Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

Pracuje tak jak ja :D Nic nie robi, jeno grunt że ma płacone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@nrm, a Ty to niby pracujesz, taa? :D

 

Prawdę mówiąc to siedzę pod gabinetem i zaraz wchodzę na USG. Trzeba czymś czas zabić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to siedzę pod gabinetem i zaraz wchodzę na USG. Trzeba czymś czas zabić ;)

 

Co, że niby w pracy coś więcej robisz? Pics or it didn't happen :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie no, sorry, szpital to nie miejsce do robienia zdjęć ;) Chyba, że pielęgniarek ale akurat teraz nie ma na czym oka zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje tak jak ja :D Nic nie robi, jeno grunt że ma płacone :)

Ta, zapewne cały dzień jak Ty leży ;)

Z tą tylko różnicą, że jak nic nie zrobi, to nic nie zarobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sorry, szpital to nie miejsce do robienia zdjęć ;) Chyba, że pielęgniarek ale akurat teraz nie ma na czym oka zawiesić.

 

A coś Ty znowu mieszał, że w szpitalu wylądowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

nerki. badania. usg. nic ciekawego :/

 

Tu młodzież mnie wyśmiała w wątku o żywności, zobaczymy co powiedzą za 10-20 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło odnośnie jedzenia i szpinaku.

 

Jest taka książeczka dla małych dzieci "Księga dźwięków" http://wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/ksiega_dzwiekow/ksiega_dzwiekow.html w której jest obrazek i opis np. Samochód robi brum brum, itp.

 

Zagadka:

- Co robi szpinak?

- Co robi ślimak?

- Co robi Boże Narodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brytyjczycy jak z koziej d.. trąba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

nerki. badania. usg. nic ciekawego :/

 

Tu młodzież mnie wyśmiała w wątku o żywności, zobaczymy co powiedzą za 10-20 lat ;)

 

No co... Jeszcze 10 lat i piach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pedro84, w temacie brytyjskich Brytyjczyków z Twojego linku. Tu są prawie niemieccy Niemcy

96520.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W USA są afroamerykanie (po polsku: murzyni) i też są amerykanami. Są też latynosi, też są amerykanami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, w Berlinie coś podobnego widziałem. Niby Steglitz-Zehlendorf, niezła dzielnica, a tam takie coś :) Zobaczysz, za parę lat będzie jak w tym dowcipie:

 

Rok 2018, Niemcy. Policja zatrzymuje faceta, sprawdzają dokumenty, gliniarz jeden do drugiego:

- Popatrz Ahmed, jakie dziwne nazwisko: Müller.

 

@Mat, akurat USA to taka dziwka jeśli chodzi o obywatelstwo, każdemu dają (bo i przecież narodowości jako takiej nie ma).

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za kilka lat będziemy na zachodzie graniczyli z Kalifatem Brandenburskim oraz Merkelburskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

@Mat, akurat USA to taka dziwka jeśli chodzi o obywatelstwo, każdemu dają (bo i przecież narodowości jako takiej nie ma).

Coś Ci się chyba pomyliło xD. W Belgii do niedawna starczało mieszkać legalnie 3 lata, po czym można było wysłać prośbę o przyznanie obywatelstwa (teraz to zmienili, jest trudniej). A z tego co wiem to w USA trzeba zdawać egzaminy z historii, hymn trzeba znać itp itd.

Poza tym, w USA jest inna polityka integracji. Państwa europejskie zamiast je narzucać, to pozwalają być tym kim się chce (przyjechałeś z Maroka, żyj jak w Marokko - w bxl są dzielnice gdzie se normalnie w tych ich sukniach chodzą i nic pod spodem nie mają...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matmaxalez, zobaczymy jaki będziesz tolerancyjny, jak kobietom w Twoim otoczeniu, Twojej dziewczynie lub żonie, każą nosić szmaty na głowie. Ale wtedy będzie już za późno na postawienie się, bo nie przestrzegasz prawa szariatu i utną Ci łeb przy samych jajach.

 

Efekty tolerancji tych chorych ludzi są widoczne po mału http://wpolityce.pl/wydarzenia/40692-muzulmanskie-porzadki-w-danii-zniesli-boze-narodzenie-dziennikarze-zainteresowani-tematem-obrzuceni-kamieniami

 

Przeca Allah jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, mi chodzi o to, że oni muszą dawać obywatelstwo, bo akurat "rdzennych" obywateli, w przeciwieństwie do Polaków czy Niemców nie mają. Tak samo z resztą jak choćby Australia czy Kanada.

 

Miłosz, chyba go nie zrozumiałeś ;)

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przeca Allah jest dobry :)

 

A ch* mu w 4 litery, jeszcze troche i jako kontynent będziemy zalani przez talibów którzy będą chcieli wprowadzić to swoje durne prawo szariatu. Talibów trzeba od europy trzymać z daleka bo nic z tego dobrego nam nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Matmaxalez, zobaczymy jaki będziesz tolerancyjny, jak kobietom w Twoim otoczeniu, Twojej dziewczynie lub żonie, każą nosić szmaty na głowie. Ale wtedy będzie już za późno na postawienie się, bo nie przestrzegasz prawa szariatu i utną Ci łeb przy samych jajach.

 

Efekty tolerancji tych chorych ludzi są widoczne po mału http://wpolityce.pl/wydarzenia/40692-muzulmanskie-porzadki-w-danii-zniesli-boze-narodzenie-dziennikarze-zainteresowani-tematem-obrzuceni-kamieniami

 

Przeca Allah jest dobry :)

 

 

Miłosz, chyba go nie zrozumiałeś ;)

Chyba nie zrozumiał. Miłosz, przecież napisałem żeby państwa wreszcie dały normalną politykę integracji, żeby przynajmniej minimalnie się integrowali ze społeczeństwiem a nie getta zakładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pedro84, może nie. Nie jestem w stanie pojąć takiego ściągania muzułmanów. I ogólnie polityki lewicy. Niedawno oglądałem krótki filmik na temat utrzymywania się i zaniku kultur. Jak go znajdę to wrzucę. Nie chce rzucać konkretnymi liczbami, bo nie pamiętam ich dokładnie. Ale żeby utrzymać cywilizacje/kulture, to współczynnik urodzeń musi być na jakimś tam poziomie koło (załóżmy) 1,3. A poniżej jakiegoś tam progu odbudowanie się nie jest możliwe. Przynajmiej żadnej cywilizacji się jeszcze nie udało wyjść spod kreski. Obecnie to przerabiamy w Europie. Muzułmanie mają ten współczynnik kilkukrotnie wyższy, stąd też rozmnażają się jak króliki. Przyczyną tego jest dawanie socjali i innych bzdur, a przy tym niszczenie własnego państwa.

 

No ale przecież lewacka Europa ma być mega-tolerancyjna.Geje i innej maści wypaczenia są na porządku dziennym i do tego jest przyklepywanie po pleckach, bo to jest dobre, to jest ok. A co mówi islam o pedałach? Troche lat odsiadki albo odrazu kula w łeb jeśli wyrok ustalają fundamentaliści, w zależności też od regionu. I porządek jest. Zdarzały się tam jakieś wysoki, ale ogólnie NIE jest to tolerowane. Są tam oczywiście jakieś ciepłe organizacje, ale wątpie, że spotykają sie z taką aprobatą jak u nas Kalisz na paradzie równości..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No tęczowy Rysio to by długo u nich (skrajni talibowie) nie zabawił :D

 

Cyganie też się rozmnażają jak króliki, tyle że to nie jest grupa cywilizowana, to zwykła dzicz, która nie chce się dostosować do jakichkolwiek warunków. Wszystkie grupy są na swój sposób rozwiniete i cywilizowane, cyganie nie. Na Słowacji i u bratanków Madziarów ich obecność stanowi coraz większy problem, jeszcze troche i Słowacja będzie pierwszym państwem cygańskim i zacznie się walka o ich prawa, animalsi będą krzyczeć, unia będzie im sypała kasę etc. Nie wygląda to zbyt ciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×