Skocz do zawartości
Gość IStreamPL

[Szukam] Serwer VPS/Dedyk

Polecane posty

Gość IStreamPL

Witam, więc tak. Szukam serwera vps ewentualnie jakiś dedyk. Korzystam z usług jak narazie z firmy slaskdatacenter. Chciałbym porównać ceny i wybrac najlepsza opcję.

Więc tak, potrzebuję:

 

CPU 6 rdzeniowy

RAMu zużywam obecnie 600mb także kostka 1gb moze być w sam raz

dysk jak najtanszy moze byc i 5gb

łącze: stabilne min 3Mbps upload

transfer: nie wiem ile zużywam, bo na SDC nie mam żadnych statystyk ale na bank 500GB w skali miesiąca będzie naprawde dużo.

 

Budżet hm, tu wpiszę do 100pln, albo XYZ ponieważ chcę porównać oferty przedstawione przez Was. I wogóle zobaczyć, która serwerownia mogłaby stworzyć serwer pod potrzeby klienta.

 

Na SDC VPS 4x3,0Ghz, 2gb ram, 2tb transfer, 100Mbps lacze, 1 ip to koszt 59zł.

 

PS.

Wymagane:

- Serwer w PL (żadne resellery z ovh itp)

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na SDC VPS 4x3,0Ghz, 2gb ram, 2tb transfer, 100Mbps lacze, 1 ip to koszt 59zł.

Przecież to jest jawny bargain...

Jeśli jesteś zadowolony z SDC, to po co szukać innych ofert?

Przy takiej wartości kontraktu szkoda Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, więc tak. Szukam serwera vps ewentualnie jakiś dedyk. Korzystam z usług jak narazie z firmy slaskdatacenter. Chciałbym porównać ceny i wybrac najlepsza opcję.

Więc tak, potrzebuję:

 

 

W tym wątku

http://www.webhostingtalk.pl/topic/40856-serwer-vps-na-okres-probny/page__view__findpost__p__346686

 

przekonywałeś nas, że to nie dzieci biorą serwery na testy i że firmom opłaca się dać testowy serwer po później zdobywają klienta

 

Jak widać myliłeś się i nawet przy jednej z najtańszych ofert na rynku, przy testach za free taki klient jest g wart skoro w każdej chwili rozgląda się za nową ofertą

 

I tu się po raz kolejny potwierdza, testy otrzymują głównie dzieci lub osoby którym usługa nie jest potrzebna.

 

Przy tym budżecie i kliencie, który jest gotów migrować bo ktoś zaoferował usługę za 1 PLN tańszą nie licz na oferty, no może co najwyżej desperatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Firma jest Ok, chodzi wszystko stabilnie. Nie miałem żadnego padu itp.

Chodzi tylko o to, że nie potrafią stworzyć oferty dla klienta. Muszę płacić za dyski SSD (160gb), których nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma jest Ok, chodzi wszystko stabilnie. Nie miałem żadnego padu itp.

Chodzi tylko o to, że nie potrafią stworzyć oferty dla klienta. Muszę płacić za dyski SSD (160gb), których nie potrzebuje.

 

Coś Pan kręci, jesteśmy bardzo elastyczni, otrzymał Pan od nas serwer o parametrach takie jakie Pan oczekiwał, o dyskach ssd nie było w ogóle mowy wiec o czym Pan pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Coś Pan kręci, jesteśmy bardzo elastyczni, otrzymał Pan od nas serwer o parametrach takie jakie Pan oczekiwał, o dyskach ssd nie było w ogóle mowy wiec o czym Pan pisze ?

Taki mały offtop ale .. Z wami jest coś serio nie tak? Skoro zwykły klient prosi o zmniejszenie dysku czy jakieś inne duperele, to wielkie sceny robicie że nie można i że to nie wykonalne. No ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×