Skocz do zawartości
The Godfather

Serwer VPS na Okres próbny

Polecane posty

ogicom ma małe parametry też zależy co on chce podczas nauki również testować.

 

a i widzę że slaskdatacenter.pl ma testy na 14 dni .

Edytowano przez xSIX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W okresie bezpłatnego testu, do momentu odnotowania płatności, parametry serwera będą ograniczone

ze względów bezpieczeństwa, do następujących: CPU 0.5 GHz, 0.5 GB RAM, 10 GB HDD

 

Czy to tak mało to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawdę nie poszukujesz okresu próbnego tylko nazwijmy to wprost frajera, który da Ci VPSa na tydzień byś mógł się nim pobawić? :)

 

No i co w tym złego? A może kiedyś się nauczy i wybierze na stałe firmę, która zaoferowała mu okres próbny i to też będzie frajerstwo? Bez obrazy ale Twoje rozumowanie w tym temacie jest średniowieczne, tak jak średniowieczne jest podejście wielu polskich firm, które okresu testowego w ogóle nie oferują (nawet odpłatnie...). Skoro np. sldc oferuje 14 dni testów to chyba nie robią sobie kuku tylko jest to ich świadoma decyzja, widocznie stać ich na to.

 

Co do tematu polecem sldc.pl - 14 dni okrest testowy, jeśli się zdecydujesz opłacić fakturę to oczywiście te 14 dni wliczają się do okresu za który zapłaciłeś - to chyba oczywiste. Możesz jednak jej nie opłacać.

 

 

PS: Widzę ze już się zdecydowałeś :)

Edytowano przez Nmar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co w tym złego? A może kiedyś się nauczy i wybierze na stałe firmę, która zaoferowała mu okres próbny

 

Nie wybierze tej firmy ;)

 

Ci co zaczynają swoją przygodę - ich wiedza nie pozwala na jakiekolwiek rozwiązywanie problemów, wiec przy pierwszym, no może drugim problemie (bo nikt nie napisał że trzeba apt-get update czy coś w tym stylu) powie że usługa nie działa...

 

 

Zresztą przecież dostał za free, nie działa to od razu to poszuka innego rozwiązania. Gdyby zapłacił szkoda by mu było kasy i bardziej przyłożyłby się do wyszukiwania i rozwiązywania problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No dobra, ale gościu nawet podstaw się nie nauczy w 2 tygodnie...

 

I co skończy mu się okres testowy to znowu weźmie jeszcze raz na testy serwer? Powie że nie zdąrzył się nauczyć wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wybierze tej firmy ;)

 

Ci co zaczynają swoją przygodę - ich wiedza nie pozwala na jakiekolwiek rozwiązywanie problemów, wiec przy pierwszym, no może drugim problemie (bo nikt nie napisał że trzeba apt-get update czy coś w tym stylu) powie że usługa nie działa...

 

 

Zresztą przecież dostał za free, nie działa to od razu to poszuka innego rozwiązania. Gdyby zapłacił szkoda by mu było kasy i bardziej przyłożyłby się do wyszukiwania i rozwiązywania problemu ;)

 

Ja jak zaczynałem swoją przygodę od VPS'a to nawet nie wiedziałem co to to jądro i po co mam je zmieniać skoro działa :D.

 

Bez przesady, do nauki wystarczy nawet budżetowe rozwiązanie za te kilka zł / miesiąc. A jeszcze taniej (bo darmowo) wyjdzie postawienie Virtualboxa, tu nawet ograniczeń jako takich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pragnienie VPS ? http://www.host1free.com/free-vps/ za darmo :)

 

Czyli tak naprawdę nie poszukujesz okresu próbnego tylko nazwijmy to wprost frajera, który da Ci VPSa na tydzień byś mógł się nim pobawić?

 

Przypomniało mi się ze też trafiłem na frajera gość chciał kupić licencje da i pierwsze chciał po testować udostępniłem mu VPS i okazało się ze koleś nawet nie potrafił tego postawić a taki był tu na forum okazało się tez ze się pobawił i olał to i zwyzywał na do widzenia.Po takiej akcji moim zdaniem powinno być tak ze nic nie powinno być dla testów bo połowa dzieciarni zamawia aby zobaczyć co to jest ? . Kilka lat temu prowadziłem darmowy hosting w i 70% kont to widmo logowanie 1 raz do panelu administracyjnego celem obaczenia co to jest serwer lub jakieś usługi od określonego wieku powinny być

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

No dobra, ale gościu nawet podstaw się nie nauczy w 2 tygodnie...

 

I co skończy mu się okres testowy to znowu weźmie jeszcze raz na testy serwer? Powie że nie zdąrzył się nauczyć wszystkiego?

 

a coś w tym złego? Ja na slaskdatacenter brałem 2 testy dedyka.

Po 10 dniach kupiłem już na stałe dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

a coś w tym złego? Ja na slaskdatacenter brałem 2 testy dedyka.

Po 10 dniach kupiłem już na stałe dedyka.

 

No przy tej marce to ciężko inaczej klienta zachęcić niż dając za free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

 

No przy tej marce to ciężko inaczej klienta zachęcić niż dając za free...

 

testy są po to by zobaczyć czy działa stabilnie.

Zaczynałem w firmie exone. Jako iż jest to dość znana marka, kupiłem tam 4 vpsy.

Po 5 dniach wszystkie szlak trafił na 3h.

0 supportu, 0 testów. Już nigdy nie będę pakował się w firmy, które nie dają testów maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w tym złego? A może kiedyś się nauczy i wybierze na stałe firmę, która zaoferowała mu okres próbny i to też będzie frajerstwo? Bez obrazy ale Twoje rozumowanie w tym temacie jest średniowieczne, tak jak średniowieczne jest podejście wielu polskich firm, które okresu testowego w ogóle nie oferują (nawet odpłatnie...). Skoro np. sldc oferuje 14 dni testów to chyba nie robią sobie kuku tylko jest to ich świadoma decyzja, widocznie stać ich na to.

Śmieszne i średniowieczne powiadasz...

Do dealera samochodowego też z ulicy pójdziesz i będziesz dziamał o darmowy tydzień testowania autka przed zakupem?

(oczywiście zatankowanego i gotowego do pracy).

Rozumiem jazdę próbną z pracownikiem salonu, gdzie będzie on pilnował, co by delikwent nie narozrabiał.

Rozumiem też wypożyczenie autka za kaucją. Ale danie na ładne oczy za friko?

 

Nie oszukujmy się, że większość "testerów" usług to chętni na wysłanie spamu, ewentualnie potestowanie zabezpieczeń infrastruktury poprzez wykonanie jakichś DDoSów, a następnie zniknięcie jak kamfora. Bo większość takich to nawet danych osobowych nie poda, bo one superściśle tajne i ważne są i nie będą udostępniane pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dedyka za 1300 (koszt jakiegoś maluśkiego serwera) do samochodu za 30-300 tyś...

 

No tak, co tam 1300 PLN, można zamawiać i dawać dzieciom na testy ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wstawione 100 sztuk w szafach i gotowe do podpięcia? Czy to jest tak, że firma dostaje zamówienie i dopiero zamawia w komputroniku części (żeby było drożej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×