Skocz do zawartości
regdos

Kody rabatowe biznes host

Polecane posty

Wiesz, że większość postów będzie mogła lecieć do kosza z warnami, jeśli pakiet nie będzie idealnie, co do MB dopasowany?

 

 

To już było kilkukrotnie wałkowane przeczytaj http://www.webhostingtalk.pl/page/warunki-publikacji

§ 3. Zasady publikowania ofert na zamieszczane PROŚBY Użytkowników a szczególnie punkt 2 i 3 tam jest to jasno i jednoznacznie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

@Kszysiu:

 

nikt póki co nie dostał za to bana, kody sobie popraw tylko dopisz, że są to ref-y i będzie po sprawie.

 

Bana nie ale warna to już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaczecie jak baby, ale co komu szkodzi napisać, że podany w gdziekolwiek link jest refem? Ba, uważam nawet, że to powinien być obowiązek. Jak ktoś ma w stopce refa, a potrzebuję skorzystać z jakiejś oferty, to mnie to nic nie kosztuje. Co innego jednak pchanie refów na prawo i lewo.

 

W swojej stopce od początkum kiedy umieściłem refa do PP UltimaHost, jest informacja, że jest to reflink. Pamiętam jeszcze czasy, że jak był w poście/sygnaturce reflink bez informacji o tym, to na forach leciały czasowe bany za to.

 

@regdos i @mody - spróbujcie jednak może na przyszłość najpierw wprowadzać zasady, a dopiero potem je egzekwować? Tak będzie moim zdaniem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Płaczecie jak baby, ale co komu szkodzi napisać, że podany w gdziekolwiek link jest refem?


Mi nie chodzi już nawet o te linki tylko o sam fakt bezprawia jaki tu panuje. Moderator może wszystko, a do tego jego słowa nie można zakwestionować. Dostałem warna. - za co? za coś o czym nie ma ani słowa w regulaminie, tylko moderator sobie skojarzył fakt, że kod rabatowy jest "reflinkiem" (o których też nic nie ma w regulaminie) i postanowił je ocenzurować i wlepić ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

kase.. :D Tu chyba większy biznes na refach się robi niż sprzedaży usług, bo ceny już są tak zaniżane, że bania mała :)

Ty też warna powinieneś dostać. Ciekawe czy dostaniesz. Ja dostałem za złotą łopatę, ty powinieneś dostać za złotą koparę: http://www.webhostingtalk.pl/topic/31795-co-sprzedawac-na-allegro/?do=findComment&comment=354891

 

Ciekawe czy będzie kara, czy może to co było za komuny (której tak bardzo nie lubisz) czyli zapomnimy o wszystkim.

 

Edit:

kolejny warn: http://www.webhostingtalk.pl/topic/42616-dedyk-w-polsce-do-400-zl/?do=findComment&comment=363722

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mi nie chodzi już nawet o te linki tylko o sam fakt bezprawia jaki tu panuje. Moderator może wszystko, a do tego jego słowa nie można zakwestionować.

Przed rejestracją musiałeś zapoznać się z regulaminem. A tam jest jak byk, że WHTeam to "święte krowy" :)

PS: To wyjaśniło się teraz, skąd to ciągłe oferty wymiany bizneshostowych wPLN się tu pojawiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za parę godzin już mnie z wami nie będzie...

No to już chyba minęło więcej jak te pare godzin. To co tu jeszcze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Czekam na usunięcie konta. A jak na razie korzystam by wasz reżim obalić.

PS: Zapomniałem że jesteś konserwatywnym liberałem, a oni nie lubią demokracji. No cóż. Szkoda :(.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przed rejestracją musiałeś zapoznać się z regulaminem. A tam jest jak byk, że WHTeam to "święte krowy"


To po co cała reszta punktów?
Nie wystarczyło by napisać w regulaminie "Moderator może wszystko a ty nic i masz się z tego cieszyć. Nie podoba się? Wyp*."?
Myślę, że więcej osób by czytało taki regulamin bo nie musiało by poświęcać temu pół godziny, a jego cała treść i tak byłaby zachowana.

A co do postów podanych przez Matmaxaleza - dlaczego Miłosz nie ma 2 warnów? A no tak - "immunitet".


Czy jeżeli ktoś szuka konta współdzielonego, gdzie potrzebuje 1700MB, a ja powiem, że biznes-host ma w wersji hostingu dla klientów indywidualnych pakiet, który kwotowo spełnia założenia, ale ma 10GB dostępnej przestrzeni, to też zrobię źle?



Na forum pojawiło się zapytanie o hosting o wymaganej pojemności 3MB i 3GB transferu rocznego - ciekawe czy posypią się warny za oferty np 1GB pojemności i 10GB transferu miesięcznego. No przecież to są niedopasowane oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na forum pojawiło się zapytanie o hosting o wymaganej pojemności 3MB i 3GB transferu rocznego - ciekawe czy posypią się warny za oferty np 1GB pojemności i 10GB transferu miesięcznego. No przecież to są niedopasowane oferty!

 

Zanim zaczniesz zadawać durne pytania przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM http://www.webhostin...unki-publikacji § 3. Zasady publikowania ofert na zamieszczane PROŚBY Użytkowników a szczególnie punkt 2 i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Parametry publikowanej oferty nie mogę być mniejsze od parametrów z PROŚBY.

"nie mogę" -> "nie mogą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczyło by napisać w regulaminie "Moderator może wszystko a ty nic i masz się z tego cieszyć. Nie podoba się? Wyp*."?

Myślę, że więcej osób by czytało taki regulamin bo nie musiało by poświęcać temu pół godziny, a jego cała treść i tak byłaby zachowana.

Zarejestrowałeś się zaznaczając, że akceptujesz regulamin. Więc w czym problem? Nikt nie kazał Ci się tu rejestrować, wypowiadać się i przebywać. Jak nie odpowiada to wychodzisz. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I<3VODKA

Zarejestrowałeś się zaznaczając, że akceptujesz regulamin. Więc w czym problem? Nikt nie kazał Ci się tu rejestrować, wypowiadać się i przebywać. Jak nie odpowiada to wychodzisz. Proste?

 

Ty też musiałeś zaakceptować. Nie widzę żeby moderatorzy mieli jakieś ulgi. Złamałeś regulamin 2 razy jak to podał użytkownik wyżej... Dostałeś warny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz

Ty rejestrując się tu też akceptowałeś regulamin.
Dlaczego jako moderator nie "świecisz przykładem" i sam go łamiesz?
Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie kuło Was w oczy, bo czasem na starość będziecie mieć z nimi problem, a także nie będziecie mogli czytać regulaminów, usunąłem posty i w ramach pokuty przeszedłem po rozżarzonych węglach. Niestety sam nie mogę sobie wystawić ostrzeżenia, ani nie mogę dostać. Więc ten fakt niestety musicie jakoś ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I<3VODKA

Czytałem kiedyś na tym forum, że jakiś moderator innemu moderatorowi warna wystawił.

Najłatwiej usunąć, a potem warny wystawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz... Zwróć uwagę również na to że akceptował regulamin DAWNO TEMU w którym nie było słowa o kodach rabatowych które są również linkiem polecającym...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Usługodawca zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiana Regulaminu wchodzi w życie w terminie 14 dni od opublikowania na stronie Serwisu.



1. Nie było zmiany w regulaminie
2. 14 dni to nie 3 minuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Nie było zmiany w regulaminie

2. 14 dni to nie 3 minuty ;)

Przestań biadolić bo tego sie czytać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I<3VODKA

Przestań biadolić bo tego sie czytać nie da.

To ty przestan... Jezeli stosuja regulamin, to niech go przestrzegaja... A nie jak milicjanci sie zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty przestan... Jezeli stosuja regulamin, to niech go przestrzegaja... A nie jak milicjanci sie zachowuja.

 

 

Coś śmierdzą twoje posty szczególnie, że piszesz z tego samego IP co @Matmaxalez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Kwestia konkretnych ofert w odpowiedzi na Prośby jest jasna i nie wiem po co o tym dyskutować.

 

Odnośnie reflinków, to czy są to kody rabatowe czy po prostu reflinki to należy o tym poinformować. Tak jest w Polsce, tak jest na WHT od wielu lat. Czy jest to zawsze zasadnie? Może i nie ale potwierdza ogólnie przyjętą regułę.

 

Fakt informowania o warnach i ich powodach został przyjęty do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Odkop.

Dobrze - ja dostałem ostrzeżenie za wstawianie kodów bez wpisania "ref".

 

Proszę by administracja była niezależna i wszyscy którzy nie posiadają wpisanego "ref'a" otrzymali takie ostrzeżenie...

 

Przykład?:

http://www.webhostingtalk.pl/user/11393-grandbb/

 

Grandia (G) - Grandia.pl - Centrum Niezależnych Freelancerów -
Serwery najwyższych lotów - Chmurka.pl


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Odkop.

Dobrze - ja dostałem ostrzeżenie za wstawianie kodów bez wpisania "ref".

 

Proszę by administracja była niezależna i wszyscy którzy nie posiadają wpisanego "ref'a" otrzymali takie ostrzeżenie...

 

Przykład?:

http://www.webhostingtalk.pl/user/11393-grandbb/

 

Pozdrawiam!

 

Nie ma to jak dobry strzał z "USZKA" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×