Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ASKar

Poszukuje pracy na wakacje.

Polecane posty

Gość ASKar

Witam was serdecznie! kieruję się do was z zapytaniem odnośnie jakichkolwiek ofert pracy na okres wakacyjny. Ogółem jestem 17 letnim uczniem Technikum Informatycznego w Szczecinie, niedługo tzn. już w czerwcu czeka mnie wejście w dorosłe i dojrzale życie, które chcę w pełni wykorzystać; jako że nie chcę marnować czasu na bzdury i siedzenie bezczynnie w domu, szukam jakiegokolwiek zatrudnienia na ten wakacyjny okres, zarobki mają tutaj najmniejszy wpływ przy danej ofercie i nie muszą to być kokosy. Głównie zależy mi na tym by u danego pracodawcy wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie, bądź w razie pomyłki i mojej niewiedzy z jakiegokolwiek zakresu móc uzyskać odpowiedź lub poradę co w danym przypadku powinienem zrobić, liczę również na jakieś kursy doszkalające moją wiedzę czy cokolwiek.

 

 

Moje małe atuty to:

- Podstawowa znajomość działania Panelu DirectAdmin, cPanel, ispCP. - W stopniu umiejętnym do ich zarządzania

- Podstawy z instalacji i konfiguracji serwera VPS - Konfiguracja LAMP

- Znajomość języka Angielskiego w stopniu umożliwiającym odczytywanie dokumentacji

- Wysoka kultura osobista

- jestem w pełni samodzielny; staram się ażeby w pełni wykorzystać swoją wiedzę

- Instalacja i konfiguracja rożnego rodzaju skryptów internetowych - od CMSów do systemów forów.

 

Interesuje mnie praca albo w BOK`u albo nawet i na sprzątaniu biura, żadna pracą nie pogardzę. - Ważne jest dla mnie bym zdobył doświadczenie i miał co wrzucić do mojego CV. Bo dziś pracy bez doświadczenia i wiedzy nie dostanę nigdzie.

 

 

Gdyby ktokolwiek byłby zainteresowany przyjęciem takiego żółtodzioba jak ja, proszę o kontakt na forumowe PW, lub też w poście poniżej. W ostateczności E-mail; sebastiankardziejonek/małpa/yahoo.com

 

 

Ps. nie jestem pewien czy będzie to odpowiedni dział, ale jeśli popełniłem błąd, proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie z tego co wymieniłeś to prawie zerowe, ja nie wiem niczym się 'głębiej' nie interesowałeś? Nikt nie przyjmie Cię jako 'z pierwszej łapanki' do BOK'u firmy/firemki produkcyjnie. Co do tego sprzątania, no to tu to za pewne nauczysz się tyle że nic tylko wpisywać w CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego sprzątania, no to tu to za pewne nauczysz się tyle że nic tylko wpisywać w CV :)

 

 

etam, trzeba patrzeć optymistycznie, zaczynasz od tego, za chwilę znajdziesz jakąś karteczkę z czymś ciekawymi po chwili jesteś już (samozwańczym) adminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tgx - dobre :D
chciałem dać nawet reputacje ale chyba coś sie zbugowało i nie mogę... :P

ASKar - szukaj - odezwij się do firm z okolicy, może cie ktoś weźmie. Nawet od sklepu komputerowego możesz zacząć. Napisz ładne CV, wydrukuj kilka egzemplarzy i na spacer ;)

Mogę ci podpowiedzieć, że jeśli dobrze pamiętam to zcenter.pl chyba w tamtych okolicach jest - może się z nimi skontaktuj ;)

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w CV ma wpisać gość który ma ukończone gimnazjum ?

 

To co w normalnym CV.

Sam jestem po gimnazjum i mam dość spore doświadczenie zawodowe ;)

Jedynie mam mniej wpisanych szkół w CV.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w CV ma wpisać gość który ma ukończone gimnazjum ?

 

Może nawet więcej niż nie jeden student który całe swoje życie doczesne spędził na garnuszku rodziców? ;>

  • doświadczenie zawodowe, nawet takie nie związane z zawodem do którego się aplikuje (gdy ktoś rok rocznie wykonuje prace sezonowe typu zbieranie malin to przynajmniej wiadomo że ceni pieniądz i prace, jest cierpliwy i dąży do celu etc.)
  • do tego też można dorzucić jakieś wykonywane do tej pory projekty, prowadzenie stron, serwisów
  • odbyte praktyki zawodowe
  • kursy i certyfikaty

Właśnie, a propo praktyk zawodowych, nie macie przypadkiem w technikum praktyk? Co prawda są one bezpłatne ale jednak jest to możliwość zdobycia doświadczenia i obycia w jakiś sposób z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No ja jestem w trakcie nauki (technikum) a CV mam na półtorej strony A4 ;)

 

Jak się wie co wpisać to da radę coś ładnego ogarnąć ;)

 

 

Praktyki to w sumie wpis w CV i to się bardziej liczy niż doświadczenie, bo obecnie na praktykach to siedzi się 2-3h na tyłku i nic nie robi. Jak trafisz na fajne praktyki to i czegoś się dowiesz. Na moich pierwszych praktykach to mój opiekun oprowadził mnie po serwerowni etop (może oprowadził to zbyt dużo powiedziane, ale pokazał pomieszczenie gdzie trzymają swoje szafy) i zrobiło to na mnie dość spore wrażenie tym bardziej że praktyki miałem z tego co pamiętam 1-2 piętra niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Myślę że praca na BOK`u nie jest jakoś zbyt trudna - tak mi się bynajmniej wydaje, dla mnie nie ma problemu w zarządzaniu Panelami, w szczególności DirectAdmin - który jest prosty i czytelny, a nawet jeśli miałbym zarządzać WHCMS to sam bym doszedł gdzie co i jak, pozostają mi tylko mejle i rozpatrzenie każdego klienta indywidualnie; myślę że z taka funkcją bym sobie bez problemu poradził.

 

 

@Pienio69 - Dopiero klasa 3 technikum takowe posiada - O ile się nie mylę to jest przeznaczony na to 1 miesiąc.

 

PS. Bardzo wam dziękuję za zainteresowanie się tematem, a przede wszystkim pomocą.

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ASKar: napisałeś, że potrafisz czytać anglojęzyczną dokumentację, a jak u Ciebie z komunikacją werbalną w tym języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jestem 17 letnim uczniem Technikum Informatycznego w Szczecinie

 

TME, czy ZCE? :)

 

Na forum była oferta pracy związana z BOK. Możesz spróbować napisać, czy będą zainteresowani praktykami.

 

Skoro jesteś ze Szczecina to polecę Ci kogoś u kogo sam odbywałem praktyki KLIK

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem praktyki w ATMie stosunkowo nie dawno, na THPie i w ATMANIE(już na F3) jako operator centrum danych, gdyby ktoś miał jakieś pytania to mogę coś pomóc/podpowiedzieć.

 

@d.v, masz jakieś ciekawe zajęcia? może i ja bym swoje CV wysłał? :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie problemem przy zatrudnieniu tak młodej osoby byłby właśnie wiek. 17 lat to jednak mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pienio: Nie jest to nic specjalnego, jeden z moich klientów szuka kogoś gadającego po angielsku, wymogiem w zasadzie jest tylko komunikacja w języku Szekspira na dobrym poziomie, dla kogoś z nieco wyższymi kwalifikacjami może to być zbyt mało ambitna robota, ale dla ucznia zawsze to jakiś dodatkowy grosz. Praca na zlecenie kilka-kilkanaście godzin w tygodniu, głównie popołudniami i w weekendy, niestety wyłącznie w jego biurze pod Szczecinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

@ASKar: napisałeś, że potrafisz czytać anglojęzyczną dokumentację, a jak u Ciebie z komunikacją werbalną w tym języku?

 

Jeśli mowa o komunikacji werbalnej, tu mogę jedynie napisać na pewno nie jest to w stopniu biegłym.

 

 

 

 

TME, czy ZCE? :)

 

Na forum była oferta pracy związana z BOK. Możesz spróbować napisać, czy będą zainteresowani praktykami.

 

Skoro jesteś ze Szczecina to polecę Ci kogoś u kogo sam odbywałem praktyki KLIK

 

 

Jestem z ZCEMiP ;) dawne ZCE - Żadna wielka różnica.

 

PS. spróbuję się dopytać odnośnie w/w oferty odnośnie pracy w BOK`u. A jeśli to mi nie pyknie, wpadnę do kilku serwisów komputerowych, czy tez sklepów i tam się popytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×