Skocz do zawartości

MatX_

Użytkownicy
 • Zawartość

  105
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Normalna

1 obserwujący

O MatX_

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Mateusz
 1. [dyskusje] webh.pl

  Nie, tak samo ze stronami na ich Cloud Hostingu, wczytują się bardzo wolno lub wcale.
 2. Są pierwsze efekty! http://top100.wht.pl/ https://web.archive.org/web/20170606043241/http://top100.wht.pl/ Co prawda kilka miesięcy minęło ale firma zaliczyła niesamowity postęp Jestem pod wrażeniem!
 3. Ta konfiguracja nie jest poprawna bo adres nie należy do podsieci 192.168.0.1/24
 4. Da się na jednym radiu być połączonym z inną siecią i jednocześnie utworzyć własną, ale wydajność będzie raczej mierna. Możesz spróbować, ale jeżeli nie będziesz zadowolony z rezultatów to możesz dokupić np coś takiego https://mikrotik.com/product/RB941-2nD-TC i używać go tylko jako klienta, spiąć oba routery kablem i utworzyć sieć na tym co już zakupiłeś, oczywiście na innym kanale, tak aby nie było zakłóceń.
 5. Hosteam oferuje ochronę aplikacyjną TS3 na swoich VPSach za 25 zł. Wydajność samego serwera jest kiepska ale pod tsa powinno wystarczyć.
 6. Streamowanie z dedyka

  Obrazek zależy w jakiej rozdzielczości, ok. 0.5 Mbps uploadu powinno wystarczyć, ale to już minimum.
 7. Opinie na temat serwerydedykowane.pl

  Jedynym zdaniem: to co jest wystawiasz na publicznym IP potrzebuje serwera z ochroną, to co tylko łączy się na inny serwer (boty) nie potrzebuje. serwerydedykowane.pl nie oferują dobrej ochrony.
 8. Opinie na temat serwerydedykowane.pl

  Już tłumaczyliśmy ci w innym temacie który założyłeś. Kimsufi nie posiada ochrony aplikacyjnej dla ww. aplikacji więc przy ataku nie będą działały poprawnie. EDIT: to nie jest reseller, to po prostu H88, jak widać jakoś próbują sprzedawać zalegające serwery po wyrzuceniu z oferty mintshost
 9. Opinie na temat serwerydedykowane.pl

  To reseller H88 z tego widzę, czyli ochrony brak.
 10. Gdzie VPS poza grupą H88

  Ogólnie wydaje się, że sprzętowo sporo się poprawili, jakość usług jest lepsza więc te ceny mają swoje uzasadnienie ale ten support...
 11. Nie ma opłaty instalacyjnej. Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli, ten dedyk w lub w sys będzie bardzo na wyrost jeżeli chcesz tam postawić tylko boty.
 12. Różnica pomiędzy SYS a OVH to 25 zł, radzę wziąć ovh
 13. Jeżeli mówisz, że chcesz tylko postawić tam boty a serwer ts już masz gdzie indziej to zdecydowanie wystarczy kimsufi, np 3C. Dla botów nie potrzeba ochrony bo nikt kto chciałby je zaatakować nie pozna IP serwera na którym stoją. Z CSem to już inna sprawa, jeżeli będzie publiczny to warto kupić coś z ochroną np kupić po prostu hosting gier. Jeżeli prywatny to spokojnie można go stawiać na kimsufi.
 14. Wprowadziło, rozwiń tą strzałkę koło dostępność przy MC-16-V Jeżeli zależy ci tylko na TSie to rozejrzyj się za jakimś VPSem z odpowiednią ochroną, wyjdzie znacznie taniej niż cały dedyk. Boty już możesz trzymać na kimsufi. Jeżeli jednak chcesz mieć te serwery do gier to na VPSie raczej tego nie postawisz, wtedy taki dedyk w okolicach ~200 zł zapewni odpowiednią wydajność na wszystko.
 15. Popracuj trochę nad składnią bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi. Na jednym serwerze SYS/OVH możesz postawić wszystko co chcesz, powinien dać radę.
×