Skocz do zawartości
lou.

Potrzebuje hosting pod blog.

Polecane posty

Witajcie chciał bym zapytać jaki polecacie mi hosting pod bloga. Jest to projekt w początkowej fazie dlatego prosze nie proponować hostingu, którego na razie nie będe w pełni wykorzystywał.

Dzięki wielkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale planuje tutaj rozwiązania profesjonalne, Np. Pierwszy pakiet z oferty ovh. Wygląda bardzo ciekawie, tylko nie wiem jak jest z jakością itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam opcję pakietu Serwer Start w Hoste.pl

Pierwszy rok w promocji 60 zł netto z rejestracją domeny .pl gratis. Odnowienie 90 zł netto, o ile projekt się rozkręci. Serwery zlokalizowane w Polsce. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oferta OVH hostingu dzielonego? Blog? Może jeszcze na WP? Rozumiem szukanie budżetowych dedyków u żabojadów, ale żeby się skusić na ich hosting dzielony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenie sobie hosting gdzie mam domene .pl w zestawie. Macie jeszcze takie oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenie sobie hosting gdzie mam domene .pl w zestawie. Macie jeszcze takie oferty ?

 

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

Pakiet STANDARD - 99 zł (przy użyciu kodów rabatowych w mojej stopce: 74,25 - 25% taniej) - wychodzi Cie 6,20zł / miesiąc

Domena .pl w cenie!!!

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów www - mintshost.pl
W cenie jest także administracja czyli pomoc w konfiguracji tego panelu.
Dodatkowo można skorzystać z kodu znizkowego ROK - który obniża cenę o 15 %.
Przy płatności na dłuższy okres mamy także do 50 % zniżki.


Pozdrawiam,
Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie. Rozwarze opcje z domeną .pl w zestawie. Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z pozycjonowaniem, czy na jednym hostingu wykonuje się to lepiej czy jak ?

Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, hosting ma pewien wpływ na pozycjonowanie jeśli o to pytałeś. A dokładniej wpływ mają strony jakie znajdą się na tym samym IP co Twoja. Z reguły jeśli wybierzesz najtańsze oferty to trafisz ze stroną tam gdzie "zapleczowe" często spamerskie stronki.

 

Jeśli nie planujesz sam się zajmować pozycjonowaniem, to wybierz firmę, która oprócz hostingu ma w ofercie pozycjonowanie i weźmie to pod uwagę przy realizacji Twojego zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chciał bym pozycjonować tego bloga, bo dużo odwiedzin mogę zyskać przez wyszukiwarki. Pytanie teraz " Czy jest tutaj jakaś firma, która ma to w ofercie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię sprawdzony hosting + pozycjonowanie, to strzałem w dziesiątkę będzie BLINK.PL

 

Argumenty, przemawiające za tym hostingiem:

  • Atrakcyjna cena (49 zł netto w pierwszym roku, 99 w kolejnych).
  • Bardzo dobra niezawodność.
  • Świetnie działa z WordPress'em; Klienci co rusz otrzymują sporo porad dotyczących tego CMS'a, a to przecież system nr 1 na świecie do prowadzenia blogów.
  • Kupon rabatowy na pozycjonowanie o wartości do 500,- zł netto. Tak, możesz tu zlecić pozycjonowanie Twojej strony. Cennik per fraza (przy zakupie terminowym, przy kilku frazach w pakiecie) zaczyna się już od 19,- zł netto miesięcznie, oczywiście tylko za obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, rozliczanie co do dnia. Pierwsze efekty są widoczne zazwyczaj po 2-4 tygodniach. Klienci bardzo chętnie korzystają z tej oferty, obecnie mamy wypozycjonowanych kilka tysięcy fraz.
  • Backup 7 dni, możliwość przywrócenia backupu samodzielnie, poprzez panel klienta - to ceni sobie wiele osób.
  • Transfer bez limitu.

 

Szczegóły oferty pozycjonowania i możliwość odebrania kuponu rabatowego dla Klientów Blink.pl znajdziesz tutaj:

http://www.blink.pl/odbierz-kupon-seo-do-hostingu-o-wartosci-500-zl/

 

Natomiast sam hosting możesz bezpłatnie wypróbować przez 14 dni - tutaj:

http://www.blink.pl/

 

Operatorem marki BLINK.PL jest Ogicom "Spider" Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na stabilności to polecam prohost.pl.

Może nie należy do najtańszych, ale na pewno jest stabilny i ma błyskawiczny support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×