Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

@nrm, nie biorę tego absolutnie do siebie :)

 

Papież murzyn ? To powinni jakiegoś Polaka dać, u nas sami murzyni jewropy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Musisz pracować za 1200 netto i musisz robić 300% normy, wtedy twoja kandydatura będzie brana pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paweł: wtedy będzie kilka milionów kandydatów z Polski i jakieś 1,5 miliarda z Azji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Bo zęby się myje przed zaśnięciem, a nie wietrzy : P

 

Żarcie z maka jak już coś zjem sporadycznie w podróży czy coś, to potem mam strasznie śmierdzące bąki.

To mi pokazuje wtedy jak syfne to jest...

 

Bo to trzeba dużo przepijać... Bierzesz setke do kubka z colą dolewasz i po problemie hehe ;)

 

 

Sprawa papieża to mnie szczerze mało interesuje teraz... Mamy poważniejsze problemy np. obecny rząd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja czytałem ze 2 miesiące temu jakieś takie gdybanio-"przepowiednie", ale nie pamiętam kogo i gdzie, że właśnie jest konflikt w Watykanie, to było związane z tą aferą z jakimś tam "najbliższym kardynałem" czy coś. Że generalnie jaja. Tam chyba ciemne siły mieszają, że masoni czy coś. Ogólnie czuję, że to niedobrze się dzieje - choć nie lubię tego "Kościoła".

 

A ja dzisiaj pizzę zamówiłem, dokładnie jak Paweł pisze, 45 centymusiów, 2 sosy czoskowe. Ale na dwoje : ) Kapriczjoza na pół z jakąś tam inną, że szpinaku ciut i kukurydzy (to połowa dla połówki ; )

 

A już w weekend będę miał szansę zjeść pizzę w Rzymie, czad... choć słyszałem - tak jak przy kebabach tureckich - że u nas pizza lepsza niż w Italii.

A w sobotę idę na AS Roma - Juventus, miazga.

Ciekawe, czy da radę Papieża zobaczyć heh.

 

Kamikadze no cośty, przecież dobrze jest i będzie lepiej.

Miliardy Tusek wyhaczył. Będzie można dalej wały robić. I jest git.

 

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi ja czasem robię wypad na pizzę do włoch :) kosztuje mnie to w okolicach 10-15 zł za lot w obie strony , ogólnie lubię podróżować low costowo.

 

Co do pizzy to ja lubię włoską zwykłę margerite upieczona i na nią świeża rukola oraz szynka parmeńska to jest pycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak sobie dzisiaj jechałem pociągiem do domciu i żeby nie usnąć to sobie myślałem co bym powiedział jak bym tam na tą sejmową mównicę się dostał :D

 

Ojjj by się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

Ojjj by się działo :D

 

 

po 10 "yyyyyy..." będę Ci bił brawo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj jechałem pociągiem do domciu i żeby nie usnąć to sobie myślałem co bym powiedział jak bym tam na tą sejmową mównicę się dostał :D

 

Ojjj by się działo :D

 

Yyyyyyyy, eeeeee, Szanowna, yyyyy, eeee Izbo, yyy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Trochę z tyłka ta opinia (jak i wiele innych negatywnych). "Rozczarowała mnie wydajność sprzętowa" - czyli co konkretnie? Skrypcik jechał po CPU jak rolnik na sianokosach i klient dostał limitem po nim? "i wysokie ceny" - wydawało mi się, że ceny są znane od pierwszej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Tak sobie dzisiaj jechałem pociągiem do domciu i żeby nie usnąć

Pluskwy już nie budzą :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wysoki Sejmie, nie po raz pierwszy staje mi... Przychodzi mi stawać... przed Izbą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

xorg niestety rozczaruję Cię. Nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii. Bo nie liczy się co bym chciał, ale liczy się co będzie. A będzie dalej wielki penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Yyyyyyyy, eeeeee, Szanowna, yyyyy, eeee Izbo, yyy :lol:

 

 

 

po 10 "yyyyyy..." będę Ci bił brawo ;P

 

 

Wysoki Sejmie, nie po raz pierwszy staje mi... Przychodzi mi stawać... przed Izbą... :)

 

 

Raczej od yyyy bym nie zaczął tylko od jakiegoś ładnego słowa z polszczyzny podwórkowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historyczny moment....Futurehost ma 1 negatywną opinie. Uwiecznione, bo pewnie zaraz zniknie:

 

http://scr.hu/0qhh/qafc6

 

 

Na każdą negatywną opinię, firma zareaguje 50 pozytywnymi gdzie dostaną po 5 gwiazdek, także nie przejmowałbym się tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uwaga na scam paypalowy:

 

Dear
Customer,
Within
PayPal latest security checks, we recently discovered that today there were 3
incorrect login attempts to your account.
For your safety, PayPal set your
account status to limited. For your account status to get back to
normal, you will have
to Sign In correctly at: paypal-com.Sign.In/webscr?cmd=_login-submit
i tu syfiasty adres scamerski.
Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam Sponsi najlepsi są nigeryjczycy :D miałem przygodę jak wystawiłem na miejskim portalu ogłoszeniowym laptopa to napisali , że zapłacą 3 x tyle ile chce :D dostałem screenshota z "banku" ale do dzisiaj kaska nie doszła :> a nigeryjczycy mnie sądem straszyli i że rodzinę moją znajdą i się rozprawią za oszukanie ich ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He też macie problem z zasięgiem z pomarańczy ? jakaś masowa awaria czy coś że aż panowie z firmy od dozoru elektronicznego się zmartwili i przyjechali mi wymienić nadajnik na T-mobile bo od kilku godzin znikłem im z radaru :lol:

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie nie zauważyłem nic. Ale wstałem pół godziny temu z łóżka także może wcześniej coś było :D

 

Edit: Za to Steam mi się aktualizuje od 20 minut i jest dopiero 50% ;)

 

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zauważyłem nic. Ale wstałem pół godziny temu z łóżka także może wcześniej coś było :D

Ja w sumie też bym nie wiedział bo tel miałem w kieszeni tylko zdziwiło mnie że te ich urządzenie coś zaczeło jak nigdy pykać z nimi się skontaktować nie mogłem to sobie darowałem i to olałem. He a tu nagle tel na domowy żebym ich pracownika wpuścił bo wejść nie może 3 psy mu nie pozwalają w sumie mu się nie dziwię też bym się bał bo (2 razy siberian husky plus owczarek) a znikłem im z radaru i trzeba coś z tym zrobić :P patrzę na tel no i fakt zasięgu brak :D

 

Edit: Mnie w tym tyg wkurzały łatki windy 7 nie dość że pobierało je tak że jak by chciało a nie mogło to zawaliły cały ram ... teraz jakoś się unormowało w sumie od południa jest ok

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ma ktoś z was problemy z FileZillą i doklejaniem w folderach na FTP pliku default.php z jakims złosliwym gównem (base64) które powoduje monit antywirów + blokadę strony/ domeny przez Wujka G. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was problemy z FileZillą i doklejaniem w folderach na FTP pliku default.php z jakims złosliwym gównem (base64) które powoduje monit antywirów + blokadę strony/ domeny przez Wujka G. ?

Nigdy mnie to nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×