Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomaszwinner

Serwer dedykowany z dotacjami sms od graczy

Polecane posty

Witam

 

Prowadzę własny serwer minecraft (100 slotów). Chcę, aby sam się opłacał, dlatego też szukam serwera dedykowanego z możliwością przyjmowania sms od graczy (np. Gracz wysyła sms za 7zł i ja otrzymuje z tego np. 3zł dzięki czemu zbieram pieniądze na opłatę serwera).

Lokalizacja Pl lub Eu.

Z serwerów z możliwością płatnosci sms znalazłem bizneshost i netdc(odpada przez 20mb/s).

Pozdrawiam i liczę na pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej podaj numer konta - dwa lata temu, dzieciaki latały na pocztę i do banków z przelewami na moją sieć serwerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie na myśl przychodzi mi netdc...
ale raczej radziłbym jak @samu, załóż konto na serwisach typu dotpay, platnosci-online etc. i tam przyjmuj płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam cashmobile.pl

Prowizja na przyzwoitym poziomie, łatwe do ogarnięcia API i bardzo miła obsługa, która naprawdę zrobiła na mnie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszwinner poproś rodzica albo kolegę.

 

Takie rozwiązania jak te w cashmobile są najbezpieczniejsze. No chyba, że czegoś nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze jak nie chcesz na tym zarabiać tylko całość co z tego wyjdzie pakować w tą sieć to jako hosting wybierz biznes-host.pl
Z każdego sms dostajesz około 20% więcej niż u firm typu cashmobile, a serwery u nich są bardzo dobre. Osobiście nie korzystałem z Dedyka, ale z najmniejszego vps jak najbardziej (i to nawet pod minecrafta;P). Nigdy nie miałem problemów z kontaktem, wydajnością czy uptimem usług.

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z biznes host jest jeden, poważny problem. Dostajesz (d)dosa = dostajesz wypowiedzenie umowy. Przerabiałem z nimi ten temat szukając hostingu pod moja grę. Inne firmy hostingowe podchodzą do tematu ataków zupełnie inaczej, starają się iść klientowi na rękę i/lub mają przynajmniej jakiś podstawowy sprzęt do ochrony, żegnają się z tobą dopiero przy poważnych atakach. Z doświadczenia wiem, ze właśnie serwery gier i głosowe są najbardziej narażone na amatorskie ataki, czyli coś z czym każda inna firma sobie bez problemu poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z biznes host jest jeden, poważny problem. Dostajesz (d)dosa = dostajesz wypowiedzenie umowy.

 

 

Nie ma takiej zależności, jedynie gdy atak zagraża stabilności sieci czyli tak samo jak gdzie indziej, także nie wprowadzaj w błąd.

 

Z doświadczenia wiem, ze właśnie serwery gier i głosowe są najbardziej narażone na amatorskie ataki, czyli coś z czym każda inna firma sobie bez problemu poradzi.

 

Ostatnio w host is down było wiele przypadków takich każdych innych, które sobie radzą i odpierają takie amatorskie ataki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego, to powtarzam tylko to, co mi BH odpisał na zapytanie.

 

Ad drugi: no dobra, może źle się wyraziłem. Nie 'każda inna' tylko każda inna z dobrym zapleczem sprzętowym, i nie dla usługi za 20zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Lepiej podaj numer konta - dwa lata temu, dzieciaki latały na pocztę i do banków z przelewami na moją sieć serwerów ;)

 

Sam kiedyś latałem i wypełniałem przekazy pocztowe ;)

 

 

Proponuję zrobić Tobie tak:

 

1. Założyć konto w banku, jeżeli takowego nie masz (teraz nawet od 16 lat zakładają np. ipko)

2. Załóż konto w jakimś portalu co oferują płatności SMS np. platnosci-online.pl

3. Kup jakieś serwer dedykowany i opłacaj zarówno sam jak i z płatności sms, które będą trafiać na Twoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×