Skocz do zawartości
wesolak

Niezadowolenie z usług.

Polecane posty

Zgadza się dawne problemy z atakami.

Jeżeli chodzi o pocztę to już po krzyku: http://www.spamhaus..../ip/89.231.6.66

Adres usunięty.

 

Nie mów hop ;)

 

http://mxtoolbox.com...t%3a89.231.6.66

 

jeszcze parę miejsc trzeba wybłagać do zdjęcia ip ;)

 

 

Edit: kolega był szybszy i nawet ten sam link podał ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netdc zmieniłem bo raczej wyjścia innego nie mam więc wolę spróbować współpracować ale zapytać miałem prawo:) nie obrażaj mnie tylko ze oskarżenia sa bezpodstawne bo wszystkO co napisałem jest prawda:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uceprotect... level 1 jeszcze rozumiem, może się przytrafić najlepszym. Ale l2 i l3?

Jak to by ująć... Zdolni jesteście ;) Ale taki to urok stawiania centrum danych na obcym systemie autonomicznym.

 

 

No ale cóż. Informacje z uceprotecta L1:

WARNING: No matching A-Record exists for your Reverse-DNS.
DNS is INCONSISTENT.
Please request your Admin or Provider to fix this.

Last Impact: 08.01.2013 16:56 CET+/- 1min | Earliest Expiretime: 15.01.2013 18:00 CET (54 Hits)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netdc zmieniłem bo raczej wyjścia innego nie mam więc wolę spróbować współpracować ale zapytać miałem prawo:) nie obrażaj mnie tylko ze oskarżenia sa bezpodstawne bo wszystkO co napisałem jest prawda:)

 

Niestety nie, bo pisał Pan, że strona Panu pada kilka razy, co prawdą nie jest bo widać po Pingdom, że nie miało nic takiego miejsca od czasu zakupu przez Pana usługi. Poczta już powinna Panu dochodzić poprawnie, najważniejsze bl są usunięte.

 

Pozdrawiam

 

PS: AS nie ma tutaj za wiele do rzeczy, problem powstał przez jednego z naszych klientów, który w cronie zaczął rozsyłać spam perlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spytam tylko, nie odbierzcie tego jako ataku. Ten pingdom, którego pokazaliście, monitoruje tylko jeden serwer (poprawcie mnie jeśli się mylę) - obejmuje to wszystkie strony klientów, tylko część z nich, czy może tylko waszą stronę główną?

 

Nie wszystkie, monitoruje jeden webserver gdzie jest nasza strona jak i również strona klienta, który założył ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz, wiele standardowych konfiguracji daje użytkownikom dostęp do perla mimo, że nie jest im potrzebny ;P

 

No ale co za różnica że wyśle z perla/php/smtp czy w dowolny inny sposób. Bez limitowania za kilka dni znajdzie się inny user co np stracił kontrolę nad witryną i roześle spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: AS nie ma tutaj za wiele do rzeczy, problem powstał przez jednego z naszych klientów, który w cronie zaczął rozsyłać spam perlem.

Jeden klient nie jest w stanie (technicznie) spowodować umieszczenia na Uceprotectowym RBLu czy to CIDR(level2) czy to AS(level3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym zdarzeniu do sprawy podchodzimy bardziej restrykcyjnie, jest założony dość wyśrubowany dzienny limit wiadomości. Dodatkowo perl domyślnie jest niedostępny, udostępniamy go dopiero na prośbę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następne cyrki... ku przestrodze przed tym hostingiem... Jest ktoś tutaj na forum kto zna się na prawie i wie czy po takich jajach jakie się dzieją mogę odzyskać swoje pieniądze?

 

 


This message was created automatically by mail delivery software.A message that you sent could not be delivered to one or more of itsrecipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:  abuserek@gmail.com    SMTP error from remote mail server after end of data:    host gmail-smtp-in.l.google.com [173.194.70.27]:    550-5.7.1 [89.231.6.66       1] Our system has detected an unusual rate of    550-5.7.1 unsolicited mail originating from your IP address. To protect our    550-5.7.1 users from spam, mail sent from your IP address has been blocked.    550-5.7.1 Please visit http://www.google.com/mail/help/bulk_mail.html to review    550 5.7.1 our Bulk Email Senders Guidelines. n5si9440038eeo.187 -
 gsmtp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×