Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość nrm

^^ Tak tylko miałem na myśli fakap jaki z tym wyniknął, że poprzestawiali innym widoczność albumów - może coś podobnego było u Ciebie? U mnie bez zmian od lat, wszystkie foty na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz widzę, że są. Nie kumam tego. 20 minut różnicy w wejściach na profil... i nagle są.

ChGW o co chodzi, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi się zmierzyć z autorskim skryptem był stworzony w 2007r. i mam problem z przeniesieniem bazy, oryginalna wygląda tak:

http://imageshack.us/a/img163/8338/10383872.png

http://imageshack.us/a/img401/5098/20326685.png

 

Na co muszę wrzucić tak:

http://imageshack.us/a/img687/3264/27065385.png

 

Próbowałem już konwertować nie konwertować, co dziwne na stronie oryginalnej (nieprzeniesionej) polskie znaki się wyświetlają, mimo że nie ma ich w bazie danych...

Jak zwalczyć ten problem? Bo wiem że puki mam dostęp do oryginalnej bazy można to jeszcze uratować. Strona czyta w "ISO-8859-2"

Męczę tą bazę od 2 dni, nie mam już pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

15 lutego 2013 Federalna Służba Bezpieczeństwa Rosji zlikwidowała w Machaczkale (stolicy Dagestanu) Nabi Nabiyeva, podejrzewanego o styczniowy zamach na sędziego sądu najwyższego Dagestanu Magomeda Magomedowa. Akcja zakończona sukcesem. On nie chciał się poddać, a Ruscy nie negocjują :lol:

fail.PNG

Oglądać od 0:28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam się nie pierdolą ;) podejrzany dla nich to winny : / trochę to smutne ale prawdziwe , swoją drogą wybuchy jak na grupę przestępców a nie jedna osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W Brukseli ukradli 50 Kg diamentów gdy z samochodu do samolotu wsadzali :D. Podjechali, postraszyli i zwiali z 10 milionami euro w diamentach. Potem policja latała nad moim domem, i mieli racje, nie daleko znaleźli spalony samochód. Podobno porshe odjechali dalej. Co tu się dzieje na tym świecie...

 

PS: Kto chce się ze mną wybrać na karaiby lub hawaje :)? Ja stawiam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Brukseli ukradli 50 Kg diamentów gdy z samochodu do samolotu wsadzali :D. Podjechali, postraszyli i zwiali z 10 milionami euro w diamentach. Potem policja latała nad moim domem, i mieli racje, nie daleko znaleźli spalony samochód. Podobno porshe odjechali dalej. Co tu się dzieje na tym świecie...

 

PS: Kto chce się ze mną wybrać na karaiby lub hawaje :)? Ja stawiam ;-).

 

50 KG diamentów jest warte o wiele więcej ... bym powiedział iż o niebo więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: Jeśli to diamenty przemysłowe, to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Pomyłka :D 10 Kg za 50 milionów dolarów :D

 

PS: nikt nie chce darmowej wycieczki?! To po co ja kradłem znalazłem te diamenty :/

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No namawiał, namawiał i namówił... Karaiby to może nie o tej porze roku, ale jak będziesz się wybierał na Polinezję Francuską (np. Bora-Bora) to ja jak najbardziej się chętnie zabiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Parę dni temu zmieniłem hasło do mejla na yahoo. Zmieniłem je w thunderbird, na telefonie itp itd. I tylko na thunderbird nie działa... Próbowałem wpisać w notatniku aby widzieć że nie zrobiłem żadnego błędu - i nic. Zmieniłem hasło. Napisałem je w notatniku, skopiowałem i wkleiłem w zmień hasło na yahoo a później w thunderbird - znowu nie działa a na telefonie nie ma problemu... Łączy się z serwerami yahoo, ale zwraca złe hasło... Co to może być? o2, gmail i własne mejla działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też miałem jaja z hasłem do yahoo, konkretnie flickr, te ich serwisy mają jedne z najdurniejszych interfejsów zmiany/przypominania hasła.

Może spację kopiujesz na końcu? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

FSB to instytucja z jajami, nie to co nasze nieloty. Oczywiście każdą akcję trzeba wyolbrzymiać do granic absurdu... Jak u nas w Magdalence się zabarykadowało dwóch wariatów (ale nie tych z "S") i pruli z kałąchów gdzie się dało to było OK, ale jak ruskich FSB się nie pierd* z groźnym terrorystom to już jest źle... Oni tam mają do czynienia z nieobliczalnymi talibami, do tego inna mentalność ich i ich wroga... Tylko u nas się nieloty pieprzą i ciapciają. Jakbyśmy mieli u nas takie FSB i OMON to przestępczość by zmalała o 70%, wykrywalność o 300%... pomarzyć tylko można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Też miałem jaja z hasłem do yahoo, konkretnie flickr, te ich serwisy mają jedne z najdurniejszych interfejsów zmiany/przypominania hasła.

Może spację kopiujesz na końcu? heh

 

Z tysiąc razy pisałem, kopiowałem wklejałem itp itd. Aż z ust chce wyjść JPRDL!

Dzięki twojemu "heh" humor mi się poprawił :P.

 

FSB to instytucja z jajami, nie to co nasze nieloty. Oczywiście każdą akcję trzeba wyolbrzymiać do granic absurdu... Jak u nas w Magdalence się zabarykadowało dwóch wariatów (ale nie tych z "S") i pruli z kałąchów gdzie się dało to było OK, ale jak ruskich FSB się nie pierd* z groźnym terrorystom to już jest źle... Oni tam mają do czynienia z nieobliczalnymi talibami, do tego inna mentalność ich i ich wroga... Tylko u nas się nieloty pieprzą i ciapciają. Jakbyśmy mieli u nas takie FSB i OMON to przestępczość by zmalała o 70%, wykrywalność o 300%... pomarzyć tylko można...

 

W Polsce jakby tak zrobili to po akcji funkcjonariuszami wewnętrzni się zajmą albo prokurator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdechł wam outlook.com?

 

Całkowicie nie ;)

normalnie mi gra co jedynie to troszkę dłużej się ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wiem, bo Polska to bandycki, ubecki i dziki kraj. Tam się z kryminałem nie pierdzielą... A najlepsze i tak są łagry i kolonie karne, u nas by się okazało że to jedyna dochodowa instytucja w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

RafoX u mnie loguje, ale wchodzi tekst, że są problemy... tzn. tak było kwadrans temu, teraz nie patrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiedziałem, że rudzielec nic nie zmieni w rządzie... boszz... on specjalnie chyba ten kraj chce zrujnować już do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nihil novi. Taktyka "po nas choćby potop", stosowana przez obecnego płemieła to w końcu wynalazek "Solidarności" po 1989r. A jakby nie patrzeć, to właśnie ze "środowiska solidarnościowego" wywodzi się pan Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę ***ać na gościa który ma wadę wymowy niż aby "władzę" nad krajem przejął np. Kaczyński : / Smutna prawda ale te same osoby w kółko odchodzą , i potem robią wielki powrót na "scenę polityczną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

glanpolnet już pomijając fakt, że prezentujesz silne spolaryzowanie, o które chodzi politykom ("jak nie PO to PiS" i odwrotnie)... to szczerze? Tak szczerze szczerze? Nie jestem pewien, czy PiS by nie był lepszy od PO. To, jak PO rozkrada, demontuje kraj, jakie machloje się dzieją, to przechodzi ludzkie pojęcie. Podatki w górę, rozkradanie na maksa, a oni sobie nagrody robią i mówią, że jest super.

Jak był Miller to myślałem sobie, że jest dno i gorzej być nie może, a teraz co PO "prezentuje" to jest normalnie rujnowanie kraju. Inna sprawa, że gdyby był PiS i tylko PiS, to też by była lipa, tylko w inną stronę (niestety, zapewne rola kościoła by była jeszcze większa). Tylko smutne jest, że dają nam wybór między lepszym, a gorszym złem. Cholerna dupokracja.

A Tusk, gdyby Polacy mieli mózgi, to by już po pierwszej kadencji dostał kopa w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×