Skocz do zawartości
Gość patrys

Mzone - debaty różne

Polecane posty

Gość Pokuć

@Regdos, dlaczego zawsze się uaktywniasz wtedy gdy trzeba dopieprzyć Irkowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Uwaga o ofercie jest ok, tylko Panowie trochę kultury bo wszystkich do narożników rozstawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszej ofercie na stronie, przy danym pakiecie jest informacja, że bazy danych są zapisywane na dyskach SSD.

Dla świętego spokoju Regdosa i innych moderatorów tego forum opis zostanie poprawiony.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się znają/lubią i ich sprawa co o kim/czym uważają.

 

Bez przesady, że się czepiać będziecie teraz Mzone za takie głupoty.

 

TGX Ty święty nie jesteś 200 debilnych postów o teoriach spiskowych napisałeś i dopiero po miesiącach ujawniłeś, że jesteś z BH więc też zachowaniem i podejściem nie przedstawiłeś pozytywnie BH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

 

TGX Ty święty nie jesteś 200 debilnych postów o teoriach spiskowych napisałeś i dopiero po miesiącach ujawniłeś, że jesteś z BH więc też zachowaniem i podejściem nie przedstawiłeś pozytywnie BH.

 

Słuszna uwaga. Chyba większej ściemy tu dawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Uwaga o ofercie jest ok, tylko Panowie trochę kultury bo wszystkich do narożników rozstawie :)

Bartek, bez urazy, ale warto by spojrzeć na poczynania niektórych moderatorów, bo taka sytuacja się powtarza już po raz kolejny. Wiadomo o kogo chodzi.

 

 

TGX Ty święty nie jesteś 200 debilnych postów o teoriach spiskowych napisałeś i dopiero po miesiącach ujawniłeś, że jesteś z BH więc też zachowaniem i podejściem nie przedstawiłeś pozytywnie BH.

Właścicielowi/ Prezesowi /Szefowi/ Dyrektorowi/ Whatever nie przystoi takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Regdos, dlaczego zawsze się uaktywniasz wtedy gdy trzeba dopieprzyć Irkowi ?

 

Uaktywniam się zawsze wtedy kiedy mam ochotę i kiedy uważam, że warto i nieważne kogo to dotyczy.

 

@Majka

Pokaż mi konkretnie gdzie jest ta informacja na Waszej stronie?

n0ax4vniblfe_t.jpg

Ale chodzi o jasną prostą informację typu "Na dyskach SSD trzymane są tylko bazy danych MySQL, pliki natomiast są trzymane na zwykłych dyskach" bo ta informacja, którą podkreśliłem na zielona raczej nic nikomu nie mówi.

 

Bartek, bez urazy, ale warto by spojrzeć na poczynania niektórych moderatorów, bo taka sytuacja się powtarza już po raz kolejny. Wiadomo o kogo chodzi.

 

 

Jak ktoś puszcza jakąś ściemę w ofercie to dlaczego nie mam się do niej przyczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos, to konsumenci sami zweryfikują rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Po pierwsze primo dlaczego nachodzi cię zawsze ochota na uaktywnienie się jeżeli chodzi o Irka i jego firmę ? Sorry men ale nie przegapisz żadnej okazji żeby mu do***ać za każde potknięcie czy cokolwiek innego. Masz jakiś kompleks/ schizę związaną z Irkiem czy co ?

 

Po drugie primo gdybyś się czepiał różnych firm to bym jeszcze zrozumiał, ale nie - ty zawsze musisz dowalać Irkowi i jechać po nim jak po łysej kobyle. Jak chcesz to dam ci listę firm świadczących usługi hostingowe, wyszukuj u nich różne potknięcia i ogłaszaj to z fanfarą na WHT to ci nie zarzucę że przypieprzasz się jednej firmy tylko.

 

Po drugo na siłę szukasz dziury w całym - MySQL SSD mi mówi w zasadzie wszystko. Jeżeli tobie to nic nie mówi to dziwne, bo już prościej tego nie da się napisać.

 

Po czwarte jak widzisz na jakiejś stronie błąd, bubel orto czy cokolwiek innego to nie lepiej napisać PW do właściciela czy przedstawiciela firmy (o ile rzecz jasna udziela się na forum) z sugestią co jest do poprawienia czy do rozwinięcia ? Nie, w przypadku firmy MZone trzeba zrobić śmietnik na forum bo przecież dzień bez do***ki Irkowi to dzień stracony...

 

@Aimer, masz rację - konsumenci zweryfikują rynek, a w zasadzie rynek zostanie przez doń zweryfikowany. Wiem już że nie kupię usługi u pana z nickiem na trzy literki. Tak dla zasady i może mi napisać że da na tacę biskupiemu brzuchowi - nie jestem marudnym klientem no ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorabiaj sobie dalej swoje teorie. Nie moja wina, że w ostatnim okresie Irek się sam wystawia. Oprócz mZone lubię też doczepiać się do Ogicomu za ich marketingowy bełkot i jakiś czas temu doczepiałem się do Castpolu za zły certyfikat przy zamawianiu, również dość mocno gnębiłem pośredni BH za ich kody-refy.

 

Hasło "MySQL SSD" w zasadzie nie mówi nic. jest coś napisane ale cały bełkot marketingowy mówi o "Serwery Basic SSD, czyli szybkie, niezawodne serwery z dyskami SSD"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos, nie jesteś żadnym autorytetem, aby weryfikować komukolwiek ofertę, tak więc podaruj już sobie tą weryfikację i wklejanie screenów z naszej strony.

Bez urazy, ale ty tu jesteś tylko od wyrzucania starych tematów do kosza.

 

Moim zdaniem nie powinieneś zajmować takiej pozycji, ale to już moje prywatne zdanie.

 

Tyle w temacie.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje prywatne zdanie jest takie, że to jest publiczne forum dyskusyjne a Ty wrzuciłeś tutaj swoją ofertę a ja ją skomentowałem i nie widzę w moim zachowaniu nic niestosownego ani nic nagannego.

Szczególnie, że nie jestem związany z żadną firmą hostingową ani bezpośrednio ani pośrednio więc nie rozumiem dlaczego mam nie móc wyrażać swojego zdania w sprawie ofert firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jako moderator powinieneś świecić przykładem i służyć użytkownikom za wzór i poniekąd autorytet. To że nie jesteś powiązany z żadną firmą to akurat działa na twoją korzyść. Ale jako moderator nie powinieneś wdawać się w takie "pyskówki" i zwyczajnie powinieneś dać sobie na wstrzymanie, na forum jest nieco ludzi i jeżeli widzą że moderator robi co mu się podoba i że jest na to przyzwolenie to sami zaczynają robić śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co robisz to nie jest komentarz, a szukanie dziury w całym.

Tyle co miałem do powiedzenia w tym temacie, szkoda, że ten śmietnik w naszym temacie robi moderator forum, którego zadania na forum są zgoła inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja poproszę moderatora przez duże M o wyczyszczenie tego tematu bo jak widzę w pokaż nowe posty temat związany z nowinkami z Polską firmą to oczekuję rzeczowego tematu a nie (*#@&%(*@%(&@#)(%&@#)%&*)@# czyli czegoś co potocznie nazywamy dysputą nie związaną z tematem. Jeśli coś jest nie na temat to zróbcie temat "Dyskusje na temat nowinek firmy XYZ" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy dochód jest opodatkowwny po przekroczeniu określonych rocznych limitów, pamiętaj o tym.

 

Czyli jak wygrywasz ekstra golda do World of Warcraft w evencie gildijnym, który normalnie można również kupić za pieniądze (via allegro) to powinno się z tego odprowadzać podatek? ;)

 

A jak wygram sobie darmową grę na steam z jakiś steamgiftów to też mam bulić? ;)

 

Największe brednie jakie przeczytałem w ostatnim czasie. Jak już to podatek powinno się odprowadzać podczas zamiany wirtualnego dobra na pieniądze, a jeśli takowej opcji nie ma (a akurat u BH nie ma) to nawet nie masz co podnosić głosu.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archi no dobijasz mnie normalnie, jak dostajesz prowizję z firmy i ta przelewa ci fizyczne pieniądze na konto musisz zapłacić podatek, o ile ta kwota nie była opodatkowana wcześniej.

 

Tak samo jak dostajesz kasę za administrację to płacisz podatek.

 

Ja nie mówię tu o wirtualnej gotówce tylko o fizycznej kwocie przelanej na twoje konto bankowe.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się opcja przelania wPLN z BH na konto bankowe? Bo ja od zawsze sądziłem, że nie da się ich zamienić na złotówki ;).

 

A akurat o administracje moją nie musisz się martwić, papierki są. Poza tym w reflinki od BH się nie bawię jak widzisz :).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z ich usług, więc nie znam zasad. O twoje podatki tez się nie martwię, mam inne rzeczy na głowie. Nie wiem o co ci za bardzo chodzi teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to, że wPLN to rzecz wirtualna wymyślona przez BH, coś co nie ma "realnej" wartości, nie ma opcji zamiany wPLN na złotówki, a nawet jakby była to nie jest to uregulowane w regulaminie BH innymi słowy umowa sprzedaży-kupna zawierana jest pomiędzy zainteresowanymi osobami i jak już to one powinny z tym fantem zrobić coś dalej, a tu już się nie udzielam bo nie jestem mecenasem.

 

Zmierzam do tego, że wPLN zgromadzone dzięki reflinkom nie są żadnym ani stałym ani tymczasowym dochodem, są rzeczą wirtualną tak samo jak jakiekolwiek ekstra punkty na stronie X, czy nawet posty na tym forum. To, że można wPLN'y dodatkowo "kupić" to sytuacja działająca w jedną stronę - PLN => wPLN, i w związku z tym BH oferując wPLN za reflinki w żaden sposób nie musi odprowadzać podatków z tego tytułu, bo de facto nikt nic nie kupuje, tylko jak już zamienia punkty (wpln) na usługę za darmo.

 

Tyle w tym temacie, EOT z mojej strony. Nie lubię ciągnąć bardziej takich dyskusji, a dobrze wiem że Cię Irku nie przekonam ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to "Każdy dochód jest opodatkowwny po przekroczeniu określonych rocznych limitów, pamiętaj o tym. ", tylko że klient widzi ten "dochód" w postaci cyferek w panelu, których nijak nie może wypłacić więc nie podlega ta kwota opodatkowaniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×