Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FrozenShade

Potrzeba więcej chętnych!

Polecane posty

Ogólnie to jestem zdziwiony, że na takim tematycznym forum jak WHT znalazłem ludzi chętnych do testów gry, która jest tak naprawdę przeznaczona dla młodszych odbiorców. Jednak potrzeba więcej, więcej i więcej....

 

Stąd pytanie: gdzie mógłbym się jeszcze ogłaszać z takim tematem? Wiem, że jest gamehostingtalk i jutro pojawi się tam odpowiedni post, ale to nadal mało. Googlałem w poszukiwaniu różnych for o grach ale nie znalazłem nic sensownego, a młodzieży na testy nie wpuszczę.

 

Zna ktoś z Was, drodzy koledzy, jakąś większą społeczność (poza forami dla programistów - to zboczeńcy i nienormalni ludzie przecież...) wśród której mógłbym znaleźć osoby chętne do pomocy i jednocześnie chociaż odrobinę zainteresowane tematem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w google fora "symulator farmy" czy landsośtam - jest pełno ls-for czy lsmodow i tam jest w sumie target odbiorców twojej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzę, ale zawsze mi się wydawało, że symulator farmy jest dla tej młodszej grupy internautów. Dzieciaków za bardzo na testach nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

poszukaj w google fora "symulator farmy" czy landsośtam - jest pełno ls-for czy lsmodow i tam jest w sumie target odbiorców twojej gry.


Jak ktoś gra w starcrafta to znaczy że ogame będzie mu się podobał?:P
landwirtschafts simulator to się zwie tak btw... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

torg.pl - jakiś koleś wpadł w panikę, bo mu przeglądarka chciała wtyczkę do javy ściągnąć. WIRUS!!!!111

 

Edit: chętnych w ciągu godziny tylu ilu tutaj w ciągu tygodnia się zgłasza. Jak na razie weszła jedna osoba. Czy ludzie naprawdę aż tak bardzo boją się javy?

Edytowano przez FrozenShade (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz mi podesłać link na pw ;) Nie gram w takie gry ale może się skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

torg.pl - jakiś koleś wpadł w panikę, bo mu przeglądarka chciała wtyczkę do javy ściągnąć. WIRUS!!!!111

 

Edit: chętnych w ciągu godziny tylu ilu tutaj w ciągu tygodnia się zgłasza. Jak na razie weszła jedna osoba. Czy ludzie naprawdę aż tak bardzo boją się javy?

 

Jak czytasz zbyt dużo niebezpiecznika to tak masz (eg. http://niebezpiecznik.pl/tag/java/). Ludzie mniej boją się flasha (więc IMO CTR miałbyś wyższe). Jeżeli już uporasz się z wyglądem strony, to zapewne więcej ludzi "zaryzykuje", bo na ten moment to masz +100 do socjotechniki i -100 do zaufania ;-).

 

Nie wiem czy zagłębiałeś się w temat, jak nie to rzuć okiem: http://en.wikipedia.org/wiki/Gamification

 

Tak jak w PW wspominałem, jak ukończysz projekt to daj znać, być może tak dla jaj pchnę do Ciebie trochę publiki, bo warto wspierać ciekawe rodzime projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłębiałem się, ale poczytam wieczorem przy piwku, w przerwach między kodowaniem.

Wygląd stronki już z grubsza ogarnięty, aktualnie grafik pracuje nad tłem. Potem treść.

 

Problem z brakiem zaufania to appletu powinien się skończyć w momencie gdy gra będzie uruchamiana poprzez stronkę, z normalnego adresu a nie tak jak dotąd no-ip.org. Żeby ukrócić temat związany z podejrzeniami musiałem posiłkować się podaniem linku do tematu na tym forum. Aktualnie coraz więcej osób wchodzi do gry i klika, więc jest dobrze.

 

A za pomoc w wypromowaniu będę bardzo wdzięczny, bo szczerze mówiąc mam bardzo małą wiedzę na ten temat, będę się dopiero to w to wgryzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Sam bym nie zaufał javie odpalanej z no-ip ;).

 

Domena to 12 zł, a jak zaufanie podbudowuje! Wystarczy zrobić beta.mojagra.pl, na mojagra.pl zrobić klasyczne "Comming soon!" i od razu więcej rozgłosu, zarówno dla obecnej wersji gry, jak i tej oficjalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Sam bym nie zaufał javie odpalanej z no-ip ;).

 

Domena to 12 zł, a jak zaufanie podbudowuje! Wystarczy zrobić beta.mojagra.pl, na mojagra.pl zrobić klasyczne "Comming soon!" i od razu więcej rozgłosu, zarówno dla obecnej wersji gry, jak i tej oficjalnej.

 

To nie do końca tak, że nie stać mnie na domenę. Java musi być hostowana na tej samej maszynce, na której stoi proces serwera z bazą danych itp, a to aktualnie jest uruchamiane na domowym łączu, maszynka to terminal HP 5720. Więc w sumie nie ma różnicy, czy podam normalny adres www przekierowujący na no-ip, czy bezpośredni adres na testowy serwer. Domene mam, strona www jest na ukończeniu (grafik choruje na lenia). Jak tylko będzie czym się pochwalić to zrobię odpalanie appletu przez stronę.

 

Aktualnie nie jest źle, kilkadziesiąt osób testuje, sieje, zbiera, pisze co jest ok a co trzeba poprawić. Ale tak sobie myślę, że jeśli ktoś z Was ma jeszcze jakieś pomysły odnośnie for, na których można szukać testerów to chętnie skorzystam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up,

 

Staram się rozszerzyć testy na jeszcze większą ilość osób, ale tylko na nielicznych forach temat zostaje podchwycony.

Ktoś z Was ma jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×