Skocz do zawartości
maniack

Ban i pozostałe śmieci

Polecane posty

IMO takie śmieci powinny od razu do kosza lecieć. Posty o zawartości:

 

Popieram ^

 

raczej nowej jakości do wątków nie wnoszą.

 

Z drugiej strony, z tą Giełdą to w ogóle przydałby się coś zrobić, któryś raz już się to zdarza, sam ostatnio parę raportów na ten temat posłałem. Może warto się zastanowić nad usunięciem limitu postów, a baczniejszą moderacją?

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A może dostęp do giełdy weryfikować za pomocą SMS ? Jednorazowo, przy pisaniu pierwszego tematu w tym dziale, potem już normalnie bez ograniczeń. Podejzrewam ze jak dzieciarnia zobaczy że musi wybulić pare groszy - PŁAĆ ! MA BYĆ PŁACONE albo NIE MA NIC ZA DARMO - to dostanie skrętu w mózgu i odpuści sobie robienie śmietnika. Bo desperaci znajdą się zawsze i wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A może dostęp do giełdy weryfikować za pomocą SMS ? Jednorazowo, przy pisaniu pierwszego tematu w tym dziale, potem już normalnie bez ograniczeń. Podejzrewam ze jak dzieciarnia zobaczy że musi wybulić pare groszy - PŁAĆ ! MA BYĆ PŁACONE albo NIE MA NIC ZA DARMO - to dostanie skrętu w mózgu i odpuści sobie robienie śmietnika. Bo desperaci znajdą się zawsze i wszędzie...

 

 

Telefon mamusi i ogień na giełde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Tylko potem bedzie placz 'przeciez zaplacilem za to, oddajcie kase zlodzieje!'

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tym płaceniem nie przejdzie, WHT.pl to jednak nie WHT.com, więc odpowiednia moderacja spokojnie by wystarczyła. Dodatkowo, opracować szczegółowy regulamin działu - co wolno sprzedawać, czego nie wolno. Inny dodatek, wymuszenie podania maksymalnego budżetu.

 

Wszyscy możemy pomóc, istnieje przecież taki przycisk jak "Raportuj" - muszą być tylko jasno ustalone zasady.

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tym płaceniem nie przejdzie, WHT.pl to jednak nie WHT.com, więc odpowiednia moderacja spokojnie by wystarczyła. Dodatkowo, opracować szczegółowy regulamin działu - co wolno sprzedawać, czego nie wolno. Inny dodatek, wymuszenie podania maksymalnego budżetu.

 

Wszyscy możemy pomóc, istnieje przecież taki przycisk jak "Raportuj" - muszą być tylko jasno ustalone zasady.

Dlaczego nie przejdzie. Na pewno pozwoliłoby to na zredukowanie skali problemu.

 

Bardziej rygorystyczny regulamin oczywiście jest potrzebny, niemniej może to nie dać większych efektów. Tak naprawdę mało kto go przeczyta.

 

Na pewno warto zachęcać do raportowania, tak jak Ty to robisz. Jak ktoś widzi chłam to zamiast mieszać dzieciaka z błotem i wdawać się w zbędną dyskusję wystarczy raport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zgadza się, lepiej raportować, ale czasem na serio korci żeby jakiemuś bucowi odpisać na jego poziomie ;)

 

Co do tych SMS to tak na luzie zarzuciłem pierwszą myśl. Dzieciarnia dostaje skrętów jak musi wydać nawet symboliczny grosz - bo oni muszą mieć za free, bo im się za free wszystko należy. Tak, należy im się za free raz w roku ścieżka zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, ja jego posty usunąłem (choć powinien to zrobić moderator, który odstrzelił go).

 

Zresztą jak banuje takich nabijaczy to od razy wywalam ich posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz poszukałem i w APC można wywalić komuś wszystkie posty więc łatwo i przyjemnie można oczyścić posty spamera więc moderatorzy prośby, kilujecie usera to kilujcie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Moderatorzy będą kilować posty, userzy raportować i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być limitu postów, wtedy nikt nie będzie nabijać natomiast ogłoszenia powinny być moderowane. To by rozwiązało wszystkie problemy.

 

SMS nie może działać, ponieważ zwykle numery premium nie działają za granicą, a ograniczanie dostępu do usługi dla mieszkańców innych państw EU jest niezgodne z prawem (wht jest dostępne nie tylko w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale to chyba właściciel strony ustala kto może a kto nie może korzystać z danego serwisu i w jaki sposób. Jak ma kaprys coby serwis był dostepny tylko dla swoich to co ? Łamie prawo bo ktoś inny nie może z niego korzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Zróbcie poprostu tak:

Ci, którzy odkopują tematy zbanować.

Posty wywalić do kosza, więc temat odrazu spada w przepaść spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie można tego rozwiązać przynależnością do jakiejś grupy? Warunek: tyle i tyle sensownych postów + zgłoszenie chęci przystąpienia do grupy, moderator oceni 'jakość' nowego forumowicza, jego styl wypowiedzi na kilku wybranych postach (przecież to kilka min roboty) i przyzna członkostwo w grupie lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba właściciel strony ustala kto może a kto nie może korzystać z danego serwisu i w jaki sposób. Jak ma kaprys coby serwis był dostepny tylko dla swoich to co ? Łamie prawo bo ktoś inny nie może z niego korzystać ?

 

Tak. Nie można dyskryminować kogoś ze względu na to, że mieszka w innym kraju EU.

 

To jakbyś zapytał czy właściciel strony może umożliwić dostęp tylko dla białych ateistów...

 

Takie głupie prawo co zrobisz :)

 

A czy nie można tego rozwiązać przynależnością do jakiejś grupy? Warunek: tyle i tyle sensownych postów + zgłoszenie chęci przystąpienia do grupy, moderator oceni 'jakość' nowego forumowicza, jego styl wypowiedzi na kilku wybranych postach (przecież to kilka min roboty) i przyzna członkostwo w grupie lub nie.

 

To jest więcej pracy, niż zwykła moderacja. O wiele rozsądniejszym by było dać użytkownikom od długim stażu i odpowiedniej ilości merytorycznych postów możliwość usuwania ogłoszeń (lub ukrywania do moderacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

elcct: trochę pojechałeś ;) Lecę zaskarżyć fryzjerów damskich, że są tylko damscy, a jest równouprawnienie i ja żądam obcinania także facetów! A WHT proszę mi natychmiast przetłumaczyć na mandaryński! Nie może być dyskryminacji, nie moge skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elcct: trochę pojechałeś ;) Lecę zaskarżyć fryzjerów damskich, że są tylko damscy, a jest równouprawnienie i ja żądam obcinania także facetów! A WHT proszę mi natychmiast przetłumaczyć na mandaryński! Nie może być dyskryminacji, nie moge skorzystać ;)

 

Wszystko w granicach rozsądku. Jestem pewien, że gdybyś poszedł do damskiego fryzjera, z pewnością zrobił(a)by ci w porządku fryzurę. Nikt nie wymaga, aby strona była przetłumaczona na Twój język, bo tego możesz się nauczyć, ale np. w przypadku miejsca zamieszkania czy narodowości to nie jest to już tak proste.

W każdym razie możemy sobie dyskutować, ale przepisy są takie jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×