Skocz do zawartości
dawidpuskar

Serwer VPS czy zwykly hosting

Polecane posty

Witam, kolega chce zrobic cos w stylu sieci serwerow gier. Minecraft i cs. Potem moze inne

I teraz czy ma kupowac Dedyka, czy na zwyklym hostingu. Na pukawka.pl patrzalem, to za minecraft max 40 slotow 80 zl i na cs sredni 21 slotow 46zl, wtedy do tego dochodzi www, lecz to tam 12 zl na webd.pl

Polecacie jakis w miare dobry vps ale tez zeby nie byla cena kosmiczna. Bo kase tez na reklamy na wiaderku chce przeznaczyc ( A CO do reklamy na wiaderku w zlotych serwerach, ktos orietuje sie w cenach ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samego minecrafta 40 slotów musisz liczyć, że potrzeba ci około 3gb ram. Do tego przydałyby się ze 2 rdzenie procesora.

Myślę że mógłbyś to spróbować uruchomić na serwerze "standard" albo "starter" z mintshost

Myślę że na cs'a musisz szukać czegoś najlepiej z lokalizacją Warszawa. Ewentualnie możesz również spróbować na vpsie od mintshost - jednak hlds nie zawsze dobrze chodzi na openVZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Możemy za 150zł miesięcznie zaoferować serwer dedykowany. Można go podzielić na pół, jeden procesor na Minecraft drugi na CS, z forum również nie będzie problemów. Do tego szybkie dyscki SCSI, znacznie wydajniejsze niż SATA.

 

Przybliżone parametry:

 

Model: HP DL380

Procesor: 2x Xeon HT 2.4 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 ECC

Dysk: 2x36 GB SCSI 15k rpm

Redundantne zasilanie !

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być nie miły ale nikt ci nie zaoferuje jakiegokolwiek serwera.

Dlaczego ?

Zakładasz temat o sponsoring domeny ok zjedli Cię śmiechem więc ty chcąc cało wyjść z sytuacji z dumą pytasz o domenę za sms to ci rozwiązanie podałem.

Teraz szukasz serwera co na twoje wymagania to kwota około 100zł miesiąc wiem i tak zaniżyłem i liczysz na jakieś oferty jak kilka godzin temu szukałeś jelenia co kupi ci ją bo nie chciało ci się zarejestrować za free?

Podejdź z głową do tematu i zastanów się czy chcesz to robić i co najważniejsze czy Cię na to STAĆ a dopiero potem o jakiekolwiek oferty proś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ziom, ale nie wiesz jakie pieniadze chce KKOLEGA przeznaczyc, a co do domeny to juz mam :) A ze 100zl to bym nawet o VPS nie pytal :)

Ja sam nie wiem czego ty chcesz czy Dedyka czy Vps a może serwer z pukawki bo nie podałeś żadnej ale to żadnej konkretnej informacji czego potrzebujesz i jaki budżet przeznaczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ziom, ale nie wiesz jakie pieniadze chce KKOLEGA przeznaczyc, a co do domeny to juz mam :) A ze 100zl to bym nawet o VPS nie pytal :)

Wow.. pewnie chodzi i miljony..

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Oferujemy Panu serwer dedykowany z łączem 1gbit/1gbit, bez limitu transferu, 4 dyski SSD, które można bez problemu połączyć w sprzętowego RAID'a, którego oczywiście też obsługujemy. Do tego szybki procesor i7-3930k, 24 GB ramu w DDR3 (jak za mało to darmo możemy poszerzyć do 64), cena to mniej więcej 59 zł na miesiąc, ale zawsze może ulec negocjacji, jeżeli pan uzna, że sprzęt nie jest tego wart.

 

Zapraszamy na dokładamydobiznesu.pl. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym BOK. Pozdrawiam!

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Witam.

 

Oferujemy Panu serwer dedykowany z łączem 1gbit/1gbit, bez limitu transferu, 4 dyski SSD, które można bez problemu połączyć w sprzętowego RAID'a, którego oczywiście też obsługujemy. Do tego szybki procesor i7-3930k, 24 GB ramu w DDR3 (jak za mało to darmo możemy poszerzyć do 64), cena to mniej więcej 59 zł na miesiąc, ale zawsze może ulec negocjacji, jeżeli pan uzna, że sprzęt nie jest tego wart.

 

Zapraszamy na dokładamydobiznesu.pl. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym BOK. Pozdrawiam!

Źle podlinkowałeś, przesyła na http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia <_<

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Wydaje mi sie, ze dobrze podlinkowal... ;-)

Ja podlinkowałem emotikonke, ciekawe kto się kapnął.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Oferujemy Panu serwer dedykowany z łączem 1gbit/1gbit, bez limitu transferu, 4 dyski SSD, które można bez problemu połączyć w sprzętowego RAID'a, którego oczywiście też obsługujemy. Do tego szybki procesor i7-3930k, 24 GB ramu w DDR3 (jak za mało to darmo możemy poszerzyć do 64), cena to mniej więcej 59 zł na miesiąc, ale zawsze może ulec negocjacji, jeżeli pan uzna, że sprzęt nie jest tego wart.

 

Zapraszamy na dokładamydobiznesu.pl. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym BOK. Pozdrawiam!

 

Administracja mam nadzieję że w pakiecie?:P Jeśli tak to jak zejdziemy ciut z ceny to się może zdecyduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×