Skocz do zawartości
Insider

Propozycja nowej funkcji - komentarze pod postami

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

maniack ja nie mam 13 lat, żeby na taką prostą logikę nie wpaść.

 

Moduł został wyłączony, zmiany w plikach cofnięte aby mieć 100% pewności, że jest ok.

 

Przerobimy to na spokojnie bo problem wynikał z przyjęcia podejścia komentarz = post, teraz trzeba to spróbować zrobić jako osobna struktura.

 

Ja mam codziennie problemy z przeglądarkami więc mnie to już dobija, jak nie CSS to JS i tak w kółko. Wystarczy build inny i coś co powinno działać nie działa.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawi w dzień pracujący (naprawione).

Bartek, z całym szacunkiem, robienie jakiegokolwiek wdrożenia w piątek, bez sensownych testów (a to widać, że sensownie to ten ficzer przetestowany nie został) nie jest jednak najszczęśliwszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za problemy, redirect nie występował w piątek - jak zwykle przez syfne pluginy w przeglądarkach pewnie.

Hm.. ja tam używam od mega długiego czasu "czystej" Opery, więc jakieś "syfne pluginy" odpadają ;)

 

Opera – informacje

Informacje o wersji

Wersja

12.14

Kompilacja

1738

Platforma

Linux

System

x86_64, 3.9.11-200.fc18.x86_64

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

juvenito - jeszcze słowo i ban, serio.

 

Nie piszę, że to nie wina WHT tylko zawsze sprawdzam jak tylko mogę i naglę się okazuje, że ten sam build na Windows robi co innego niż na Linuxie (Łukasz).

 

Swoją drogą to Opera to chyba najczęściej ma problemy, dodam ją do listy sprawdzającej (obecnie IE, FF i Ch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Bartek, z całym szacunkiem, robienie jakiegokolwiek wdrożenia w piątek, bez sensownych testów (a to widać, że sensownie to ten ficzer przetestowany nie został) nie jest jednak najszczęśliwszym pomysłem.

Jeszcze to mi uciekło.

 

Wiem, zgadza się. W życiu nie przewidziałem problemów, które wystąpiły (czyli zepsuły funkcjonowanie forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jeżeli będzie drugie podejście, to proponuję zrobić te komentarze odrobinę mniej rzucające się w oczy, tzn:
- mniejsze marginesy
- starać się zoptymalizować wygląd do wypowiedzi jednozdaniowych
- wyłączyć opcję cytowania(!)
- pozbyć się wielkiego nagłówka "Komentarze"
- być może sam przycisk do komentowania też zrobić odrobinę dyskretniejszy

Czemu, bo w obecnej formie wyglądało to odrobinę tak:
13.jpg

 

Co do samego testu, jak dla mnie - pomijając fakap implementacyjny - wyszło ciekawie, było kilka zabawnych interakcji między użytkownikami. Taki small talk być może rozrusza tutejszą społeczność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wciskanie kitu, że to wina usera jest nieco śmieszne. Skoro wszyscy mają problem to albo komentarze powinny się do tych "wszystkich" dostosować, albo nie robić tego w cale. Mam czystego chrome'a z flashem i problem miałem, a raczej nie flash jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Bartek, jeżeli będzie drugie podejście, to proponuję zrobić te komentarze odrobinę mniej rzucające się w oczy, tzn:

- mniejsze marginesy

- starać się zoptymalizować wygląd do wypowiedzi jednozdaniowych

- wyłączyć opcję cytowania(!)

- pozbyć się wielkiego nagłówka "Komentarze"

- być może sam przycisk do komentowania też zrobić odrobinę dyskretniejszy

Czemu, bo w obecnej formie wyglądało to odrobinę tak:

 

Co do samego testu, jak dla mnie - pomijając fakap implementacyjny - wyszło ciekawie, było kilka zabawnych interakcji między użytkownikami. Taki small talk być może rozrusza tutejszą społeczność. :)

 

Forma musi być jasna i widoczna. Wyjścia nie było.

 

Prawdopodobnie zrobimy to połączeniu z głosowaniem na posty. Wtedy będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zarówno na Windowsie jak i w telefonie były problemy, a przeglądarki bez pluginow.

Co macie do Opery, dobrze napisany kod zgodny ze standardami będzie działał, w czym niby takie IE pod którym niby miało działać jest lepsze? Chyba w zgodności z własnymi 'standartami'.

Skoro tyle osób zgłosiło problemy to najwidoczniej komponent został źle przetestowany, zapewne poprzez dodanie 1-2 komentarzy i sprawdzenie widać je.

 

Nie rozumiem na cholerę komentarze pod postami, wprowadza to tylko zamieszanie, ktoś sobie doda komentarz w połowie kilkudziesiecio stronnicowego tematu i jak to niby mam znaleźć, gdy już wcześniej przeczytałem cały wątek?

Natomiast do robienia off topu jest dedykowane forum albo pw .

 

Najśmieszniejsze jest to ze mimo że ostatnia wersja komentarzy nie działała zbyt dobrze, a już wymyslacie do niej dodatkowe ficzery typu głosowanie :) zapewne skończy się to na dołożeniu bugow, zamiast ich usunięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy będzie ciekawie.

Ja mam inną ciekawą propozycję, zróbmy namiastkę demokracji na WHT i wprowadźmy głosowanie społczności na ficzery, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Wtedy będzie ciekawie.Ja mam inną ciekawą propozycję, zróbmy namiastkę demokracji na WHT i wprowadźmy głosowanie społczności na ficzery, co? ;)
bylo, nie sprawdziło się.

 

Juvenito: co to jest lokalizacja nephax? Z serwerowni jest kiepskie połączenie czy zaczęli łącza dostarczać? Jak z serwerowni to raczej mało istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×