Skocz do zawartości

Polecane posty

Jutro sprawa nabierze innego wizerunku kto nie dostał zwrotu z esdata.pl pisze tutaj post zrobimy pozew zbiorowy, dlatego też jutro idę do prawnika i zostanie w niedlugim czasie zrobione postępowanie dla pani Sylwi Chomontek i współpracownika Lukasz Skrocki oraz Marcin Kopczyński.

 

 

Dla moderatora webhostingu tamten post lepiej zeby nie zginoł bo bedzie podstawką do akt sadowych a napewno się przyda nie wiem z jakiej racji został zablokowany!?

Lepiej by było jak by został połączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, czytając wypowiedzi z tamtego tematu i tu to normalnie przejajca jakieś,

esdata pisze jak mój syn który od września startuje do pierwszej klasy szkoły podstawowej,Ty podobnie,

w dodatku do sądu chcesz jakiś współpracowników podawać (sprawdź czy nie ma psa jakiegoś z rodowodem to komornik mu każe się reprodukować), wht jako podstawka do sądu, buahahaha, wygląda jak kłótnia dzieci w piaskownicy co chcą mądre słowa pisać a nie wiedzą co do czego przyłożyć.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)
  • Upvote 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

esdata pisze jak mój syn który od września startuje do pierwszej klasy szkoły podstawowej,Ty podobnie,

 

Jak to mówią: ciągnie swój do swego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esdata pisze jak mój syn który od września startuje do pierwszej klasy szkoły podstawowej,Ty podobnie,

 

To jest teraz popularny problem wśród młodzieży, totalny zanik podstaw "obsługi" języka polskiego.

Nie wiem czego w tych szkołach uczą, ale ten poziom wydaje mi się już niższy niż w angielskich szkołach. ;)

 

Kiedyś to były szkoły jak pani od matematyki czy polskiego linijką przyłożyła, od razu wiedziałeś jak się pisze poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego w tych szkołach uczą, ale ten poziom wydaje mi się już niższy niż w angielskich szkołach. ;)

Niczego nie uczą - im głupszy naród tym łatwiej nim manipulować ;) Oj, zaraz znów wkroczymy na polityke

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im głupszy naród tym łatwiej nim manipulować

 

 

Ciemny lud to kupi, jak powiedział kiedyś pewien polityk, miał racje jak nic.

Ok koniec OT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten zamknąłem, tego nie ruszam. Bo czasem zostanę oskarżony o utrudnianie śledztwa

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo zamiast doradzić co w tej sprawie najlepiej zrobić, to każdy się naśmiewa a ta kwota która nie została zwrócona drogą nie chodzi, ciekawe co byście zrobili na miejscu moim i tych ludzi co jeszcze nie dostali zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bo zamiast doradzić co w tej sprawie najlepiej zrobić, to każdy się naśmiewa a ta kwota która nie została zwrócona drogą nie chodzi, ciekawe co byście zrobili na miejscu moim i tych ludzi co jeszcze nie dostali zwrotu.

 

Zaczęlibyśmy poważnie działać, ale nie robili więcej szumu niż w rzeczywistości na forum. Do tego post wht jako dowód... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta kwota która nie została zwrócona drogą nie chodzi, ciekawe co byście zrobili na miejscu moim i tych ludzi co jeszcze nie dostali zwrotu.

 

koszt odzyskania może być znacznie wyższy niż sama kwota, nie oznacza to że trzeba odpuścić, ale pisanie na forum nic nie da. Już po fakcie braku odnowienia własnej firmowej domeny nie nastawiałbym się na jakieś zwroty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo zamiast doradzić co w tej sprawie najlepiej zrobić, to każdy się naśmiewa a ta kwota która nie została zwrócona drogą nie chodzi, ciekawe co byście zrobili na miejscu moim i tych ludzi co jeszcze nie dostali zwrotu.

 

 

Nie wiem o jaką kwotę tam chodzi ale czy nie lepiej po prostu pojechać tam na miejsce i się ludzi zapytać co się stało skoro taki "szum" chcesz robić wokół tych kliku tysięcy ?? ( no za 100 zł w sumie też bym się przejechał aby się dowiedzieć ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koszt jaki mam do zwrotu z mojego obliczenia wychodzi 336 zł z obliczenia ich które nie zostało oddane 399.27 zł.

Inny użytkownik ma do zwrotu 500 zł pisał mi na pm, na pewno więcej ludzi jest których oszukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Moim zdaniem tutaj bardziej chodzi o zasadę że nie kradnie się a jak się nie dopełniło warunków umowy to się oddaje pieniążki (zwłaszcza jak firma upadła/upada). No jeszcze zależy od regulaminu co wyście tam akceptowali :)

 

Ale dla zasady jak 100+ zł to nawet wydał bym 200zł na bilet żeby tam pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie firma.gov.pl wpis powyższej firmy nadal jest aktualny. Proponuje wysłać dwa listy polecone za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, jeżeli nie podejmą, trzeba będzie zapłacić za zwroty, masz juz cos w zanadrzu. Przed wysyłką owych listów, warto się zorientować, na jakich zasadach wspisuję się dłużnika do rejetru długów np. www.krd.pl. Najlepiej jak się załapiesz na tę procedurę w krd i wpiszesz firmę do rejestru długów, możliwe że wtedy potraktują sprawę poważnie.

Edytowano przez mmmm21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie firmę tylko jej szefa. Jak nie będzie mógł niczego załatwić to może ruszy tyłek i odda kasę coby go wykreślili z długów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To jest teraz popularny problem wśród młodzieży, totalny zanik podstaw "obsługi" języka polskiego.

Nie wiem czego w tych szkołach uczą, ale ten poziom wydaje mi się już niższy niż w angielskich szkołach. ;)

 

Kiedyś to były szkoły jak pani od matematyki czy polskiego linijką przyłożyła, od razu wiedziałeś jak się pisze poprawnie.

 

Tam zaraz linijką, przez łeb książką można było dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

bo zamiast doradzić co w tej sprawie najlepiej zrobić, to każdy się naśmiewa a ta kwota która nie została zwrócona drogą nie chodzi, ciekawe co byście zrobili na miejscu moim i tych ludzi co jeszcze nie dostali zwrotu.

 

Już kilka razy Ci pisali - idź na policję. Zgłosisz sprawę, tam Cię już pokierują dalej. Pewnie czeka Cię sprawa z powództwa cywilnego - do roku będziesz miał całą kasę (+ wszystkie koszty sądowe etc) w kieszeni z odsetkami. To jest kwestia jednej - dwóch rozpraw po 10 minut. A przede wszystkim satysfakcję, że oszust straci 3 x tyle co chciał ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Tam zaraz linijką, przez łeb książką można było dostać :)

 

Pismem Świętym od czarnego pana bardziej boli i lepiej do głowy wchodzi :D

 

 

A przede wszystkim satysfakcję, że oszust straci 3 x tyle co chciał ukraść.

Raz że ukróci się proceder, dwa będzie miał nauczkę, trzy odzyskasz co twoje, cztery kolo dostanie po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak uważasz że mało to piszesz wezwanie o reszte i po odczekaniu jedziesz do sądu jak Cię

to nie satysfakcjonuje, ale obstawiam że ci to wystarczy i koniec tematu.

W każdym razie jak masz za mało to do sądu a nie płacz po forach.

na pewno plus taki że jednak właściciel próbuje jakoś jakby nie było ciężki temat dla siebie wyprostować, myślę że trzeba to docenić.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To trzeba docenić. Również zwrot otrzymałem. Nie wiem jak z usługami dalej mają, ale kontakt między klientem a firmą jest teraz bardzo dobry : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×