Skocz do zawartości
michero23

Serwer dla firmy

Polecane posty

Cześć.

Tak jak w temacie - poszukujemy serwera pod firmę. Początkowo będzie tam prosta strona-wizytówka i przetrzymywane zdjęcia i dokumenty. Transfer bardzo trudno nam oszacować, nie sądzę, by początkowo był duży, ale ważne, by nie było ewentualnych problemów z przejściem na wyższy pakiet, gdyby nagle był jakiś boom na naszą stronę. Najwięcej transferu zjedzą chyba zdjęcia, w pierwszych miesiącach może koło 300-400. Jeśli chodzi o miejsce na dysku to wydaje mi się, że 10gb to będzie ze sporym zapasem. Najlepiej również jakby nie było ograniczeń skrzynek email.

Możecie coś polecić? Wiadomo, chcielibyśmy jak najtaniej, ale priorytetem jest dla nas stabilne działanie i na wszelki wypadek kopie bezpieczeństwa. Jeśli jest coś czego nie wymieniłem, a na co warto zwrócić uwagę, to proszę pisać;)

Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapoznaj się z ofertą Castpol.pl.

Firma w której pracowałem 3 lata temu po dzień dzisiejszy ma u nich hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Bardzo dobre opinie zbiera Blink.pl - w szczególności pod zastosowania firmowe.Decydują o tym takie elementy, jak:

  • 7 dni backupu i możliwość przywrócenia dowolnej kopii samodzielnie z panelu
  • możliwość zawarcia umowy powierzenia przetarzania danych osobowych (pod GIODO)
  • transfer bez limitu
  • skrzynki poczty - bez limitu
  • trzy wersje PHP do wyboru

Aktualnie ceny pakietów startują od 49,- zł netto, bo trwa promocja, w której pierwsze pół roku usług masz gratis. Wyniki ankiet, które przeprowadzane są regularnie wśród Klientów:

  • zadowolenie z procesu obsługi przez BOK >80%
  • czy poleciłbyś usługę znajomemu? TAK >86%

Przykładowe opinie obsługiwanych Klientów z comiesięcznej ankiety:

  • "Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością działania…"
  • "Moje zgłoszenie mailowe zrealizowano błyskawicznie!"
  • "Kontaktowałem się z biurem kilka razy. Ostatnia rozmowa z konsultantem była bardzo dobra i profesjonalna."

Oczywiście Blink.pl daje możliwość 14 dni bezpłatnego testu.

 

Hosting pod marką Blink.pl świadczy:
Ogicom "Spider" Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Poznaniu (dawniej: Ogicom Sp. z o.o), ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

C

  • zadowolenie z procesu obsługi przez BOK >80%
  • czy poleciłbyś usługę znajomemu? TAK >86%

Przykładowe opinie obsługiwanych Klientów z comiesięcznej ankiety:

  • "Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością działania…"
  • "Moje zgłoszenie mailowe zrealizowano błyskawicznie!"
  • "Kontaktowałem się z biurem kilka razy. Ostatnia rozmowa z konsultantem była bardzo dobra i profesjonalna."

 

 

Ciekawsze są opinie tego co piątego użytkownika, który nie wykazuje zadowolenia, dla zachowania obiektywizmu można by dać 4 pozytywne i 1 negatywną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pozostałych 20% część jest neutralnych, a część negatywnych, bo tego sie rzecz jasna nie uniknie, nie sposób wszystkich zadowolić. W większości wypadków źródło niezadowolenia leży poza zakresem świadczonych usług, na przykład komuś wirus popsuł stronę, której od lat nie aktualizował, a na to hoster akurat nie ma wpływu. Albo konkretny użytkownik jest niezadowolony z efektów działania filtrów antyspamowych, bo mu odfiltrowały oczekiwaną korespodnecję. Bywa też, że ktoś uważa, iż cena za serwer jest stanowczo za wysoka, bo on używa tylko jednej skrzynki mailowej.

 

Wydaje mi się, że w większości firm hostingowych, które nie mają jakiś gigantycznych awarii czy też wpadek z obsługą, takie powody niezadowolenia się pojawiają w sposób naturalny. W Blink.pl natomiast wiemy, że miażdżącą większość stanowią na szczęście Klienci zadowoleni, ponieważ otrzymują usługę o świetnym stosunku parametrów do ceny i wysokim poziomie niezawodności. Dodatkowo - z dobrym czasem reakcji i cechami przydatnymi do prowadzenia serwisu firmowego, których próżno szukać u konkurentów, jak choćby wspomniana umowa powierzenia przetwarzania dancyh osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×