Skocz do zawartości

Polecane posty

Panel wg mnie jest bardzo nie orientacyjny, dużo rzeczy w ogóle nie działa. Brak dostępu do ticketów.

Dodatkowo żadnej informacji o planowanej zmianie API SMS. Co lepsze, wpłaty sms, które są wpłacane na stare API można zobaczyć w starym panelu. Natomiast wpłaty na nowe API w nowym panelu. Powstała w moim przypadku rozbieżność, po pytaniu czy można ujednolicić stany skarbonek, dostałem odpowiedź typu: "od listopada nie zmienialiśmy API SMS", a później, że sprawa zostanie wyjaśniona z webmasterem. Żadnej konkretnej odpowiedzi, czy zostaną złączone stany skarbonek, którego API używać itp. Jednak nie zniechęcam się i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni zostanie wszystko naprawione i przywrócone do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak na stronie głownej chociażby odnośnika z rejestracją. W firefox odnosnik z logowaniem otwiera mi nowe okno zamiast mnie przenieść w bierzącej karcie. Brak również informcji na temat maila Boku w zakładce kontakt, nie każdy korzysta z formularza www.

 

Co z serwerami vps direct admin i całą inna oferta ze starej strony ?

 

 

 

Uwzględniamy zarówno klasyczne przelewy i płatności kartami, jak i SMS oraz karty PSC (PaySafeCard).

Moim zdaniem brak tutaj składni czy nie ładniej wyglądało by tak:

 

Uwzględniamy płatnosci tradycyjnymi przelewami, kartami płatniczymi, kartami PSC (PaySafeCard), oraz SMS.

 

 

W ofercie www brak informacji na temat limitu procesora, mimo że pewnie nie ustawiacie ich na sztywno to dużo ludzi na to patrzy, chociażby stawiając wordpressa który jest cięzki po zmodyfikowaniu.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

to zależy czy będziesz chciał do nas wrócić ;) ale raczej nie planujemy powrotu do whcmsa

 

byłem tylko dla sms 100%, jak środki z portfela się skończą to spadam ;P

co do nich, transferowanie ich przestało działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

byłem tylko dla sms 100%, jak środki z portfela się skończą to spadam ;P

 

 

hehe, nie tak szybko :P

 

co do portfela to daj znać na priv na co przelewasz i jaki komunikat masz to zweryfikuje

 

 

VPS z DA są w ofercie BH

 

https://biznes-host.pl/vps_directadmin/

 

 

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Polecam vps u nich kupować ciągłe lagi i trzeba się długo doczekiwać do kontaktu z nimi Nie Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie, ktoś wie jak sprawdzić ważność usługi w panelu klienta ?

To zależy jakiej usługi, ważność VPS'ów nigdzie nie jest wyświetlona, współdzielonego i serwera dedykowanego da się sprawdzić przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy w mintshost można negocjować ceny jeżeli chodzi o domeny. Mam na chwilę obecną około 50 domen.

 

Jak Ci się tam nie uda to napisz na prv. Znam firmę gdzie uda się załatwić rabaty przy tej ilości domen o ile odpowie Ci cena końcowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia (tickety) wysyłamy teraz mailowo na bok@mintshost.pl - tak? ;)

 

Kiedyś odpowiedzi były instant... Teraz czekam od 9 godzin na naprawienie "usterki". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia (tickety) wysyłamy teraz mailowo na bok@mintshost.pl - tak? ;)

 

Kiedyś odpowiedzi były instant... Teraz czekam od 9 godzin na naprawienie "usterki". ;)

 

Mamy trochę zwiększona ilość ticketów, jak coś pilnego to daj znać na priv o id ticketa lub dzwoń na telefon.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

70zł za domenę to dośc dużo chyba że kupi się wplny od jakiegoś stałego dostawcy. W tedy można zaoszczędzić.

 

Ja przetransferowałem sobie domeny do konkurencji bo wplny się skończyły i płace 50-55zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy trochę zwiększona ilość ticketów, jak coś pilnego to daj znać na priv o id ticketa lub dzwoń na telefon.

 

 

No ja się wcale nie dziwię że macie zwiększona ilość ticketów...

Mam dwa dedyki, dokładniej to jednego, bo jeden powinien wygasnąć 2 miesiące temu - wysłałem żądanie unieważnienia. Opłaciłem z 3 dni temu, jeszcze na starym panelu, ten serwer z którego korzystam ciągle a teraz faktura wisi w zakładce "nieopłacone" i termin płatności pokazuje 14-05-2016 - jak mam to rozumieć? Bo nie rozumiem... Opłaciłem serwer a pokazuje mi fakturę za niego w zakładce nieopłacone, za to zakładka opłacone jest pusta. Boje się cokolwiek klikać w tym panelu bo mam wrażenie że coś jeszcze rozsypie. Dlaczego zrezygnowaliście z wcześniejszego przejrzystego panelu, wszystko dało się znaleźć i mimo paru jego niedociągnięć był praktycznie idealny, a w porównaniu do tego to... a szkoda gadać.

 

Wcześniejsze pokazywanie nieopłaconych faktur zaraz po zalogowaniu też było super, a teraz muszę pilnować zakładki z fakturami, która na dodatek nie działa jak trzeba i nie wiem czy mam opłacać coś czy lepiej nie tykać bo się za przeproszeniem spie*doli na amen.

 

Co z API sms? Stare dalej działa? Jeśli tak to jakie są stawki? Mam się przepinać na nowe czy będzie coś jeszcze majstrowane?

W dodatku gdzie jest jakikolwiek kontakt, halo baza, tutaj klient - szukałem z 10 minut po panelu i nic nie widzę.

 

Jedyne do czego się nie można przyczepić to strona główna - jest ok.

 

Teraz jeszcze ogarnąłem że w zakładce serwery VPS wisi mi VPS z przed ponad pół roku, anulowany. Po kliknięciu na niego nie pokazują się żadne opcje - po co to tam wisi tak bez sensu?

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy tu się bawicie panelem a klienci pewnie już zastanawiają się nad ofertami konkurencji: http://hostlista.oga.pl
powiem szczerze jak coś nie idzie, to się przywraca stare i na boku pracuje nad nowym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego kabaretu nie rozumiem tylko jednej rzeczy - jak się zmienia panel to robi się to stopniowo, najpierw udostępniając nowy dla zainteresowanych osób, następnie umieszczając w starym panelu informację, że jest nowy, następnie podaje się finalną datę zamknięcia starego panelu wielkimi czerwonymi napisami, i finalnie się go zamyka.

 

NAWET jeśli cały powyższy proces miałby trwać tydzień czy dwa to uniknęlibyście 99% opisywanych tutaj problemów, i w porę je naprawili, przy okazji dostając pozytywny feedback. A tak na własne życzenie sobie zrobiliście problem wrzucając na produkcję coś, co nawet na tej samej maszynie nie było testowane.

 

Well... ;)

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego kabaretu nie rozumiem tylko jednej rzeczy - jak się zmienia panel to robi się to stopniowo, najpierw udostępniając nowy dla zainteresowanych osób, następnie umieszczając w starym panelu informację, że jest nowy

 

Nie da się zmieniać programu billingowego stopniowo w sytuacji gdy nie można go modyfikować bo jest zamkniętym oprogramowaniem (whcms).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakieś wyjaśnienia co do cen ;> ludziska nie lubią podwyżek ;p
z drugiej strony czemu najwyższy pakiet jest aż taki tani rocznie w stosunku do oplaty miesięcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie da się zmieniać programu billingowego stopniowo w sytuacji gdy nie można go modyfikować bo jest zamkniętym oprogramowaniem (whcms).

 

Ale da się tworzyć nowy panel i stopniowo przerzucać na niego userów, nawet jeśli taka zmiana działałaby tylko w jedną stronę. Kod to jedno, ale nad bazą już jakąś kontrolę macie i nie widzę żadnego problemu w przycisku, który konwertowałby usera z jednego panelu na drugi wyłącznie na żądanie, opcjonalnie (jeśli to potrzebne) wyłączając dostęp do starego panelu.

 

Nie widzę jak zamknięty kod WHMCSa ma tutaj cokolwiek do gadania. Nawet jeśli jest problem z systemem billingowym (nie wiem, nie wtrącam się), to konwersja w jedną stronę powinna zawsze działać, a lepiej poprawiać problemy trzech użytkowników niż trzystu, prawda?

 

No chyba, że ktoś obliczył że naprawa takiego ogromnego fuckupu będzie mniej kosztowna niż czas administratora, który przez krótki okres czasu migracji będzie musiał sprawdzać dwa panele, a nie jeden. To ktoś się pomylił o kilka zer w takim razie.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No chyba, że ktoś obliczył że naprawa takiego ogromnego fuckupu będzie mniej kosztowna niż czas administratora, który przez krótki okres czasu migracji będzie musiał sprawdzać dwa panele, a nie jeden. To ktoś się pomylił o kilka zer w takim razie.

 

Nie wiem skąd takie stwierdzenie, wszystkie usługi klienckie działają, nikt nie miał z tego tytułu przerw, nikt nie stracił danych, pojawiły się drobne problemy dla pewnej grupy osób związane głownie z koniecznością przestawienia się z panelu whcms, na inny (który jak już ktoś zauważył działa od wielu lat produkcyjne na BH)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×