Skocz do zawartości
regdos

Kody rabatowe biznes host

Polecane posty

Wrzucanie kodów rabatowych biznes host, które tak naprawdę są ukrytymi reflinkami są nagradzane warnami, dotyczy to również dodawania kodów w stopkach bez zaznaczenia, ze to sa refy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

CIE CHYBA PO***ALO CO? DAJ MI TEGO ***ANEGO WARNA LUB MNIE ZBANUJ, ALE NIE BEDZIESZ MI DAWAŁ WARNA 3 MINUTY PO TYM JAK TO NAPISAŁEŚ.

 

p*ole WHT!!!

 

PS: na serio cie po***ało... kolejny warn za powód "inny"... jaki powód? człowieku!!! ocenzurowane wszystko...

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na cyprze, wprowadzamy zasady i od razu blokujemy środki na koncie - wprowadzamy zasady i od razu nagradzamy userów - niech żyje inteligencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ukrywanie refów w treści postów bez napisania, że to ref zawsze dawałem warny ale zaczęło się cwaniakowanie z kodami czyli ukrywanie refa pod pozorem kodu rabatowego więc nie widzę problemu żeby coś wcześniej ogłaszać.

 

Nagle zaczęło być modne rozdawanie kodów na lewo i prawo ale tylko dlatego, że właściciel zgarnia kasę za rejestrację i nagle ileś osób zwęszyło łatwą kasę za spamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W regulaminie nie znalazłem o tym wzmianki, żeby wstawianie refa bez poinformowania o tym było zabronione...

 

 

Matmaxalez

Zostałeś ostrzeżony przez regdos.

Powód: Inny


Oferta niezgodna z § 3. Zasady publikowania ofert na zamieszczane PROŚBY Użytkowników

 

Ok. A więc co ja napisałem? Zaproponowałem instalację darmowego panelu ISP Config oraz dałem zaproponowałem BH wraz ze zniżką.

 

ten twój paragraf trzeci ma np.

 

1. Przez PROŚBĘ rozumie się każde zapytanie Użytkownika o polecenie usługi, itp. bez względu w jakim dziale forum PROŚBA jest umieszczona.

6. Użytkownicy nie reprezentujący konkretnej firmy mogą dodawać swoje propozycje z odnośnikami do ofert, ale tylko i wyłącznie jeśli sami są użytkownikami firmy, którą polecają.

 

Mam pokazać screen z panelu klienta żeby pokazać że mam tam usługi czy jak?

 

MASZ:

01334984733015390452.png

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

6. Użytkownicy nie reprezentujący konkretnej firmy mogą dodawać swoje propozycje z odnośnikami do ofert, ale tylko i wyłącznie jeśli sami są użytkownikami firmy, którą polecają.

Odnośnika do konkretnej oferty nie było. Zresztą w tym wątku parę warnów zostało danych właśnie za brak linka do konkretnej oferty.

 

 

O refie nie ma nic w regulaminie ale forum służy do dyskusji i pomagania a nie do zarabiania na poleceniach i nieopisane refy zawsze były nagradzane warnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Problem w tym, że usunąłeś posty, nawet te które miały w sobie inną wartość merytoryczną...

 

PS: Usunąłeś te posty, rozdałeś warny... Gdzie dowody na złamanie regulaminu?

PS2: Nie ma w regulaminie, to z jakiej racji warn? Co nie jest zabronione jest dozwolone...

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że usunąłeś posty, nawet te które miały w sobie inną wartość merytoryczną...

Przecież to jest nagminne, niektórzy na tym forum widzą tylko to co chcą zobaczyć, tak to niestety działa.

 

Po prostu olej to, niech maja zabawę ... ;)

 

Za chwilkę się znowu rozpocznie dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Za parę godzin już mnie z wami nie będzie... Za jakiś czas zostaną jedynie firmy (i to nie wszystkie) i od czasu do czasu nowi użytkownicy którzy do czasu przejrzenia na oczy będą tu siedzieć... Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyhamuj troche, bo to nie Twoje podwórko. Idź do kolegów pod trzepak porzucać takim słownictwem.

 

Nie zapomnij strzelić megafocha i wysłać prośby o usunięcie konta z WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, niebawem na WHT zostaną firmy i moderatorzy :D Serio, na wht źle się ostatnio dzieje, a moderatorzy/administratorzy nic z tym nie robią tylko prowokują i to własnie wy robicie burdel na forum.

 

PS o byle dziadostwo potraficie się czepiać i nagradzać warnami, a jak user ma problem, to wyjepkaa full. Ostatnio pisałem do administracji, zgłaszałem buga na moim koncie i nic z tym nie zrobiono.

 

 

Pozdrawiam,

Kacper

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Podanie kodu z wyraźnym podkreśleniem że to reflink też jest czynem karalnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie kodu z wyraźnym podkreśleniem że to reflink też jest czynem karalnym ?

 

 

Jeszcze nie, ale co za problem wprowadzić nową zasadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dostałem dziś warn'a za umieszczenie w moim podpisie moich kodów rabatowych i prawdopodobnie za propozycję w jednym temacie. Proszę o wskazanie punktu w regulaminie, na podstawie którego te ostrzeżenie zostało mi dane.

jeśli chodzi o ten punkt który dał redgos to ni jak tu nie pasuje:

1. nie podałem żadnego odnośnika
2. napisałem tylko, że biznes-host łapie się w widełkach cenowych po podaniu kodu rabatowego
3. tak, jestem zadowolonym klientem biznes-host

moja stopka została wymoderowana tak na prawdę bezpodstawnie.
Dawanie ostrzeżeń za reflinki też jest bezpodstawne - nie ma nic na ten temat w regulaminie.

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomku, szczerze?

Zerknij proszę w moje posty gdzie polecam różne firmy, BH, Vipower czy prohost.pl - nigdzie nie podawałem reflinku, tylko czysty link do strony. Wychodziłem z założenia, że polecanie z reflinkiem jest średnio uczciwe i wiarygodne.

Z usług BH korzystam od dłuższego czasu, jestem bardzo zadowolony i sam często je polecałem, również bez reflinków.

Natomiast po wprowadzeniu kodów rabatowych stwierdziłem, że jest to ok wobec osoby, której usługi polecam. Ktoś dostaje zniżkę za użycie kodu rabatowego, więc ma dobrze działającą (w moich oczach oczywiście) usługę za mniejszą cenę. Kropka. To są korzyści dla zainteresowanej osoby. A że przy okazji część tej kwoty wpada do skarbonki? Cóż, jestem tak zadowolony z BH, że jakby nic nie wpadało, a byłaby tylko możliwość generowania kodów rabatowych, to nadal bym to robił.

IMHO trochę pospieszyłeś się z warnami. Bo faktycznie wygląda to tak, jakby prawo działało wstecz. Oczywiście rozumiem, że to jest forum i zasady są trochę inne niż w życiu codziennym, moderator jest drugi po bogu (lub jak kto woli administratorze), ale uważam, że można najpierw usunąć posty albo wkleić taką informację, jak w #1 poście, a dopiero później nagradzać tych, co się wychylają warnami.

Nie mam zamiaru cytować tu regulaminu, bo nie chodzi tu o wzajemne wytykanie sobie jego punktów i podawanie interpretacji.

Chodzi tu o podstawową umiejętność - rozmowę i dialog. A nie autorytaryzm.

Bardzo lubię wht, można tu spotkać ciekawych ludzi z ogromną wiedzą, ale takie zagrania powodują pewien niesmak.

 

Nie uważam się za jakiegoś super, pro usera wht, który wniósł wielki wkład w działanie forum, ale przez te kilka lat, które z Wami jestem, widać zmiany. Czy na lepsze czy na gorsze - oceń sam, w końcu też nie jesteś tutaj od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnika do konkretnej oferty nie było. Zresztą w tym wątku parę warnów zostało danych właśnie za brak linka do konkretnej oferty.

 

 

O refie nie ma nic w regulaminie ale forum służy do dyskusji i pomagania a nie do zarabiania na poleceniach i nieopisane refy zawsze były nagradzane warnami.

 

Bzdury piszesz że głowa boli. A co za problem POMÓC OSOBIE (polecić sprawdzony hosting wraz z rabatem) i na tym zarobić? Przecież nie każe tej osobie płacić za pomoc a że przy okazji uda się zarobić to co w tym złego?

 

Denerwuje Was że BH wprowadza innowacje i zyskuje nowych klientów? Trudno... To jest forum więc "powinna" być wolność wypowiedzi - nie działamy na NIEKORZYŚĆ użytkownika.

 

Pozdro.

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki sie wkurzyły że regdos zabrał kieszonkowe i fajny interes :D

Przy każdym zapytaniu o vps wszyscy spamowali "kodami promocyjnymi", regdos zrobił bardzo dobrze!

Do pracy a nie na refach ciułać!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym
Ban za wrzucanie refa bez żadnego sensu (np. jeśli firma nie ma wgl dopasowanych ofert do wymagań) to jest zrozumiałe.

Ale nie rozumiem dlaczego dostałem warna za to że mam kody rabatowe w podpisie? i jeszcze zostały one "ocenzurowane" (tak jak to teraz widać). To jest moim zdaniem po prostu głupie i bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kolopik:

Powodem warna było

Oferta niezgodna z § 3. Zasady publikowania ofert na zamieszczane PROŚBY Użytkowników

 

Nie wiem dlaczego temat ten odżywa co miesiąc i dotyczy nie tylko nowych użytkowników. Zresztą po to został zmodyfikowany regulamin próśb żeby było jasno i prosto. Każdy może wrzucic propozycję byle była by zgodna z zapytaniem i zawierała link do konkretnej oferty spełniającej te wymagania. Propozycje "sprawdź firmę xxxx", "zobacz na xxxx.pl" są niezgodne z regulaminem i za to poszły warny wczoraj.

Jak chcecie naprawdę pomóc komuś to wyszukajcie dla niego pakiet i wskażcie mu go.

 

@TeamPlay.com.pl:

Nie denerwuje mnie żadna oferta BH bo nie jestem w żaden sposób związany z konkurencją do BH (zresztą sama mam wykupioną usługę w BH), denerwuje mnie spamowanie.

 

@Kszysiu:

nikt póki co nie dostał za to bana, kody sobie popraw tylko dopisz, że są to ref-y i będzie po sprawie.

 

@behemoth;

A wiesz co ja zauważyłem jako użytkownik tego forum? Że działy z pomocą prawie zamarły a niewyobrażalnie rozwinęły się działy giełda i odpowiedzi na prośby, które nie wnoszą nic w merytorykę forum, a odpowiedzi na prośby to już wolna amerykanka i walka o klienta i kasę, którą chcą zarobić firmy i pośrednicy (polecający).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi na prośby to już wolna amerykanka i walka o klienta i kasę, którą chcą zarobić firmy i pośrednicy (polecający).

kase.. :D Tu chyba większy biznes na refach się robi niż sprzedaży usług, bo ceny już są tak zaniżane, że bania mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomku, dziwimy się często, że umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika, a wymagamy podawania gotowego rozwiązania na tacy.

Czy na prawdę należy podawać link do konkretnej oferty? Może nawet bezpośrednio do whmcs'a z wybranym odpowiednim pakietem?

Wybacz ironię, ale też nie popadajmy w paranoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wymagasz od moderatorów żeby sprawdzali każda stronę polecanej firmy czy ma przypadkiem pakiet, który spełnia warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeśli chcesz wymagać, to zacznij od siebie.

Czy jeżeli ktoś szuka konta współdzielonego, gdzie potrzebuje 1700MB, a ja powiem, że biznes-host ma w wersji hostingu dla klientów indywidualnych pakiet, który kwotowo spełnia założenia, ale ma 10GB dostępnej przestrzeni, to też zrobię źle?

 

Mam podać taki link: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit czy może taki: http://biznes-host.pl/?show=zam1&co=u1

 

Wiesz, że większość postów będzie mogła lecieć do kosza z warnami, jeśli pakiet nie będzie idealnie, co do MB dopasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×