Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość nrm

Ja tam dzisiaj żadnego krepla nie jadłem ;) Nie będę jak ciul wystawał w kilometrowych kolejkach. Jak mnie najdzie ochota to kupie sobie w inny dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W inny dzień nie wolno, jak dzisiaj zjesz, to się nie odkłada : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja niestety tego prawie nie kumam. Ciekawe ilu ludzi rozumie te błędy, bo ja nie... nie jestem architektem, a poza pierwszymi 2-3 obrazkami reszta jest totalnie nafajdana i nic nie widać, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie przesadzaj 3/4 projektów da się odczytać ;)

 

Ale zgodzę się z Tobą że naćkane jest na nich masakrycznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Tak ostatnio zastanawiałem się nad kupnem małego domowego serwera plików i nie wiem co kupić, szukałem na alledrogo i znalazłem coś takiego: DELL Precision 670, jak myślicie nadaje się to? (Tak wiem, że nie ma dysku, ale mam pozostałości po moim komputerze)

 

 

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja myślałem o dysku zewnętrznym z LANem, chyba WDek taki był, że coś ponad 5 stówek... ma ktoś doświadczenia? To normalnie działa jak sieciowy dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamikadze, inna jeszcze kwestia, że czasem tych cholernych ścieżek faktycznie nie ma gdzie wcisnąć.

 

Ale niektóre projekty to faktycznie wspaniałe świadectwo dla polskiego szkolnictwa wyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kamikadze, inna jeszcze kwestia, że czasem tych cholernych ścieżek faktycznie nie ma gdzie wcisnąć.

 

Ale niektóre projekty to faktycznie wspaniałe świadectwo dla polskiego szkolnictwa wyższego.

 

 

Wiesz to nie chodzi żeby wciskać gdzie popadnie bo jest uuu 100m miejsca ****e tam ścieżke rowerową to dostanę od Pani Gronkiewicz premie za ścieżki rowerowe... ;)

 

Jak się coś projektuje to trzeba robić to z sensem. Nie ma miejsca na ścieżki rowerowe? Ok, nie róbmy idźmy w tedy tokiem że zrobimy dodatkowy pas jezdni albo szerszy chodnik. A jak mamy te 100m miejsca to zróbmy tam ładny przystanek autobusowy lub tramwajowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego już nie poruszam, ale mogę Ci powiedzieć, a środowisko skądinąd znam, że czasem przychodzi "prikaz" z góry, że "ścieżkę trzeba ***n*ć tu i tu. Kropka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dlatego ja jedych i drugich bym skierował do podstawówki i rozpoczął im naukę od zera hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Większość nadaje się do reedukacji zwykłej, część do reedukacji przymusowej, niewielka ilość nadaje się tylko do pieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym inaczej powiedział, pogonić to wszystko w pizdu i przeprowadzić całkowitą reformę administracji, redukując ją całkowicie (do drastycznego minimum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym inaczej powiedział, pogonić to wszystko w pizdu i przeprowadzić całkowitą reformę administracji, redukując ją całkowicie (do drastycznego minimum).

 

 

+100,

od tego chyba należy zacząć reformy, a wtedy w innych dziedzinach to zostaną tylko drobne poprawki kosmetyczne do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na Kołymę z nimi, niech się na cóś przydadzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+100,

od tego chyba należy zacząć reformy, a wtedy w innych dziedzinach to zostaną tylko drobne poprawki kosmetyczne do zrobienia.

 

 

Nikt w rodzinie nie pracuje w urzędzie?

 

Głupota do potęgi 20 zaczynać wszelkie zmiany czy to w firmie czy administracji od zwalniania, ale tak to jest jak się nie ma wyobraźni to się tworzy takie "chłopskie" pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wypieprzyć wszystkich, redukować etaty i zatrudniać tylko tych co są potrzebni. Reszta idzie precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakiem wyobraźni, głupotą czy naiwnością można nazwać jakiekolwiek planowanie zmian bez restrukturyzacji mając do czynienia z takim przerośniętym, przeżartym nowotworem złośliwym do szpiku, tworem jakim jest polska administracja państwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W. Reszta idzie precz.

 

Niech idą precz płakać po forum że 2 lata pracy nie mogą naleźć, teraz fajnie jak się coś ma można zmienić podejście ;) Nie pamiętasz swoich tekstów zanim złapałeś etat? fajnie było? ;)

 

 

Brakiem wyobraźni, głupotą czy naiwnością można nazwać jakiekolwiek planowanie zmian bez restrukturyzacji mając do czynienia z takim przerośniętym, przeżartym nowotworem złośliwym do szpiku, tworem jakim jest polska administracja państwowa.

 

I pisze to ktoś kto jest w urzędzie raz na rok i nie ma zielonego pojęcia o niczym...

Nie znasz nawet 1/1000 zadań jakie ma ta biruokracja. Nie jest idealnie ale bez jaj nikt tam kawy cały dzień nie pije ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pisze to ktoś kto jest w urzędzie raz na rok i nie ma zielonego pojęcia o niczym...

Większe niż Ci się Mistrzu wydaje ;)

 

Wynalazek wszech czasów :]

 

426716_10151305004308282_270749583_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Do programistów:

Ile byście chcieli za stworzenie modułu płatności dotpay dla panelu bilingowego BoxBilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×