Skocz do zawartości
klagu

Hosting pod bloga

Polecane posty

Witam,

Planuje przenieść sie z Bloggera na wordpressa. Aktualnie 88 postów po kilka zdjęć na jeden post.

Unikalnych odwiedzin 5 tyś całkowicie. Potrzebuje czegoś sprawdzonego. Cena to 150zł na rok maksymalnie.

Pozdrawiam

Edytowano przez klagu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam pewnego bloga na Joi.pl.
300 odsłon dziennie, ruch duży bo 99,9% to fotki, przepuszczam to wszystko przez CloudFlare (na którym oszczędzam ok. 70% transferu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powinno utrzymać to mojego bloga bez problemu? Potrzebuje hostingu żebym nie musiał sie przejmować co miesiąc zeby nie przekroczyc transferu, zużycia procesora itp.

Najlepiej żebym nawet połowy nie zużywał tych zasobów.

Edytowano przez klagu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt Ci nie zagwarantuje. Podstawowe parametry serwera to właśnie transfer, zużycie cpu i powierzchnia dyskowa. Tylko od Ciebie i ruchu na Twoich stronach zależy, czy nie zostaną one przekroczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to w wordpresie dużo daje cache (do tego jakieś wtyczki czy mody są). Obniża to zużycie procesora.

Ja polecę ci biznes-host.pl - nie podałeś ile zużywasz transferu miesięcznie i jakiej pojemności potrzebujesz (co jest bardzo istotne). ale wiedząc tylko że masz 5k uu to myślę że najtańszy pakiet dla indywidualnych za 61zł powinien ci starczyć.

Do tego możesz podłączyć cloudflare jak avatat proponował. Wszystkie pliki statyczne będą wtedy serwowane z ich serwera dzięki czemu oszczędzisz transfer.

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas na pakiet Serwer Plus: http://www.hoste.pl/hosting/serwer-plus

W promocji za 100 zł netto pierwszy rok + domena gratis.

 

Powinien w 100% spełnić Pańskie wymagania, o czym można się przekonać w czasie 14-dniowego niezobowiązującego testu. Aby zachęcić do wyboru Hoste.pl, zaznaczę, iż usługa przenoszenia strony na nasze serwery jest wykonywana bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły, blogi zużywają dość dużo zasobów (wpisy, artykuły, użytkownicy, u/u, grafika, moduły itp.), więc polecam z góry Progreso.pl.

W zasadzie, opieraj się na własnych doświadczeniach i postaraj się dobrać odpowiedni hosting dla siebie.

Jest jeszcze zenbox.pl - opierają się na innej polityce obciążenia maszyn(y). Tutaj liczy się ilość u/u, a najtańszy pakiet (5 k u/u), w sam raz dla Ciebie, bo budżet wychodzi na dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso ma ciekawą oferte ale gdyby jeszcze cena była o 30 zł niższa żeby to brutto 150 wynosiło byłoby fajnie :)

O widzę że domene dodają za darmo. Czy tylko na pierwszy rok czy również przy odnowieniu? Chcę za hosting+domena płacić max 200/rok, więc progreso wydaje sie być interesujące,

Edytowano przez klagu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 150 PLN rocznie (a z kodem promocyjnym FORUM_WHT 10% mniej) polecam nasz pakiet MD2 - link do oferty. Wordpressa można ładnie skonfigurować do współpracy z naszym varnishem (więcej informacji na naszej wiki), dzięki czemu minimalizowane jest zużycie zasobów (w tym interpretatorów PHP).

 

Pozdrawiam

Edytowano przez MyDevil.net (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj klagu!

 

Futurehost to jeden z najlepszych hostingów pod bloga - mamy w pakiecie automatyczny instalator WordPressa (kilka kliknięć, nie musisz ręcznie konfigurować baz danych itd.).

 

Dla Ciebie najlepszy będzie Pakiet S w cenie 123 zł brutto rocznie. W ramach tego Pakietu otrzymujesz także dowolną domenę za darmo na okres jednego roku, bez lojalki - nie musisz jej później przedłużać u nas, jeśli nie chcesz.

 

Współpracuje z nami kilkoro blogerów. Nie wiem czy kojarzysz Artura Smolickiego z NewCreative? Jest to rosnący autorytet w dziedzinie marketingu internetowego, polecam Ci jego post na temat naszej współpracy.

 

Poczytaj także opinie na naszym fanpage oraz opinie w rankingu WebHostingTalk

 

 

Zapraszam Cię do nas - przejdź do strony głównej Futurehost.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Szymon Barczak,

Dział Marketingu Futurehost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkretny post futurehost.pl. Tyle tych ofert, że nie mogę sie zdecydować, a musze to zrobić do jutra.

Pakiet s w future host, pakiet biznes w progreso.pl oraz pakiet medium w hekko.pl. Te oferty najbardziej mnie zainteresowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak WP i blogi to zenbox.pl :)

 

http://zenbox.pl/hosting-wordpress.html

 

Pomożemy Ci w migracji bloga z Bloggera bez dodatkowych opłat.

 

Polska blogosfera nas polubiła, setki blogów i to z top listy jest już od dawna u nas. Zawsze też możesz skorzystać z 14 dniowego bezpłatnego okresu testowego i nas sprawdzić od A do Z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym przetestował ale nie mam na to czasu. Musze sie opierać na informacjach, opiniach i na własnym doświadczeniu.

A jak wygląda u was administracja kontem hostingowym? Chciałbym żeby zarządzanie przebiegało jak "wszędzie" czyli direct admin lub cpanel:) Naprawde blogerzy was polecają więc musze się nad tym poważnie zastanowić.

Edytowano przez klagu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie znajdziesz u nas na stronie i fanpage. Do każdej z tych osób możesz śmiało pisać, potwierdzą swoje słowa :)

 

Mamy rozbudowany DirectAdmin, więc nie będziesz miał problem aby się odnaleźć.

 

Polecają, bo marketing idzie w parze z jakością i faktami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie straszne jest Ci zarządzanie via ssh to polecam Ci jak najbardziej MyDevil - zwłaszcza, że oferują Varnisha - przy większym wordpressie uwierz, ze go polubisz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Jak blog to tylko zenbox.pl ;)
Opinie są bardzo dobre, a nawet rzekłbym nie znalazłem negatywów.

 

Sam testowałem i szczerze polecam, hosting bardzo szybki, dodatkowo pomoc przy instalacji, migracji.

Miałem problem z kodowaniem plików - czas reakcji na zgłoszenia natychmiastowy.

 

Panel to taki DirectAdminZenWHMCS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Futurehost to jeden z najlepszych hostingów pod bloga

 

 

Kto tak twierdzi ? Pewnie ta babka co pisała opinie , że przesyłka od Was szybko do niej dotarła i kurier był miły :)

 

Zobacz catpol.pl oraz prohost.pl

 

Pozdrawiam

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod WordPress'a świetnie sprawdza się też blink.pl

 

Instalacja Wordpress'a dość szybka i bezproblemowa:

 

Sporo informacji wspierających użytkowników właśnie tego systemu, na przykład spójrz na FB:

http://www.facebook.com/BlinkPL?ref=hl

 

Dodatkowe zalety:

- Cena 49 zł w pierwszym roku i 99 w kolejnych (Czyli w pierwszym roku 6 mcy gratis!)

- Transfer bez limitu.

- Wysokie i jawnie podawane parametry bezpieczeństwa.

- Backup 7 dni.

- Możliwe zawarcie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

 

A tutaj garść opinii użytkowników z ostatniego badania opinii:

 

2013-04-04 13:38:45 "Wasza pracownica profesjonalnie rozwiązała mój problem i bardzo pomogła"

013-04-04 10:24:42 "szybki kontakt i co ważniejsze jasne, rzeczowe odpowiedzi"

2013-04-04 09:43:42 "Obsługa jest szybka, kompetentna i profesjonalizm godny naśladowania."

 

Edytowano przez Artur Pajkert (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×