Skocz do zawartości
ednet

Http://serwerydedykowane.pl - Co Myslicie?

Polecane posty

firma mnie z dnia na dzien zadziwia...

 

podpieli mi serwer nie w tym miescie ( ok, kazdemu sie moze zdazyc taka pomylka ;] )

napisalem tu na forum o tym, szybko dostalem PW z propozycja zamiany miast.

 

odpisalem, i tyle go widzieli :/

 

na PW nie odpisują, na maila nie odpisuja, zgloszenie lezy na helpdesku juz ponad 15 dni. pol miesiaca.

dozbierac jak najszybciej na wlasny serwer i poszukac kolokacji chyba bedzie trzeba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może maja urlop

 

Może ta firma kiedyś stanie na nogi, w co wątpie..bo podejście do klientów jest tragiczne..

Pewnie mają jakieś korzenie z francuzów, jak TPsa. We Francji to klient nigdy nie ma racji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P Mam do nich bardzo dziwnie niskie pingi ~25... pinguje z Crowleya :)

Kiedyś miałem po 40 :P

 

Tylko 6 przeskoków (licząc mój serwer lanowy) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma mnie z dnia na dzien zadziwia...

 

podpieli mi serwer nie w tym miescie ( ok, kazdemu sie moze zdazyc taka pomylka ;] )

napisalem tu na forum o tym, szybko dostalem PW z propozycja zamiany miast.

 

 

Dobre :P

Wybaczcie mala dygresje, ale przypomniala mi sie pewna historia: W Gdansku, pare lat temu na instalacje internetu przez siec osiedlowa trzeba bylo dosc dlugo czekac.

 

Pewnego razu monter pewnej firmy (aktualnie istnieje na rynku, wiec nazwy nie podam) poszedl na instalacje internetu u klienta i pomylil bloki. Jak sie poniej okazalo, nic sie nie stalo, bo w tym niewlasciwym miszkaniu takze oczekiwani na podlaczenie od dluzszego czasu :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy jest jeden duuuzy paaaad?

 

ehhh...

a robil sie juz taki fajny uptime... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad wielki serwerowni? Maszyny gamepadu i shou działają, więc nie panikuję:) Własny sprzęt, upsy :) "Polecam" dalej siedzieć na "dedykach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja w wawie jestem :)

wsjo juz dziala - sieci nie bylo pol h... :)

prad byl - uptime prawie 70 dni jest...

 

edit: znowu nie dziala... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

serwer-pad.jpg

To jakiś tam serwer ... tragiczny pad to to nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w wawie jestem i nic nie padło:)

 

ogolnie nie padlo.. tylko straszne packet loosy sie na serwerach gp zrobily.. jakos miedzy 15:10 a 15:30 i pzoniej miedzy 16:15, a 16:30

 

teraz chodza dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekań ciąg dalszy?

 

po MIESIACU naprawili MI SSH! :P

 

Poniewaz padl mi exim ( pzdr p. ;P )

kupilem usluge godziny pracy technika zeby to naprawić 23 godzina mija wlasnie od zgloszenia i zero reakcji...

 

FATALNA FIRMA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekań ciąg dalszy?

 

po MIESIACU naprawili MI SSH! :P

 

Poniewaz padl mi exim ( pzdr p. ;P )

kupilem usluge godziny pracy technika zeby to naprawić 23 godzina mija wlasnie od zgloszenia i zero reakcji...

 

FATALNA FIRMA...

nie narzekaj i tak w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz co ma serwery w PL i support po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekaj i tak w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz co ma serwery w PL i support po polsku.

 

support jest, a jakoby go nie było... :/

 

nawet PŁATNY jest do kitu...

 

dzwonilem 4 razy, ustalono że dziś o 17 się tym zajmą.

i co? nawet nie tkneli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestrudzony - dzwoniłem dziś znowu :]

 

nowy - trzeci - termin realizacji pomocy - godzina 13.

 

Ciekawe co bedzie jak zostanę i dziś zlekceważony i zastanie mnie weekend z ceną supportu 2 x wyższą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
support jest, a jakoby go nie było... :/

 

nawet PŁATNY jest do kitu...

 

dzwonilem 4 razy, ustalono że dziś o 17 się tym zajmą.

i co? nawet nie tkneli...

 

a probowales kiedys kupic drozsza usluge gdzie indziej i porownac szeroko rozumiana jakosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowales kiedys kupic drozsza usluge gdzie indziej i porownac szeroko rozumiana jakosc?

 

wiesz co - nie probowałem - bo do tej pory nie musiałem, sam dawałem rade.

 

generalnie z reguły wybieram to co najlepsze, bo wiem ze za jakością idzie cena, ale wyszedłem z założenia ze jak

ktoś prowadzi taką wielką serwerownię, to ma pojęcie jak się naprawia i że się to powinno zrobić szybko.

 

fakt jest taki - że usterka została naprawiona, druga usterka mniej istotna jest naprawiana.

zobaczymy co to będzie.

 

prawdopodobnie skończy się na reinstalacji systemu :/

 

echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znow mnie zaskoczyli...

 

naprawili najważniejsze rzeczy za darmo, powiedzieli co jest zle,

zaproponowali migracje na nową maszynę, i darmowy trydzień na migrację...

 

:) :) :)

 

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz.

Pan Dariusz Mach zawsze wychodzi z rzeczowymi i konkretnymi propozycjami - inni nie koniecznie....

Więc chyba warto się kierować do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli informacji jeszcze wyjaśnienie z naszej strony. Ten użytkownik w dość brutalny sposób sam sobie unieruchomił system operacyjny. Serwer o którym mowa to serwer unmanaged - nasza firma odpowaida tylko za sprzet i lacze, nie za oprogramowanie, ktorym administruje uzytkownik. Zamówił u nas odpłatną pomoc techniczną do usunięcia usterki. Usługa wynajęcia technika nie wiąze się z gwarantowanym czasem reakcji i odbywa się na zasadzie best effort, ale staramy się, aby możliwie szybko rozwiązywać problemy. Oczywiście czas reakcji też zależy od poziomu supportu z jakiego ma dany użytkownik. W przypadku tego swerwera usterka okazała się na tyle pracochłonna do usunięcia, że nasi technicy przez kilka godzin łatali system, uruchomili większość usług i zaproponowali reinstalacje z wkorzystaniem serwera przejściowego - żeby oszczędzić czas i pieniądze klienta. Rozumiejąc trudną sytuację klienta związaną z uszkodzeniem przez byłego pracownika systemu, oraz biorąc pod uwagę fakt, iż nie udało się całkowicie usterki usunąć postanowilismy nie obciążać kosztami pracy techników użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia... o 17:40 padl serwer ... jest 18:46 i nadal niedziala. Ponad godzine w godzinach szczytu (!!!). Ciekawe kto mi za to zaplaci, bede sie domagal odszkodowania bo to juz jest przegiecie, dzwonie 33 raz na ten ich telefon (dyzur weekendowy) i glucho.

 

Smiech na sali, pady zdarzaja sie dosc czesto niepopuszcze tym razem...

 

update:

19:14 nadal niedziala, telefony nadal gluche... strata klientow, strata bezposrednich wplaconych pieniedzy... ciekawe czy w ogole jeszcze dzis odpali bo znajac ich profesjonalizm pozostawienia telefonu alarmowego bez opieki to pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niemoge :F wstalo na 7 minut... i znowu padlo... najlepszy dzien aktywnosci userow i taka strata...

 

odradzam kazdemu kto im nieplaci 1000 zl / miesiac, zeby miec dodatkowe narzedzia do samodzielnej naprawy bo inaczej wasz serwer niebedzie dzialal stosunkowo czesto : | ... zdalny restart opisywany na stronie glownej to fikcja, jak kupilem serwer i okazalo sie ze ta usluga nieistnieje i trzeba za nia doplacac to jeszcze obiecali ze niedlugo bedzie... minelo pol roku i nadal niema

 

kpina kpina i jeszcze raz kpina

 

update:

20:14 nadal niedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×