Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MKevas

Server VPS na rozpoczęcie biznesu

Polecane posty

Poszukuję taniego serwera VPS który utrzymałby Sieć Czatów Gadu-Gadu.
Narazie nie bedzie to astronomczna ilość bo do 10 botów/czatów i kilka domen.

Wymagania serwera:

  • jak największa ilość pamięci ram
  • baz danych min. 100
  • Transfer jak największy

Najfajniej by było gdyby ktoś zasponsorował serwer chociaż na pół roku. Oferuje reklame na stronach i w botach/czatach.

Jeżeli nikt nie jest w stanie zasponsorować to moge na tą chwile płacić: 0-50zł/mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

https://globalnetwork.pl/cart/vps-openvz [30zł netto / mc] lub skontaktuj się z bok@globalnetwork.pl o przygotowanie indywidualnego pakietu z 1GB gwarantowanym ramem.

 

lub spróbuj: http://hitme.net.pl/serweryvps_openvz (także możesz napisać o indywidualną ofertę).

 

 

DO KOCHANEGO MODERATORA:

 

Jak już dajesz "Warny" to bądź konsekwentny i dawaj wszystkim a nie tylko mi. W temacie nie ma ani jednego linku, ale tylko ja dostałem ostrzeżenie i wyrzucenie postu na śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypty Botów napisane są w języku PHP z wykorzystaniem bazy danych.
Miejsca na dysku wystarczy 5-10GB na spokojnie.

VPS daje więcej możliwości, zwykły hosting ma limity które czasem okazują sie problemem. No i wygoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypty Botów napisane są w języku PHP z wykorzystaniem bazy danych.
Miejsca na dysku wystarczy 5-10GB na spokojnie.

VPS daje więcej możliwości, zwykły hosting ma limity które czasem okazują sie problemem. No i wygoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może biznes-host.pl?
Dobra wydajność, dobry support i dobra stabilność usług ;) Dodatkowo spore rabaty przy płatności za większy okres z góry. Dodatkowo można skorzystać z kodu rabatowego przy pierwszej płatności (patrz moja stopka)
Jeśli np. nie potrzeba ci aż takiego procesora a potrzebujesz więcej ramu - napisz do nich - przygotują ci dobrą indywidualną ofertę ;)

Pozdrawiam
Kszysiu

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://globalnetwork.pl/cart/vps-openvz [30zł netto / mc] lub skontaktuj się z bok@globalnetwork.pl o przygotowanie indywidualnego pakietu z 1GB gwarantowanym ramem.

Przecież ta oferta za 30 zł nie spełnia warunków zapytanie, w zapytaniu jest minimum 1GB a tutaj jest 0,5 GB ramu gwarantowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irku no jak nie jak tak :)

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?app=members&module=profile&section=warnings&member=8848&from_app=forums&from_id1=364688&from_id2=

 

Tylko mnie zdenerwowało że tylko ja dostałem a ktoś po mnie też napisał ofertę bez linku itp i nie dostał, ale widzę że chyba zniknął :)

Ale ty dostałeś za bezmyślne spamowanie ofertą globalnetwork którzy są niejako twoimi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale ty dostałeś za bezmyślne spamowanie ofertą globalnetwork którzy są niejako twoimi partnerami.

 

No to nie wiem o jakie inne warny może Irkowi chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem o jakie inne warny może Irkowi chodzić :P

 

Zainteresowani wiedzą o co chodzi, zostawmy już ten temat, święta idą ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zoptymalizowałem trochę skrypty i mogę mieć zwykły hosting:)
Tylko przydałby się dostęp do zadań Cron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy Czat wymaga bazy danych (zapis listy userów, bany itp), a zakładając Sieć Czatów troche tych baz by poszło.

Mogę ograniczyć narazie do 50-60 baz, zobaczymy jak biznes się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A może hosting w jednym miejscu, a gdy baz ci zabraknie to jakiś minimalny VPS pod same bazy?

 

Oczywiście to rozwiązanie trochę na objazd. Jak nie VPS to chociażby kimsufi, jakość może nie będzie zastraszająca, ale cena myślę że zadowoli każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Overall nadal sądzę, że VPS będzie zawsze wydajniejszy niż zwykły hosting. Zainteresowałbym się najmniejszym pakietem w jakiejś dobrej firmie (mzone? castpol? ultimahost? biznes-host?) i w miarę rozwoju i potrzeb to rozbudowywał.

 

Masz pełną swobodę kontroli nad tym co się dzieję w Twojej malutkiej części serwera, a więc nie musisz się już ograniczać jedynie do PHP, a skrobnąć coś w np. perlu czy pythonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Overall nadal sądzę, że VPS będzie zawsze wydajniejszy niż zwykły hosting. Zainteresowałbym się najmniejszym pakietem w jakiejś dobrej firmie (mzone? castpol? ultimahost? biznes-host?) i w miarę rozwoju i potrzeb to rozbudowywał.

 

Masz pełną swobodę kontroli nad tym co się dzieję w Twojej malutkiej części serwera, a więc nie musisz się już ograniczać jedynie do PHP, a skrobnąć coś w np. perlu czy pythonie.

 

Wszystko fajnie tylko zapomniałeś o jednym - niekoniecznie wydajność będzie lepsza od hostingu współdzielonego, a to dlatego że na shared ma więcej mocy do wykorzystania niż na najtańszym VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-Host.pl pakiet za 47zł do tego kod zniżkowy na 25% ( otrzymasz go u mnie na PW).

Kontakt bardzo szybki, są stabilni.

Polecam ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko zapomniałeś o jednym - niekoniecznie wydajność będzie lepsza od hostingu współdzielonego, a to dlatego że na shared ma więcej mocy do wykorzystania niż na najtańszym VPS.

 

Teoretycznie tak, ale tylko teoretycznie bo to zależy bardziej od firmy niż od samego rozwiązania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy Czat wymaga bazy danych (zapis listy userów, bany itp), a zakładając Sieć Czatów troche tych baz by poszło.

 

Mogę ograniczyć narazie do 50-60 baz, zobaczymy jak biznes się rozkręci.

Większość systemów multi-user ma po prostu dodatkową kolumnę rozróżniającą "właściciela" a nie n-niepotrzebnych baz danych. A bezpieczeństwo mnogości baz i tak będzie zerowe, bo musisz mieć użytkownika mającego uprawnienia CREATE DATABASE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×