Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Na co tapatalk na WHT?

Polecane posty

Zróbcie opcje w ustawieniach preferencji w profilu:

 

tak / nie - ukryj posty pisane z tapatalk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Heheheh, chyba w tym szaleństwie chodzi o to, żeby nie banować za podpis zwłaszcza świeżaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Powrócę do tematu, bo zauważyłem, że dzisiaj dostałem warna za podpis z TT (jak zwykle zero powiadomienia i zauważam to po 2 tygodniach).

Teraz jest punkt w regulaminie... no dobra, tylko jak świeżak ma o tym wiedzieć (nie ja oczywiście)? Powiecie: powinien przeczytać regulamin. Zgadza się, powinien. Tyle, że zdajecie chyba sobie sprawę jak to wygląda, a na dodatek sam zapis o tapatalku jest głębiej, bo w zasadach publikacji, szansa na to, że ktoś to przeczyta znowu leci w dół.

 

Nie będę się kłócił, bo nie ma sensu (a i tak nie wygram, z definicji admin/mod ma rację), podobnie jak rok temu gdy dostałem warna za reflink w sigu.

Powiem tylko: takimi krokami czynicie to forum nieprzyjazne dla użytkowników.

Czy dałoby się rozwiązać inaczej? A pewnie, na Dobrychprogramach forum jest na Invisionie i jakoś samo z tapatalka ten bzdurny opis obcina gdy piszemy z TT. Da się bez zrzucania odpowiedzialności za coś absurdalnego na użytkowników? No widać jednak da, jeśli się oczywiście chce.

Reszta odnośnie tematu została powiedziana już wcześniej.

Edytowano przez lukasamd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A śmieszne to jest twierdzenie, że w każdym poście MUSISZ napisać, że wysłałeś go ze swojej komóry ;D

 

 

Może niektórzy lubią się smartfonami chwalić? ;)

 

 

b) szpanowanie, jaki to autor danego posta nie jest krejzi trendi

 

 

Użytkownicy (niektórzy) tapatalka bronią się rękami i nogami. A ciekawe, czy chcieliby, żeby każdemu doklejało takie formułki... Jakby to wyglądało?

 

śmieci, które jedyne, co wnoszą, to wielkie chwalipięctwo i szpanerstwo danej osoby.

 

Ja uważam taką stopkę za całkiem zasadną. Pozwala mi przymknąć oko na literówki i brak polskich znaków, co czasem się zdarza, gdy ktoś szybko odpowiada z mobilnych urządzeń. Natomiast bawią mnie te cebulackie teksty o szpanerstwie. Tak jakby nikt z Was nigdy smartfona/tabletu nie widział. Wyjmijcie może kijek z d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do braku polskich znaków to przykładowo u mnie trzeba przytrzymać mały klawisz litery, wybrać wersję ogonka, która znajduje się w jeszcze mniejszym kwadraciku na ekranie małego, dotykowego, beznadziejnego samsunga :)

 

Wolę pisać szybko bez PL znaków niż gryźć się w palce bo nie ten klawisz, nie ten ogonek, kasowanie, od nowa wklepywanie itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Czyżbyśmy powoli doszli do pozwolenia na dopisywanie stopki przez tapatalk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyżbyśmy powoli doszli do pozwolenia na dopisywanie stopki przez tapatalk?

 

Ja tylko mówię jak u mnie wygląda pisanie że mniej patrze na polskie znaki w postach i w sumie mi to nie przeszkadza jak ktoś napisze "chrzaszcz" zamiast "chrząszcz".

 

Tapatalk chwalący się modelem telefonu jest bez sensu jak ktoś napisze:

 

 

"Ok dzięki za pomoc

 

Wysłane z mojego tapatalka na moim super extra telefonie number 12345"

 

 

Zwłaszcza jak ktoś przegląda przez telefon czy tablet to coś może trafić człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maniack w sumie dal dobre rozwiązanie, wtedy w przypadku jakiś literówek wiadomo, że wysłane z Tapatalk. Może jakaś ikonka pokazująca os lub przeglądarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maniack w sumie dal dobre rozwiązanie, wtedy w przypadku jakiś literówek wiadomo, że wysłane z Tapatalk. Może jakaś ikonka pokazująca os lub przeglądarkę?

Proponuję zatem, aby dołożyć jeszcze ikonkę "dyslektyk" - gdzie po wysłaniu Bartkowi zaświadczenia była by ona uaktywniana i takich urzytkowników także zwalniać z konieczności zachowania zasad języka polskiego.

 

Owszem, literówki i błędy się zdarzają, ale nawet i przy pisaniu na normalnej klawiaturze. Ale IMO nie można usprawiedliwiać tak swojego niechlujstwa. Jeśli nie jesteś w stanie wysilić się i wysyłać poprawne wiadomości w wersji mobilnej (no bo np. naklikać się trzeba, żeby jakieś słowo poprawić), no to... używaj normalnej klawiatury, a nie produkuj byle-co/byle-jak/byle-gdzie/byle-szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zatem, aby dołożyć jeszcze ikonkę "dyslektyk" - gdzie po wysłaniu Bartkowi zaświadczenia była by ona uaktywniana i takich urzytkowników także zwalniać z konieczności zachowania zasad języka polskiego.

 

Owszem, literówki i błędy się zdarzają, ale nawet i przy pisaniu na normalnej klawiaturze. Ale IMO nie można usprawiedliwiać tak swojego niechlujstwa. Jeśli nie jesteś w stanie wysilić się i wysyłać poprawne wiadomości w wersji mobilnej (no bo np. naklikać się trzeba, żeby jakieś słowo poprawić), no to... używaj normalnej klawiatury, a nie produkuj byle-co/byle-jak/byle-gdzie/byle-szybko.

 

Nic dodać nic ująć. Dałbym Ci plusa za tą wypowiedź ale jak zwykle nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

W tym dziale nie można plusować :)

 

Generalnie to możemy iść tylko w dwie strony - albo się zgadzamy na podpis albo nie. Opcje typu możesz mieć podpis ale bez modelu telefonu albo ikonka (nie wiem czy technicznie jest jak to osiągnąć) będą bardzo kłopotliwe dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem co takiego złego i diabelskiego jest w podpisie tapatalkowym. Czy on jest pisany tak ogromną czcionką że zajmuje całą stronę? Jest pisany jakimś oczo***nym kolorem? Nie. Więc jeżeli komuś on aż tak bardzo przeszkadza i wywołuje atak epilepsji to proponuję jakieś leki na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio WHT i parę innych for na telefonie i łapie mnie kur**ca jak widzę dłuższą stopkę niż post. Najgorsze, że w tematach, które najczęściej szukam jest tak, że treść krótsza niż stopka jest właśnie tą poszukiwaną. Ja osobiście stopce Taptalka mówię NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dalej nie rozumiem co takiego złego i diabelskiego jest w podpisie tapatalkowym.

A ja dalej nie rozumiem jaką merytoryczną wartość przedstawia ten tapatalkowy podpis, że niektórzy są w stanie nieustannie walczyć o nie niczym Rejtan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie walczy, ludzie dają tylko propozycję, chyba zbyt do siebie bierzesz to za bardzo.

Dla mnie to nie ma większego znaczenia, czy będzie tak, czy też inaczej.

 

 

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamiast dodawać jakieś oznaczenia, nie lepiej po prostu na poziomie silnika wycinać tenn podpis? Tapatalk na swoje pliki, da się takk na pewno, bo na minimum 1 forum już coś takiego widziałem. Wycina, user nie musi dla jakiego jednego bzdurnego forum zmieniać ustawień aplikacji aby warna nie zarobił... no i każdy jest zadowolony. Nie trzeba kombinować tylko zrobić aby to było ludzkie. Teraz nie jest, jeszcze mocno zakopane w regulaminie. Przyrównam to do ofert z malutkimi gwiazdkami. No sorry, ale tak się WHT do userów odnosi.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

lukasamd: Czym Ty te chie znaki wstawie? :)

Edycja tapatalk 泀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Co upgrade to gorzej u nich. Napiszę do nich może coś pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No właśnie, musiałem przeedytować aby usunąć ten podpis, bo nie widzę sensu, aby dla jednego forum wyłączać, a fora częściej z telefonu w wolnych chwilach przeglądam aniżeli gdy siedzę na kompie i coś sensownego na nim robię.

Macie kolejny powód, aby zajrzeć w te pliki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×