Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

"Rok 2053, jak donosi Tuskischer Beobachter, na granicy Polski z Kalifatem Brandenburskim panuje spokój. Wszystko to dzięki naszym dzielnym WOP-istom, którzy codziennie narażając swoje życie, bronią naszych granic przed inwazją ekstremistycznych grup tak zwanych Talibów z Kalifatu Brandenburskiego." <== Takie newsy to za 40 lat będzie standard. Cała ta idea multikultisrulti powoduje że większe prawa ma napływowa dzicz która wprowadza U NAS SWOJE prawa szariatu i inne brednie. Jeszcze troche i zwykły białas, katolik, nie-katolik będzie w ZRRUE mniejszością. Na pocieszenie dodam że to co pisał alkoholik Mickiewicz wraz z morfinistą Słowackim o Polsce jako narodzie wybranym (i inne pierdy tego typu) mają potwierdzenie NIEJEDNOKROTNE w historii i to POLSKA będzie krajem który stoczy bitwę z nienormalnością i to od nas wyjdzie nawrócenie - nie w sensie sami katole, tylko w sensie koniec nagonki na sodomitów, koniec wywyższania ich ponad resztę, koniec z tym całym burdelem.

 

UE = Cesarstwo Rzymskie

Zachodnia Europa = Zachodnia część Cesarstwa

Wschodnia Europa = Bizancjum

Część Zachodnia = Sodoma + Gomora = Upadek
Bizancjum = Przetrwanie

 

Może i dla większości brednie, ale historia się powtarza co chwila, wniosków człowiek nie wyciaga i dlatego dostaje ciągle po dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zamiast pier*olić że araby zaleją, byście nakłonili Wasze rządy (w zależności od miejsca zamieszkania Polska/zagranica) aby zaczęła się interesować integracją obcokrajowców.

Jako przykład, który znam dobrze, podają Belgię. W Walonii (południe, francuskojęzyczna) nigdy nikt się nie interesował integracją, i tam lokuje się najwięcej obcokrajowców. Gadają w swoim języku, mają swoje sklepy, swoje kościoły... Jedziesz do Flandrii (północ, flamandzka) widzisz dwóch arabów? Rozmawiają po flamandzku, widzisz matkę marokanke z dzieckiem? Rozmawia z dzieckiem po flamandzku, nie po arabsku albo w języku rif... To samo z innymi obcokrajowcami, flamandzki rząd (w Belgii są 3-4 rządy, możliwe że jest i 5ty...) jest bardziej nacjonalistyczny, ale akceptuje obcokrajowców jedynie jeżeli pokażą że się integrują, a nie że małe getta tworzą.

Bo możliwe jest że za parenaście lat będzie więcej obcokrajowców, ale nie trzeba tego źle postrzegać, tylko zacząć im kazać się integrować... To samo jest w Kanadzie. Pracujesz, jesteś spokojnym obywatelem - jesteś kanadyjczykiem, coś złego robisz? - bye bye wracaj do siebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przykład Francji i tych gett i zadym co ostatnio robili, gorzej jak zwierzęta, nawpuszczali tego a teraz mają problem. A cyganie ? Jedyna grupa która w żaden sposób nie jest cywilizowana. Oni nie chcą się przystosować. No to Silvio ich spakował i wysłał do "domu". Lunik IX i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Właśnie, bo nie nakazują integrować się. Ludzie przyjeżdzający z zagranicy zamiast przystosowywać się do panujących tu obyczajów, po prostu tworzą swóją drugą ojczyznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jakaś namiastka ojczyzny czy coś w ten dizajn typu święta państwowe czy kościelne, rocznice to jak najbardziej, ale ogólnie jadę do Niemców to stosuję się do ich zasad, jadę do Brytoli to stosuję ich zasady, jadę na wschód biorę pół litra etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dyski są nie testowane i dlatego wystawione w tej kategorii więc nie jest możliwy zwrot i za aukcję wchodzi w grę tylko komentarz POZYTYWNY.Pojemności i firmy dobieram losowo.

 

Podsumowując możesz dostać dysk 60 gb ze smartem FATAL, na którym nawet systemu nie wgrasz czy jakiegokolwiek większego pliku, a sam dysk się sypnie prędzej czy później. A no i oczywiście możesz też dostać dysk, który już się sypnął. W obydwu przypadkach wartość takiego dysku nie przewyższa podanej kwoty.

Zastanów się dwa razy.

 

Oto chodzi że ryzykowałem z kupnem u niektórych sprzedawców i przy kupnie 10/20 sztuk naprawdę zwraca się interes z nadwyżką, dla niektórych pewnie nie warto testować sztuki po sztuce, ale jak ktoś ma czas na pierdołki. Moje pytanie brzmiało czy znacie miejsca (szroty) gdzie można dyski kupować na wagę, bo nie wierzę że Ci z allegro nie mają interesu w sprzedawaniu nawet za te grosze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w progreso.pl można przypomnieć hasło to tego ich panelu ?:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie mieć fajsa, można się załapać na koszulkę odpłatnie poza konkursem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Coś wymyślimy.

 

ps. Bez fejsa w dzisiejszych czasach? ;) Też nie znoszę i to bardzo ale co począć... jak mus to mus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bez fejsa, nk, tłitera i całej tej reszty :D Czasem znajomi się pytają czy ja istnieję albo czy nie jestem wytworem ich wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja opieram się Fejsowi ;). Fakt czasami jest ciężko (gdy ktoś nie może uwierzyć, że nie mam tam konta) ale osobiście sobie chwalę takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też fejssyf zdeaktywowałem i sporo mnie "omija", ale mam to w d...nosie, heh.

 

nrm to jeszcze namów młodszą siostrę by zaprezentowała koszulkę i git ; )P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od taty i mamy :P

Andrzej zanim teraz by wykiełkowało to koszulkę by zdążył zniszczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Spons, nie musi być zaraz siostra, może być dziewczyna/ znajoma/ koleżanka/ żona/ kochanka - byleby była młoda i atrakcyjna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

To już nie ten wiek ;) Ja się powoli do 40stki zbliżam, a wy chcecie abym miał siostrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostGame.pl

To już nie ten wiek ;) Ja się powoli do 40stki zbliżam, a wy chcecie abym miał siostrę ;)

 

Poczekam na Twoją siostrę :D Ale po tatusiu, nie wiem czy warto :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już koszulkę zarezerwowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ej zmienię temat... WHT jakiś sklep ma czy hłostink?

 

O cho chodzi z panelem klienta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×