Skocz do zawartości
spiker

Sprzedam Nieoficjalne forum Njumobile forumnju.pl

Polecane posty

Witam wszystkich na aukcji, posiadam na sprzedaż dopiero co zaczęte nieoficjalne forum sieci njumobile

www.forumnju.pl

Niestety nie mam czasu na zajęcie się prowadzeniem forum, wprowadziłem początkowe zmiany graficzne. mogę pomóc w dokończeniu szablonu i ogarnięciu systemu SMF, daniu kilku rad

Domena: ovh.pl opłacona do 2014-05-17 (rok)

Forum siedzi na hostingu: unixstorm.org pakiet Biznes-1 opłacony do 2013-06-19

 

Kontakt:

gg: 31731234

mail: arturmarkiewicz60@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam kompletnie nic nie ma. To za co jest to 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam kompletnie nic nie ma. To za co jest to 40 zł

Za pomysł, styl (?). Pewnie styl nulled :P Tak serio to, to forum nie ma przyszłości. Jeszcze możesz mieć problemy za użycie logo NJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kolopik - za spam, który tam się znajduje :D

Haha, rano jeszcze było 0 tematów i postów :D

 

Cena rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę pomóc w dokończeniu szablonu i ogarnięciu systemu SMF, daniu kilku rad

Jak można oferować pomoc w ogarnięciu czegoś, czego samemu się nie ogarnia? Fajne boty na forum masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można oferować pomoc w ogarnięciu czegoś, czego samemu się nie ogarnia? Fajne boty na forum masz ;)

 

Skoro nie daje sobie rady z botami, to na pewno nie da rady z exploitem na SMF. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co ten Offtop? Nie mam czasu tym się zajmować, gdybym miał to już dawno byłoby to wszystko zrobione. Boty były ale już się ich pozbyłem, bo nie skonfigurowałem formularza kontaktowego. Chcę żeby mi się zwróciło chociaż za domenę i hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, nie wróżę niczego dobrego, ponieważ chłopak nie pofatygował się o współpracę z njumobile celem legalnego użycia loga. Zaś w tym przypadku, grożą mu konsekwencje prawne. Ciężko teraz spojrzeć na wręcz puste forum, nie mające w sobie niczego ciekawego.

 

@UP: Trzeba było nie kupować DARMOWEJ domeny i nulledować forum. Kolosalne koszty. :lol:

Edytowano przez Romson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co ten Offtop? Nie mam czasu tym się zajmować, gdybym miał to już dawno byłoby to wszystko zrobione. Boty były ale już się ich pozbyłem, bo nie skonfigurowałem formularza kontaktowego. Chcę żeby mi się zwróciło chociaż za domenę i hosting

 

Nie piszesz, że chcesz żeby ci się zwróciło 30 Ojraczów za styl więc znaczy, że go ukradłeś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja stylu nie jest tylko i wyłącznie na jedne forum. I w/w forum nie jest jedyne jakie posiadam. Po ch**j ten spam nie chcesz kupić to się nie wwalaj do tematu bo to nie jest dyskusja na temat czy sie oplaca czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat część punktu (jeśli nie cały) 5. w tej licencji nie ma zastosowania w Unii Europejskiej, ponieważ na terenie UE każdy może sprzedać zakupiony program. Oczywiście nie mówie tutaj o wielokrotnej sprzedaży jeśli kupiło się tylko jedną licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat część punktu (jeśli nie cały) 5. w tej licencji nie ma zastosowania w Unii Europejskiej, ponieważ na terenie UE każdy może sprzedać zakupiony program. Oczywiście nie mówie tutaj o wielokrotnej sprzedaży jeśli kupiło się tylko jedną licencje.

Zanim zacznie się stosować automatyczne schematy (if nie_mozna_sprzedac then alert niezgodne z prawem) warto by poczytać informacje o tym, co się komentuje. Problem w tym, że ty nie kupujesz w tym przypadku programu. Kupujesz członkostwo w klubie, gdzie benefitem członków jest możliwość ściągania szablonów i używania ich na swoich stronach. Swoich, czyli odsprzedaż (nawet jednej kopii), dzierżawa innym itp. są (i prawnie mogą być) niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×