Skocz do zawartości
Autor2

Bardzo mały VPS

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję taniego VPS'a z małymi parametrami, potrzebuję przechować tam tylko kilka plików. Dobrze by było aby była opcja "przetestowania" na darmowe kilka dni. W każdym razie linux.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wrzucić pliki MasterServera, łączna wielkość pliku to ~ 1MB. Edytowany jedynie będzie config.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

z NetDC.pl to nie jest ich wina tylko operatorów,ale wszystko już działa jak powinno ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z NetDC.pl to nie jest ich wina tylko operatorów,ale wszystko już działa jak powinno ;) Polecam

 

Ach ci niedobrzy operatorzy...

 

NetDC nie mają BGP więc każda awaria operatora przekłada się na awarię "DC". W większości DC gdzie jest redundancja na poziomie łącza awaria jednego operatora nie powoduje problemów dla końcowego klienta.

 

Więc to jest ich wina, że nie mają BGP i nie da się tego zgonić na żadnego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z NetDC.pl to nie jest ich wina tylko operatorów,ale wszystko już działa jak powinno ;) Polecam

 

 

Wysmienicie działa ;) tylko nie www ;d biała strona a oferta wspaniała :D

 

 

 

Not Found

The requested URL /page-openvz.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at netdc.pl Port 80

 

Full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie działa, ani strona netdc.pl, ani serwer na którym stoi moja strona, tak więc nie wiem o co chodzi - ponownie problem z 01.01.2013?!

 

 

 

 

 

 

Nie działała mi przez dobre 15 minut, a teraz już wporządku...

Nie wiem o co chodzi :/

Edytowano przez kawasaki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie działa, ani strona netdc.pl, ani serwer na którym stoi moja strona, tak więc nie wiem o co chodzi - ponownie problem z 01.01.2013?!

 

 

 

 

 

 

Nie działała mi przez dobre 15 minut, a teraz już wporządku...

Nie wiem o co chodzi :/

 

To proponuję odezwać się do BOK, pisanie w temacie nie mający z tym związku nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana - jak mogłem odezwać się do BOK, jeżeli mi strona nie działała ?! A maila na pamięc nie znam, ale już w porządku...

Przepraszam za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Proszę Pana - jak mogłem odezwać się do BOK, jeżeli mi strona nie działała ?! A maila na pamięc nie znam, ale już w porządku...

Przepraszam za spam.

 

To pewnie będzie bok@netdc.pl? Trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Autor2, tani VPS z okresem testowym 14 dni: ogicom.pl/cloud

 

Zalety:

- Bardzo wysoka niezawodność

- Dane w PL

- Umowa powierzenia w cenie

- 14 dni testów

 

Istnieje możliwość uzyskania kodu promocyjnego, pozwalającego na korzystanie z usługi o dowolnych parametrach przez 3 miesiące za darmo, wystarczy napisać na marketing@ogicom.pl prośbę, wraz z podaniem swoich danych. Nie zobowiązuje to do zakupu usługi w przyszłości.

 

Podmiot oferujący:

Ogicom "Spider" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Poznaniu (dawniej: Ogicom Sp. z o.o), ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×