Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Franci

Imhost.pl - hosting obrazkow

Polecane posty

Witam

 

Pracuje z kumpelm nad strona imhost.pl i chce abyście ja ocenili i powiedzieli co dodać co usunac.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd strony głównej bym zmienił.

Ogólnie nie jest źle szybko zdjęcia się wczytują, spolszcz jeszcze trochę ten skrypt bo nie do końca jest spolszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie tak usuwać stopki autora skryptu :)

Z jakiego powodu nieładnie? Przecież odnośnie licencji masz wyraźnie, że...

 

And just because Chevereto rocks, there is free copyright removal on the template. You can do it at absolutely no extra cost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wykupił "Lifetime license info" to ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wykupił, a nie sądzę, żeby położył tyle za lickę i wklejał logo z painta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Ferie się już skończyły?

 

strona upadnie za 2 tygodnie max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ferie się już skończyły?

 

strona upadnie za 2 tygodnie max.

 

 

No nie przesadzajmy... 4 tygodnie bo później trza za serwer płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kurcze a liczyłem na lepszy wynik, no cóż następnym razem będę lepiej obstawiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proponuję otworzyć na forum nową zakładkę "Zakłady" w której będziemy mogli obstawiać kiedy dany krzak tudzież inny syf padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie tu praca? Że logo słabej jakości wkleili?Nie widzę tu żadnej pracy z ich strony, oczywiście poza pobraniem i wrzuceniem skryptu na serwer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Bardzo profesjonalnie, zamienił skrypt, a zdjęciu siuuu w kosmos poleciały. Wrzuciłem na test obrazek i już go nie ma.

Nie ma co! Można śmiało przechowywać obrazki fiu fiu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on sprzedaje skrypt z tej strony : http://chevereto.com/ za 20 zł ale bez licencji. Na prośbę pokazania screenu licencji stwierdził że nie bedzie pokazywać swoich danych osobowych i licencji obcym osobom i zablokowal na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko chlopak sam skrypty pisze tylko nie daje licencji na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ,dzieciom się ferie pokonczyly ,Licke IPB ,Hahaha to zes do***al oliwy do ognia pokaz dowody ,na IPB nigdy nie działałem i nie zamierzam , skrypt bym zmieniony ze względu na to, ze aktualny jest bardziej funkcjonalniejszy ,a za to ,ze ktoś próbuje wyciągnąć moje dane to ,jest to nie legalne ,jak moje dane pojawia się w internecie to zobaczymy się w sadzie ;) ,nie wiem jakim prawem nazywacie sprzedażą coś czego nie sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

to zobaczymy się w sadzie

To jest bardzo dobry pomysł, jak sobie wspólnie pozrywacie parę gruszek, śliwek czy jabłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widać ,dzieciom się ferie pokonczyly ,Licke IPB ,Hahaha to zes do***al oliwy do ognia pokaz dowody ,na IPB nigdy nie działałem i nie zamierzam , skrypt bym zmieniony ze względu na to, ze aktualny jest bardziej funkcjonalniejszy ,a za to ,ze ktoś próbuje wyciągnąć moje dane to ,jest to nie legalne ,jak moje dane pojawia się w internecie to zobaczymy się w sadzie ;) ,nie wiem jakim prawem nazywacie sprzedażą coś czego nie sprzedałem

 

 

W 'sadzie' to Ty będziesz miał problem cwaniaczku za dyszkę... Jakim prawem wystawiasz na allegro skrypt, którego nie jesteś autorem? Chyba nie myślisz, że wygrasz...(??) Niby jakich argumentów użyjesz? Nie ośmieszaj się nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Dno i metr mułu. Idź do szkoły, dzwonek właśnie dzwoni.

Chłopak sprzedaje skrypt na licencji nulled i jeszcze chce to opchnąć na allegro.

Oj, oj uważaj. Bo nie każdy zawsze olewa takich dzieciaków jak ty. Doigrasz się, wystarczy, że ktoś to zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×