Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość nrm

Ma ktoś z was problemy z FileZillą i doklejaniem w folderach na FTP pliku default.php z jakims złosliwym gównem (base64) które powoduje monit antywirów + blokadę strony/ domeny przez Wujka G. ?

 

Jesteś pewien, że to Filezilla? Z logów ftp wynika, że to się dzieje w trakcie uploadu poprzez Filezille?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chopy, stawiał z Was ktoś kiedyś serwer Enemy Territory? :D

 

Daj znać na PM IP ;) kiedys z 6-8 lat temu grałem w ET z kolegami :) świetna gierka to była eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pedro84 jak postawisz, daj znać - w sumie można by wrócić do tej za***istej giery : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend postaram się zakombinować coś. Jak dla mnie, to ET zjada te całe BFy, CoDy na śniadanie. Tam to dopiero teamwork był potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zmieniłem klienta na Total Commandera, zmieniłem hasło do FTP i się pliki już nie wklejają... czyli dziura w FileZilli, wyjęcie hasła a potem żyło to już swoim życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czad, że Steam otwiera się na Linuksa.

Niestety obawiam się, że "duzi" będą zlewać. Czy to wydawcy, czy twórcy sprzętu... ciekawe, gdyby tak z 5 lat badań i porządnych działań na Linuksie porobić, że sterowniki zoptymalizowane, gry zoptymalizowane, to czy by się nie okazało, że działa lepiej wszystko niż na Win.

Zrobią Fifę, do tego CS-a (Adobe, nie Kantera ; ) i mogę się przesiadać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie gry na Win trzymają.

 

Co prawda, raz w życiu tylko puściłem coś deweloperskiego na Win: czy to PHP, czy PHP, ale wystarczyło, by zniechęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Sponsi poczytaj o ostatniej aktualizacji steam na windzie.

 

Cs 1.6 [*]

 

90% osob ma problemy z gra. U mnie wogole jakosc gry spadla a jak wejde na kompa to ci ss wrzuce tutaj :-)

 

 

Osobiscie tez mnie xp trzymal a teraz robie instala debiana i przetestuje jak to dziala. Jak bedzie tragedia to pozostanie mi chinczyk online haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Do pełni szczęścia, aby siedzieć na stałe na Debianie wystarczy jak będę mógł odpalić Adobe CS, Total Commander i jedna gierka ale może być odpalana pod Wine. GTA V na Linuksie, ale będzie urwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na razie wspierają tylko Ubuntu które delikatnie mówiąc najlepszym Linuksem nie jest :(. Na szczęscie społeczność Archa wzięła się do roboty i w AUR (a teraz chyba nawet w oficjalnym repo) można znaleźć Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hahahha Steam nawet się nie odpala na Debianie... Co oni Boga w sercu nie mają że tylko w Ubuntu poszli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po aktualizacjach na serwerach NS nie mogą grać bo dproto nie obsługują :D

 

Z jednej strony dobrze z drugiej źle. Bo chętnie bym zmienił Steam na Non Steam - przynajmniej bym mógł grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem CS'a wersja na linuxa - 20 fps'ów

CS i STEAM na Winku - 60 fps'ów.

 

Ja tam gram tylko na STEAM, nie lubię grać z cziterami, a ostatnio znowu coś ich wysypało. Albo ja mam takiego pecha, że nie mogę sobie spokojnie pograć te 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak się coś robi to niech to robią dobrze tym bardziej że to oni zarabiają na tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest taki spadek fps'ów - to ja w sumie na linuksie grałem już 2 lata temu przez Wine - ten sam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×