Skocz do zawartości
FrozenShade

esynergy.pl - poproszę o opinie

Polecane posty

Szukałem na forum i nic konkretnego nie znalazłem. Proszę wiec o opinie tych, którzy coś wiedzą na temat tej firmy lub może korzystali z jej usług. Chodzi mi głównie o vpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba grupa livenet.pl o którym pozytywnych opinii chyba nikt na tym forum nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techniczna 7? Stara hala po VF Polska (spodnie szyli :P)? Ostatnio, to z tego co się orientuje to tam śmieszny serwis komputerowy był dla Compala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oferta jak w starym livenecie/ncgroup, lacze od kablowki jak za starych czasow gdy byli jeszcze internet solutions czy tam partners. trudno zliczyc ich kolejne wcielenia.. ale sa niezniszczalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Tam wogóle łącze 100Mbps na dedyku jest "dla usera" czy dzielone na "x maszyn". Bo wszędzie pisze Port:100Mbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

To jest na 100% LiveNet - miałem w LiveNet VPSa - po jakimś czasie zobaczyłem fakture od esynergy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tam wogóle łącze 100Mbps na dedyku jest "dla usera" czy dzielone na "x maszyn". Bo wszędzie pisze Port:100Mbps

 

port 100Mbps... Obstawiam że port to znaczy wtyczka w switch o przepustowości 100Mbps a gdzie wtykają 7 serwerów a 8 kabel w switchu to jest z sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, ja równiez mogę potwierdzić, że to livenet. Omijaj szerokim łukiem. Lossy na łączu na poziomie 50-70 % w ciągu paru ostatnich dni do mojego serwera, który pusty stał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu.

 

Próbuje dodzwonić się do ich infolinii 801 000 820 i nikt nie odbiera. Jeśli możecie to proszę sprawdźcie czy od Was telefony są odbierane czy tylko ja mam ten problem.

 

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

zamówiłem wczoraj vps z DA tak dla testów, ale od wczoraj od 18 do teraz jeszcze nie aktywowali.

Napisałem do boku z pytaniem ile trzeba czekać na aktywacje dostałem info: "Jeżeli zamówienie nie dotyczy panelu DirectAdmin to w ciągu mniej więcej dwóch godzin. Jeżeli wybierze Pan panel DA wtedy niestety dłużej ponieważ panel musi zostać zainstalowany przez naszego administratora."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A weźcie z tym syfenergy, bok ruski rok odpowiada na zgłoszenia. Nie polecam!

 

Sporo kasy poszło aby się dodzwonić - jednak bez efektu.

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda!

 

Telefon nie działa, niby infolinia 24h tak w stopce e-maili mają napisane a w praktyce infolinia jest 0h.

W sumie czuje się oszukany przez to firmę zakupiłem usługę z DA więc wiadomo że będę na tym stawiał strony internetowe, do tego dokupiłem 3 adresy IP i jak się okazało wszystkie zablokowane w SpamHouse

 

Proszę to moje adresy IP:

91.204.162.210
91.204.162.203
91.204.162.220
91.204.162.227

Większość usługodawców pobiera listę zablokowanych adresów właśnie z SpamHouse, przez co nawet e-maila nie mogę wysłać, bo kończy się zwrotką że jestem na czarnej liście.

 

Nie polecam będę domagał się zwrotu pieniędzy, serwer używałem 6 dni.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

Mój serwer nawet nie został aktywowany a po miesiącu przysłali mi fakturę za następny miesiąc :o , zażądałem zwrotu pieniędzy kilka razy ale nawet nie odpisuja na maile a telefon oczywiście nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com
Mój serwer nawet nie został aktywowany a po miesiącu przysłali mi fakturę za następny miesiąc :o , zażądałem zwrotu pieniędzy kilka razy ale nawet nie odpisuja na maile a telefon oczywiście nie działa.

 

No to po co zamawiales w takiej firmie? Dobrze wiedzieliśmy na czym stoisz. Sam sobie mozesz być winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z Facebooka:

"Uruchomiliśmy długo oczekiwaną linię telefoniczną, czynną od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 16.00.

Linia telefoniczna działa od dnia dzisiejszego."

 

+48 42 307-9-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i dodam, żę zauważyłem dziś, że mój serwer już nie jest na spamhaus czyli wyczyszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej olewającej firmy jeszcze nie widziałem. Proszę o 8GB RAMu 2 tygodnie i nikt nie odbiera, nikt nie odpisuje. Jedna wielka żenada, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę śledzę temat, mam tam jeden mniejszy serwer i zaczyna się chyba poprawiać. Pojawił się live chat i dosyć szybko zaczęli odpisywać na tickety.. A i problemy ze spamhause widzę, że rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie byłbym pewny dalej co do ich jakości, zamawiałem dwa miesiące temu VPS to czekałem kilka dni zanim go założyli. Jakościowo nie wypada najgorzej. Na razie nie kupowałem dedyków więc się nie wypowiem, a co do hostingu www - jest stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×