Skocz do zawartości

LANcaster (kotkowicz.pl)

Firma
 • Zawartość

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

LANcaster (kotkowicz.pl) wygrał w ostatnim dniu 1 Wrzesień 2013

LANcaster (kotkowicz.pl) ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

52 Pomocny

2 obserwujących

O LANcaster (kotkowicz.pl)

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Angry Bytes
 • Imię
  Krzysztof
 • Nazwisko
  Kotkowicz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

8345 wyświetleń profilu
 1. [Kupię] Polskie tłumaczenie WHMCS 7.4

  Oferty na PW albo krzysztof@kotkowicz.pl
 2. zlecimy odtworzenie danych mysql (itcube)

  Zapraszam do kontaktu: krzysztof@angrybytes.pl / +48 535 88 1024, ogarniemy to bez problemu
 3. Administracja serwerami - 24/7/365 Obsługa

  To może w ramach szacunku nie będziesz zaśmiecał działu ogłoszeniami niezwiązanymi z jego tematyką?
 4. Administracja serwerami - 24/7/365 Obsługa

  Już nie, ale dzięki za info :>
 5. [Zlecę] Optymalizację forum

  No to tak chyba pół zera zabrakło
 6. [100 PLN] Logo dla portalu

  xDDDDD
 7. [Zlecę] Zmiana rozmiaru partycji (LINUX)

  Fakt, błędnie zasugerowałem się screenem z fdiska.
 8. Zlecę wykonanie projektu porównywarki cen

  Przecież napisał, że prawnik do spisania umowy to za duży koszt
 9. [Zlecę] Zmiana rozmiaru partycji (LINUX)

  resize2fs /dev/vda1 reboot
 10. Zlecę wykonanie projektu porównywarki cen

  Zacznę od przedstawienia swoich kwalifikacji. 15 lat doświadczenia w administracji serwerami, własna firma która się w tym specjalizuje i głównie wykonuje zlecenia dla klientów z zagranicy. Średnie płatności od jednego klienta to od 3 do 6 tysięcy USD za miesiąc. Poniżej uznania z ostatnich kilku miesięcy od największego klienta, u którego notabene zajmuję się administracją klastrami big data (pojęcie które powinno być Ci znane, zważywszy na Twoje HEHEHE oczekiwania). A, żeby nie było. Nie mam matury. Mam za to bardzo duże doświadczenie w kwestiach, o których Ty nie masz pojęcia. I wiem lepiej od Ciebie, że to devon ma rację. Jak widać na załączonym obrazku, nie pracuję tam gdzie płacą 1000zł. Pracuję dla tych, których na mnie stać. Nie dla frajerów, którzy uważają że wejdą na forum, powiedzą że mają pomysł i liczą na to, że wszyscy padną im do stóp w oczekiwaniu na to by dostali zlecenie. Ludzie którzy znają się na swojej robocie mówią, że powinieneś przygotować specyfikację, a Ty na to oburzony rzucasz odzywkami, że to nie projekt z UE, żeby potrzebna była specyfikacja. Do tego z Twoją wiedzą i podejściem - w życiu bym nie wszedł z Tobą w jakąkolwiek spółkę, mimo że mam doświadczenie i zespół który byłby w stanie stworzyć bezproblemowo wspomniany przez Ciebie projekt. Dlaczego? Bo tak jak devon wspomniał - poza pomysłem - nie wnosisz nic do projektu. Nie masz środków, nie masz wiedzy, nie masz doświadczenia, nie masz odpowiedniej kultury biznesowej, która byłaby w przyszłości potrzebna, by w ten projekt wciągnąć inwestora. Czemu tak uważam? Na podstawie większości Twoich wypowiedzi, w których najbardziej widać wybujałe ego i kompletną ignorancję. Nie, to nie widzimisię devona. To wspomniana wcześniej kultura biznesowa, o której nie masz pojęcia. BTW, wielokrotnie podziękowałem klientom za współpracę właśnie po podejściu "Klient Twój pan", bluzgach i awanturach. Stać mnie na to, by klientów dobierać uważnie. Poza tym specjalisty nie zatrudnia się po to, by przyznawał rację klientowi, a po to, by klientowi dostarczyć odpowiednie, dobrane rozwiązania. Potencjalny klient bardzo często nie ma racji, bo brakuje mu odpowiedniej wiedzy. Ponownie podkreślę, że brakuje Ci stosownej kultury biznesowej. Umowę można spokojnie podpisać bez udziału prawnika i dodatkowych kosztów. Poza tym, jeśli na tym etapie nie stać Cię na prawnika, to tym bardziej nie powinieneś angażować się w tak duży projekt, który będzie generował jeszcze inne koszty.
 11. Nie ta grupa, to po pierwsze. Po drugie, profesjonalne usługi ze skrzynką na gmailu? LOL.
 12. Poszukuję wydajnego Vps pod serwer gier

  Polemizowałbym. Od 3.3 (a to chyba był 2008 rok) Xen wspiera memory overcommiting.
 13. [Zlecę] Zmiana rozmiaru partycji (LINUX)

  Po pierwsze, 20PLN/h to zdecydowanie mało. Po drugie, jaki filesystem?
 14. [zlęcę] Drobna konfiguracja Windows Server 2012

  Ty nie masz tego wyceniać - tym zajmą się wykonawcy. Ty zgodnie z regulaminem działu masz podać budżet - czyli maksymalną kwotę, którą jesteś w stanie zapłacić, bo tyle akurat masz na to przeznaczone. Wykonawcy na tym forum w większości wypadków są profesjonalistami, konkurencja jest tu również spora, dlatego podanie budżetu nie oznacza z automatu tego że dostaniesz od razu oferty z górnej półki. Możesz również zaproponować budżet godzinowy, jeśli będzie to dla Ciebie prostsze.
 15. [Zlecenie] Przekonfigurowanie postfixa+amavis+clamav+mysql

  Po pierwsze, to nie rootkit, tylko skrypt PHP który gdzieś siedzi na dysku. Próbowałeś go znaleźć, skoro znasz jego nazwę? Po drugie, obowiązek podania budżetu nie jest tu dla ozdoby. Twoja propozycja również tu nic nie zmienia i tak dostaniesz wycenę i tak. Natomiast budżet jest obowiązkowy i nie ma wiele wspólnego z wyceną.
×