Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
f4_pl

VPS / VPN

Polecane posty

Witam,

Poszukuję stabilnych serwerów VPS z przeznaczeniem na serwer VPN.

Interesują mnie tylko i wyłącznie zagraniczne adresy IP ( na start po 5 na serwer oraz możliwość dokupienia kolejnych.), chodzi o 3-4 serwery z różnych krajów.

 

Nie orientuję się w potrzebnych mocach na tego typu sprawę więc myślę, że ktoś obeznany pomoże a chodzi o to by mój komputer łączył się z VPS'em i pokazywał w internecie mnie jako klienta np. francuskiego

 

Nie interesują mnie VPS z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przy takim budzecie nie powineien Pan miec wiekszych problemow.

 

Mozemy zaoferowac serwery w Holandii oraz w Niemczech.

 

Pozdrawiam,

DIno Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a szukałeś outsouringu? hidemyass.com udostępniają tunele rozsiane po całym świecie za kilka USD miesięcznie,

mają chyba ze 200 POPów

nie są to co prawda Twoje VPNy, ale działa to poprawnie - ostatnio testowałem czy hotele nie podwyższają mi cen za to, że jestem z PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a szukałeś outsouringu? hidemyass.com udostępniają tunele rozsiane po całym świecie za kilka USD miesięcznie,

mają chyba ze 200 POPów

nie są to co prawda Twoje VPNy, ale działa to poprawnie - ostatnio testowałem czy hotele nie podwyższają mi cen za to, że jestem z PL ;)

 

I jak wyszły testy? :)

Jeśli chodzi o poziom animowości i bezpieczeństwa to lepiej poszukać czegoś lepszego niż hidemyass...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak wyszły testy? :)

Jeśli chodzi o poziom animowości i bezpieczeństwa to lepiej poszukać czegoś lepszego niż hidemyass...

Wyszło mi, że generalnie nikt nas specjalnie nie karze za narodowość,

ale warto spróbować poszukać jako user innego kraju,

gdyż oferty w walucie lokalnej są często lepsze ( o dziwo ) aniżeli EUR/PLN.

Nie zawsze jest to fakt, ale znalazłem kilka dobrych ofert.

Przy kosztach wyjazdu za granicę - warto poświęcić 2 godziny i 11 USD na konto w HMA na miesiąc.

 

Odnośnie anonimowości, to wiesz - jeśli nie masz infrastruktury w 100% opartej o PKI,

a ktoś czai się na Ciebie ( vide: zagiął na Ciebie pałę i ma wiedzę ), to nie ma znaczenia czy

pchasz ruch via PPTP czy powszechnie używany za lepszy OpenVPN/OpenSwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hidemyass to nie najlepszy wybór, dlaczego? to jeden z głównych powodów:

 

How many computers can I install and use your VPN on?

You can install our software on as many computers and devices as you wish, however you must not exceed 2 simultaneous connections. Simply put, only 2 computers can be connected to our service at any time.

Edytowano przez bl4ck (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki to jest problem że tylko 2 kompy?

a chodzi o to by mój komputer łączył się z VPS'em i pokazywał w internecie mnie jako klienta np. francuskiego

 

Autor tematu nie będzie tego używał aby łączyć się dwoma komputerami do siebie tylko po to żeby "anonimowo" korzystać z neta. Ty jak przeglądasz internet to na 5 komputerach na raz?;)

A tak na serio to jakby chciał to myślę, że mógłby połączyć się z tym vpn'em za pomocą routera i schować całą swoją zNATowaną podsieć jako jeden komputer (tak mi się zdaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×