Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Max25

[wirtualny] 1GB HDD/ 5GB transfer pod WordPress

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuje serwer wirtualny w firmie, która świadczy swoje usługi nie od wczoraj i nie do jutra.

Serwer będzie używany tylko pod stronę wizytówkę opartą o Wordpress, albo prosty cms.

Wymagania są nieduże:

Przestrzeń: 500mb-2gb

transfer: do 4gb/mc

MySQL: >2

Konta e-mail: 5

Poczta przez www

Kopia bezpieczeństwa

Darmowa subdomena + prosta możliwość kupienia/przeniesienia domeny.(przyzwoite ceny za domeny .pl)

Interesują mnie firmy pewne na rynku, ponieważ działanie strony planowane jest na dłuższy okres czasu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz profesjonalnie, to polecam: iq.p, kei.pl, nq.pl, dhosting.pl - kolejnosc nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję naprawdę tylko ok 1GB przestrzeni dyskowej, więc płacić za 5GB czy 10GB jest nie opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując hosting nie płaci się tylko za parametry. Support, obciążenie serwerów itp. Nie ma sensu patrzeć na to tak, że jak chcę 1gb, a plan 5gb kosztuje np 100zł to dostanę ten 1gb za 20zł. To nie są ziemniaki na kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Sprawdź chmurkę, link w mojej sygnaturze :) - pakiet: Serwer 1 GB
Uważam, że warto skorzystać, zwłaszcza że masz:
- dyski SSD,

- nielimitowany transfer,

- litespeed'a,

- automatyczny backup,

- obsługa 24/7

- ssla w domenie *.chmurka.pl

72,57zł brutto i masz święty spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz coś porządnego to tylko i wyłącznie:

Start-3
Pojemność: 2 GB

Limit transferu: 18 GB / m-c

Bazy MySQL: 10

Konta E-mail: 10

Cena za rok: 61.50 PLN Brutto

http://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html - pakiet start 3

(bede wdzięczny jeśli zarejestrujesz się poprzez : http://www.unixstorm.org/index.php?pp=5672 )

 

Pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Prohost

Nie patrze w tych kategoriach :) ale głównym
znacznikiem ceny hostingu jest właśnie przestrzeń dyskowa i transfer. W
różnych ofertach usługodawców cena wzrasta wraz z pojemnością i
transferem, a jakość i reszta na każdym z pakietów jest taka sama, więc
po co przepłacać? :rolleyes:

Nie szukam swojego pierwszego hostingu, a interesującej oferty ciekawej firmy. Posiadam konto serwerowe np w unixstorm.org i jeśli nie znajdę niczego ciekawego to pewnie wybór znowu padnie na unixstorm :)

 

 

Edit:

 

@TeamPlay.com.pl

No właśnie chyba wybór padnie znowu na unixstorm :D

Edytowano przez Max25 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź PHU dianet :-)

Nie drogo, spełnia Twoje wymagania.

 

Wysłane z Xperia U / Send from Xperia U

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prohost

Nie patrze w tych kategoriach :) ale głównym

znacznikiem ceny hostingu jest właśnie przestrzeń dyskowa i transfer. W

różnych ofertach usługodawców cena wzrasta wraz z pojemnością i

transferem, a jakość i reszta na każdym z pakietów jest taka sama, więc

po co przepłacać? :rolleyes:

 

Jestem już tak znudzony takimi bzdurami, że nawet się reagować nie chce na te kacapoły.

Inne bzdury to dedyki za 2 stówy, VPSy zarządzane za 40zł itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi muszę się chyba po raz pierwszy z Tobą zgodzić :)

Spoko nie długo będą konta / serwery za 0 PLN na potem będą dopłacać za ich używanie.

 

Jak ktoś chce powierzyć los swojego projektu zaawansowanej usłudze jaką jest hosting za cenę DWÓCH ŚREDNICH PIZZ rocznie to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi , ale jednak musiałeś zareagować. Nigdzie nie mówiłem, że szukam darmowego hostingu. Strona nie ma być dla mnie, więc szukam oferty w takim budżecie jaki mam do dyspozycji.

Skoro proszę o hosting w parametrach przybliżonych do 1-2GB... to po co mi 10GB za 160zł/ rocznie? Kiedy np w Unixstorm zapłacę za 2GB - 60zł ,a w PHU Dianet 50zł. Chyba, że oceniając moje "kacapoły" uważasz, że hosting za 50-60zł to jest za darmo i wymaganie cudów?

Może to mój błąd, że nie podałem mojego budżetu nie chcąc sugerować ceną, ale Ty też o niego nie zapytałeś.

Firmy oferujące usługi mniejszych serwerów właśnie takie mają średnie ceny roczne, więc nie rozumiem Twojej frustracji.

 

@vilgefortz może pora zmienić pizzernie na lepszą zamiast robić offtop? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Max25 bo metodologia twojego myślenia jest błędna.

Tyle razy o tym gadaliśmy, że po prostu nudno już.

Płacisz za o wiele więcej rzeczy niż transfer i dysk. Ba, to jest pierdoła w hostingu.

 

vilgefortz atam po raz pierwszy. Jeszcze bezrobocie wzrośnie, kolejne miliardy Unia przyblokuje, to będziesz mnie całował po piętach, że Was oświecałem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

znacznikiem ceny hostingu jest właśnie przestrzeń dyskowa i transfer
Znacznikiem ceny jest jakość, transfer i miejsce na dysku to rzecz drugorzędna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ja bym strzelał w 1, 4. Bardzo porządne firmy, które nie są od dzisiaj na rynku. Z hekko.pl korzystam już pare miesięcy i posiadam tam serwer vps, konto www właśnie pod wordpress i spisuje się bardzo dobrze. Jeżeli się zdecydujesz, proszę skorzystaj z mojego reflinku - klik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod katem strony na Wrodpress dobrym wyborem będzie Blink.pl z promocyjną ofertą pół pierwsze roku za darmo - płacisz tyko za pół roku, drugie pół roku masz za darmo - cena 49 zł netto obejmuje:

  • 15 GB miejsca,
  • transfer - bez limitu,
  • liczbę kont poczty - bez limitu,
  • kopie bezpieczeństwa codziennie, trzymane 7 dni, odtwarzane przez panel Klienta,
  • lokalizację w Polsce,

Firma istnieje 10 lat, obsługuje m.in takie marki jak Yamaha, Telefonia Dialog, Rosenthal, Eurolot, Jeans.pl, Vercom, Technologiczny vortal In4.pl, i wielu innych, zadowolonych z obsługi Klientów. Szczególnie zadowoleni są użytkownicy WordPressa i Joomli, bo firma na blogu wrzuca informacje aktualizacyjne na temat nowych wersji i testuje zgodność wersji oprogramowania systemowego z wymogami instalatorów.

 

Do wyboru masz PHP linii 5.2, 5.3 i 5.4, MySql w wersji 5.5.27.

 

Co ciekawe, w Blink.pl możesz za dodatkową opłatą legalnie przetwarzać dane osobowe, tj. zawrzeć umowę powierzenia przetwarzania danych, o której mowa w art. 31 ustawy o ochronie danych osobowych. A to oznacza, że będziesz mógł legalnie uruchomić na stronie np. formularz kontaktowy, zbierający dane osobowe.

 

Dodatkowe argumenty przemawiające za tym hostingiem:

  • Otrzymasz kupon o wartości do 500 zł za pozycjonowanie organiczne w Google,
  • Masz gotowy system poleceń z 20% wieczystą prowizją od każdej poleconym domeny, konta hostingowego czy też pozycjonowania. Klienci chętnie z tego korzystają.

Sam mam w Blink.pl konto ze stroną na WordPress i jestem bardzo zadowolony, a backup mi się przydał, jak kiedyś omyłkowo popsułem stronę i nie miałem backupu wykonanego żadnym popularnym pluginem. Wystarczyło wówczas skorzystać z panelu i po krzyku. Nie trzeba w tym celu dzwonić do BOK, tak, jak to ma miejsce u niektórych innych hosterów.

 

Dane operatora marki Blink.pl:

Ogicom "Spider" Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Poznaniu (dawniej: Ogicom Sp. z o.o), ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×