Skocz do zawartości

kix

Użytkownicy
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

kix wygrał w ostatnim dniu 21 Czerwiec 2013

kix ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Normalna

1 obserwujący

O kix

 • Ranga
  Często na forum
 1. [Opinie] Zenbox.pl

  Dzięki Bartek za ten wywiad. Dzięki niemu ja, jak i zarówno wielu innych adminów będziemy wiedzieli, że pracować u Ciebie nie warto, bo za grosz klasy nie masz.
 2. Taa, biorąc pod uwagę jak ten Zpanel jest dziurawy, to faktycznie świetne rozwiązanie. AllowOverride dla virtualhosta jest ustawiony na None, co powoduje, że plik .htaccess jest ignorowany - to z takich błędów na szybko.
 3. I profesjonalni będą Ci z WHT Pro, jak na przykład kori? Komedia.
 4. Hosting pod platformę Moodle

  Twój problem nie leży w moodle lub usługodawcach, tylko w wielkości kursów. Wgrywanie 1GB plików za pomocą PHP na hostingu współdzielonym to idiotyzm. Samemu tego nie zrobisz, co najwyżej może Ci to dostawca zrobić - bo będzie musiał zwiększyć do niebotycznych rozmiarów (dla hostingu współdzielonego) memory_limit, post_max_size, upload_max_size, max_input_time i max_execution time.
 5. http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20000220271 Artykuł 10, punkt 3. To są jedyne możliwe wykluczenia.
 6. Co jak co, ale zwroty pieniędzy za usługę są dość jasno opisane w odpowiednich ustawach. OVH zwraca pieniądze za serwer jedynie w przypadku rezygnacji, gdy użytkownik się na niego nie logował. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami dotyczącymi zawierania umów na odległość, logowanie nie ma tu nic do rzeczy, liczy się czas od zakupu.
 7. Siejesz flame, a o sytuacji wiesz tyle co i ja. Skąd wiesz, że Kylos również nie prosi o usunięcie danych niepotrzebnych do weryfikacji z dowodu? Zweryfikowałeś to, czy po prostu pieprzysz głupoty bo nie masz co robić?
 8. Domeny podpięte a zaparkowane

  Obaj nie daliście poprawnej odpowiedzi. Każda parkowana domena w cPanelu kieruje bezpośrednio na dane w public_html.. Do domeny podpiętej należy wskazać katalog na który ma kierować. Może to być dowolny katalog, kilka domen może być podpiętych na ten sam folder.
 9. Ta, wielka szkoda, szczególnie, że większość poprawek powoduje błędy. A co do "nie ma idealnego oprogramowania, więc błędy zawsze się pojawią w produkcji aplikacji." to polecam przejrzeć kod tych exploitów - błędy w WHMCSie są tak trywialne, że szok (własna implementacja register_globals to po prostu "cudo"). To oprogramowanie to żart, a nie system bilingowy - brak pdo, kod na poziomie 13latka, błędy w funkcjonalnościach poprawiane pół roku (np listowanie klientów), żenujący poziom dokumentacji (szczególnie tej od API).
 10. [Szukam] Serwer/Hosting pod 2 strony www

  Powodzenia przy współdzielonym. Jeszcze nie widziałem strony z "demotkami" czy innymi pierdołami która byłaby napisana w sposób nie zużywający zbyt wiele zasobów. Ponad połowa tych stron to jeden skrypt - taki z tabelami o nazwach "shity*", kupiony na allegro i tak badziewny, że włos na głowie się jeży.
 11. Czy to dobra cena za VPS?

  Przecież to na bank jest mSP dzielone na 4.
 12. 1. To jak nie ma wiedzy, to niech się nie wypowiada na tematy na których się kompletnie nie zna. Archi w temacie z którego cytowałem dokładnie go wypunktował. 2. Nie popełniłem żadnego błędu. Jeśli ktoś popełnił błąd, to autor powyższego zdania nie precyzując go.
 13. Słyszałeś kiedyś o testach? Stawia się maszynę i się testuje. Nowych PHPów też nie wgrywasz, bo ludzie mają pretensje? Nie można wgrać nowej funkcjonalności na serwerze przeznaczonym pod nowych klientów? Ja rozumiem, że rzeczy customowe robi się na serwerach dedykowanych. Ale po pierwsze mówimy o funkcjonalności niesamowicie ważnej na serwerach współdzielonych, a po drugie jej wprowadzenie jest proste i nie grozi żadnymi konsekwencjami. No chyba, że się nie ma wiedzy. Nie ośmieszaj się bardziej.
 14. Matko jedyna. MySQL Server has gone away oznacza przede wszystkim jedno. Przekroczony czas wykonywania polecenia MySQL. Podstawy administracji 101. http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/gone-away.html Jeśli zaczynać od sprawdzania co jest powodem, to od tego, co jest w wyżej wymienionym linku. A przede wszystkim należy sprawdzić czy serwer nie jest przeciążony. Specjaliści, nie ma co.
 15. Strach mnie ogarnia jak widzę wypowiedzi twoje i Pana posiadającego konto o loginie www.mzone-net.eu Takie brednie od ludzi którzy albo są administratorami w firmach hostingowych albo ich właścicielami? Jakbym był waszym klientem, to bym ta szybciutko od was uciekał, że szok. Macie braki elementarnej wiedzy dotyczącej administracji serwerami. Najpierw jeden (www.mzone-net.eu) twierdzi, że nie żaden limit wysyłki wiadomości e-mail dla PHP nic nie da, bo spamerzy używają funkcji PHP. Gratuluje znajomości podstawowych narzędzi, które sprzedajesz. Teraz drugi twierdzi, że się nie da przypisać dedykowanego adresu IP dla exima per konto hostingowe. Dla twojej informacji, da się to zrobić w DirectAdminie (trzeba trochę zmienić konfigurację, przy czym jest to banalnie proste) i w cPanelu (jedno kliknięcie w WHMie). BTW, podmieniacie adres serwera poczty wychodzącej w przypadku dostania się go na spamlisty? Ciekawe co robicie z SPFami w takim przypadku. Żenada po prostu, że tacy ludzie są powiązani z tym biznesem w Polsce.
×