Skocz do zawartości
skip850

Domena eu

Polecane posty

 

 

Może bezpośrednio nie, ale skoro zasady uzyskania kodu authinfo określa CS to w jakiś sposób jestem klientem, poza tym chyba przy kupowaniu domeny akceptuje się regulaminy tej firmy?

Jak masz telefon w Heyah, logujesz się do nadajników T-Mobile, to czy z automatu oznacza to, że jesteś klientem T-Mobile?

 

A wracając do pytania - to zależy, jaki typ abonenta zostanie wybrany przy rejestracji.

Jeżeli będzie to firma, to nic nie ukryjesz. Jeżeli osoba prywatna, to wybrania dostępnych danych oraz żądanie kodu authinfo

możesz dokonać w euridowym extranecie (swoją drogą, to mało znane to cudo jest), a rejestrator domeny nie będzie miał nic do gadania.

Oczywiście pod warunkiem, że abonentem domeny będziesz ty (a konkretniej to twój mail będzie wysłany do rejestru).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak masz telefon w Heyah, logujesz się do nadajników T-Mobile, to czy z automatu oznacza to, że jesteś klientem T-Mobile?

To mój obecny operator odpowiada za poprawne działanie sieci. W tym przypadku jednak firma poleciła mi się zgłosić do rejestratora.

Odnośnie .eu:

Wysłałem do home.pl pytanie czy mogę ukryć dane dla tej domeny jako osoba prywatna, czy to z panelu czy to przez stronę(podałem link do tego euridu). Odpowiedź:

Nie ma takiej możliwości. A niby home.pl jest na liście partnerów...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Odnośnie .eu:

Wysłałem do home.pl pytanie czy mogę ukryć dane dla tej domeny jako osoba prywatna, czy to z panelu czy to przez stronę(podałem link do tego euridu). Odpowiedź:

Nie ma takiej możliwości. A niby home.pl jest na liście partnerów...

 

 

Chłopie ogarnij się, podałem ci link do regulaminu EURid, zacytowałem Ci jego fragment. Zamów domenę w ovh, będziesz miał tanio, bez haczyków, będziesz miał ukryte dane abonenta (jeżeli domena na osobę prywatną).

 

Jednym słowem temat uważam za wyczerpany, dane posiadacza domeny eu, jeżeli jest to osoba prywatna, są ukrywane i koniec kropka. Kup w końcu tę domenę i się przekonasz, że dane będą ukryte.

 

P.S. Konsultanci Home też nie zawsze są zorientowani w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę mieć nic tanio. Tanio miałem hosting i domenę w poprzedniej firmie a później było 40 maili... Chce zapłacić tyle ile trzeba żeby mieć zapewnioną odpowiednią jakość obsługi i usługi. Podałeś linki i cytat, za co dziękuję, napisałem do home ponownie maila z tymi informacjami i odpisali że osoba prywatna ma automatycznie dane. Ale mogę Ci podać link do odpowiedzi biznes-host gdzie twierdzą że nie da się tego zrobić. A chciałem mieć konkurencję w stosunku do ovh, żeby porównać jak się ma czas odpowiedzi, wydawanie kodów authinfo, nie lubię wybierać z jednej oferty, w końcu jest wolny rynek, a nie komunizm i monopol :)

Chciałem mieć pewność, teraz już mam, dziękuję bo przyczyniłeś się do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×