Skocz do zawartości
XIN

Vps pod ts3 do 20zł

Polecane posty

jest jeszcze sldc.pl z takiego budżetu...
ewentualnie biznes-host.pl płacąc z góry za co najmniej 3 miesiące lub z kodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak uda ci się za te 10zł zamówić VPS na hostinger.pl to daj znać. Próbowałem kilka dni temu i nie dość że nie dało się zamówić i zalogować to na stronie jest przekłamanie. Bo kliknięcie zamów przenosi na inną stronę po angielsku i zmienia się stawka ze ZŁ (czy PLN) na $ (DOLAR) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą oferta VPSów - Mintshost.pl

Najtańszy serwer VPS to 18 PLN miesięcznie - rocznie 108 PLN.

Serwery znajdują się w Poznaniu więc pingi będą niskie.

 

Pozdrawiam,

Michał Korol

 

Oferta wygląda naprawdę ciekawie, tylko dziwi mnie dlaczego jest informacja o dostępności konsultanta przez czat gg i przez liveZille a w rzeczywistości nie da rady porozmawiać przez te czaty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj ludzie kupują VPS'a za marne grosze pod TS'a z kilkaset slotami. Prosto z mostu mówię, że nie warto. Lepiej zainteresuj się Hosteam i dopłać troszkę więcej i będzie okej. Biznes-Host nie jest zły, ale jak masz małą ilość slotów i to prywatnie prowdzisz serwer głosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z listy Vipwoer | Vihost i Exone

 

Jednak zainteresuj się ofertą http://esynergy.pl/

 

Serwer OpenVZ Start spełni Twoje początkowe oczekiwania.

 

Procesor 2Ghz

Dysk: 20Gb

Ram: 1Gb

Max: 2Gb

 

Port 100Mbps

 

19zł per miesiąc

 

Do tego licencja DA za 9 PLN | Każdy kolejny adres 3 PLN

 

Mintshost aka bizneshost odradzam. Po pierwszym małym ataku DDoS serwer blokują i czekaj sobie długi czas aż ktoś go odblokuje. Support także nie jest zbyt miły do klientów.

 

 

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić biznes-host.pl. Korzystałem z VPS z ich oferty w ramach realizacji kilku projektów programistycznych i byłem naprawdę zadowolony.

 

Najtańszy serwet kosztuje tam 28 zł. Niemniej z chęcią udostępnię Ci kod rabatowy na 25%.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam coś od siebie, co do VPS pod TS3 pogódź się z myślą że nie zostaniesz wyrzucony... vipower.pl.

TS3 ma to do siebie że zawsze ktoś się przypierdzieli i zrobi ci nalot... z biznesu zostaniesz wywalony po pierwszym wyczynie... a z vipower. po jakimś ... (wytrzymałem 3-5ataków :P) wiec przemyśl to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×