Skocz do zawartości
Gość Yaerius

Hosting z programem partnerskim

Polecane posty

Gość Yaerius

Witam,

 

Poszukuję firmy hostingowej z stałym programem partnerskim tj. aby część środków z pozyskanego klienta wpływała na moje konto partnerskie. Np tak jest w biznes-host. Pozyskuję klienta i co miesiąc otrzymuję 25% jego wpłat. Czy są jeszcze inne firmy które mają podobny program partnerski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u nas nie ma kombinacji, musisz być naszym klientem, abyś mógł korzystać z programu partnerskiego.

Całość aktywujesz po zalogowaniu się do panelu, także jakby co zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

U nas masz 15%, oficjalnie jeszcze automatu nie wprowadziliśmy bo jest testowany, ale jakby potrzebne były szczegóły to zapraszam na maila :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy są jeszcze inne firmy które mają podobny program partnerski ?

http://www.netbomb.p...gram-partnerski

 

U nas jest taki program, ale prowizja wynosi 10%, niestety ;)

Irku, wcale nie "niestety" ;) Procent to takie ciekawe matematyczne ustrojstwo, że Twoje 10% może być zdecydowanie wyższe niż czyjeś 25% ;) wszak liczą się kwoty od których go się oblicza, poza tym jest jeszcze parę innych ważnych czynników w PP, procent w nich dałbym niemal na samym końcu. Kiedyś miałem o tym fajny artykuł strzelić ale jak zwykle nie mam czasu. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irku, wcale nie "niestety" ;) Procent to takie ciekawe matematyczne ustrojstwo, że Twoje 10% może być zdecydowanie wyższe niż czyjeś 25% ;) wszak liczą się kwoty od których go się oblicza, poza tym jest jeszcze parę innych ważnych czynników w PP, procent w nich dałbym niemal na samym końcu. Kiedyś miałem o tym fajny artykuł strzelić ale jak zwykle nie mam czasu. A szkoda.

Masz rację Mirek, nic dodać, nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Pisałeś "hosting, hostingu" więc nic dziwnego, że takie odpowiedzi dostałeś. 25% PP za dedyka? ;) Może w Erze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaerius

W pierwszym poście jest

 

Określ czego szukasz::

 

dedykowane/VPS

 

W biznes-host taka oferta jest. Ok dziekuję za wszystkie linki na pewno coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Tylko, że u nas nie ma kombinacji, musisz być naszym klientem, abyś mógł korzystać z programu partnerskiego.

 

Rozumiem że przeszkadza to że ktoś daje więcej i szuka Pan u Nas dziury w całym?

Jeśli nie zna Pan programu partnerskiego naszej firmy proszę nie pisać że my lub nasi klienci kombinują - mowa jest srebrem, a milczenie złotem

 

Cytując informacje o naszym programie:

 

Aby skorzystać z promocji musisz mieć opłaconą fakturę na minimum 25 PLN.

 

http://www.netbomb.p...gram-partnerski

 

 

Irku, wcale nie "niestety" ;) Procent to takie ciekawe matematyczne ustrojstwo, że Twoje 10% może być zdecydowanie wyższe niż czyjeś 25% ;) wszak liczą się kwoty od których go się oblicza, poza tym jest jeszcze parę innych ważnych czynników w PP, procent w nich dałbym niemal na samym końcu. Kiedyś miałem o tym fajny artykuł strzelić ale jak zwykle nie mam czasu. A szkoda.

 

Równiez posłuże sie informacją zawartą dla naszych klientów:

 

 

Przykład:

 

1. Polecasz nas znajomemu, który dokonuje zakupu np. serwer VPS za 100 PLN.

2. Z każdej faktury opłaconej przez Twojego znajomego 25 PLN wpłynie na Twoje konto w serwisie.

3. Kwotę, która wpłynie na Twoje konto możesz dowolnie wydać na wszystkie usługi znajdujące się w naszej ofercie.

 

Do autora:

 

Jesli ma Pan jakieś pytania to prosze o kontakt na bok@biznes-host.pl, z przyjemnością udzielimy informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że przeszkadza to że ktoś daje więcej i szuka Pan u Nas dziury w całym?

Jeśli nie zna Pan programu partnerskiego naszej firmy proszę nie pisać że my lub nasi klienci kombinują - mowa jest srebrem, a milczenie złotem

A co to ma teraz znaczyć?! Czy ja napisałem coś na Wasz temat?

 

Biznes Host, żarty sobie teraz ze mnie robisz?!

 

Może jak już rzucasz oszczerstwa to przestaw się, było by miło!

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pożnie punkty złociszowe z programu BH są sprzedawane na forum co powinno być zabronione jak nieraz GŁOSY mówiły i co powinno być już dawno wprowadzone.

 

Program mało raczej przemyślany a 25% sporo ale czy warto ? Myślę, że lepiej byłoby wprowadzić ograniczenie punkty per klient/konto. Ale to już ocena samego oferenta co się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Irek, jak jest informacja tylko o Nas i piszesz "Tylko, że u nas nie ma kombinacji" to jasne ze wygląda to jednoznacznie.

 

A co do przedstawiania to nie wpisujemy w profilu bo zbyt dużo Nas się loguje na to konto, ale przekaże by kazdy się podpisywał pod swoją wypowiedzią.

 

@StOnA:

 

Jedni dają rok czy 2 za darmo, inni 100 % od pierwszej wpłaty a my 25 % od każdej - taką mamy politykę i źle na tym nie wychodzimy.

 

A co do sprzedaży - to już innych sprawa jak dysponują swoją gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Irek, jak jest informacja tylko o Nas i piszesz "Tylko, że u nas nie ma kombinacji" to jasne ze wygląda to jednoznacznie.

Mareczku, Informacja to by była, gdybym napisał tak konkretnie, że chodzi mi o Waszą firmę. O dziwno nawet nie miałem na myśli ŻADNEJ z firm no, ale zgodnie z przysłowiem: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" widać na prawdę o co teraz Wam chodzi.

 

Nie macie nawet odwagi przeprosić za głupie podejrzenie, co gorsza jeszcze wycinasz część mojego pełnego zdania, aby pokazać, że macie rację. Otóż Mareczku nie jestem dzieckiem i nie pozwolę, aby ktokolwiek z Waszej firmy przekręcał treść i znaczenie w moich wypowiedziach na forum.

 

Pokaż mi miejsce gdzie wskazałem waszą firmę w mojej wypowiedzi:

 

Tylko, że u nas nie ma kombinacji, musisz być naszym klientem, abyś mógł korzystać z programu partnerskiego.

Całość aktywujesz po zalogowaniu się do panelu, także jakby co zapraszam do skorzystania z naszych usług.

 

Chcesz jeszcze dyskutować, proszę bardzo. Ale oficjalnie Ci piszę, że nieładnie się zachowała ta osoba która pisała post w imieniu Waszej Firmy (nie wiem czy Ty, czy też ktoś inny) i powinniście się wstydzić, że w ogóle prowadzicie taki rodzaj rozumienia i podejrzewania wypowiedzi użytkowników forum. Bardzo nieładnie Mareczku, wydawało mi się, że jesteście bardziej honorową firmą. :)

 

I jeszcze przeczytaj dokładnie kolejność postów w tym temacie, bo widać nie masz zielonego pojęcia o tym co tu się zdarzyło.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętnośc czytania mam opanowaną do perfekcji ;)

 

Nigdy nie wstydziłem się bronić firmy w której pracuje, jak zresztą i ty - w koncu każdy broni swego.

 

Koniec OT z mojej strony.

 

A co do samego liczenia procentów to gdzieś widziałem firmę, która miała tak rozpisaną program że więcej przy tym pracy niż zysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiejętnośc czytania mam opanowaną do perfekcji ;)

Być może masz opanowane czytanie do perfekcji, mam nadzieję jednak, że nie w takim stopniu jak interpretacja postów i wypowiedzi.

Człowiek widzi to co chce zobaczyć, a nie to co jest faktem. Przez takie właśnie niedogodności ludzkiego umysłu i wzroku powodujesz niepotrzebne napięcie na forum mniemając, że wszystko się dzieje tylko wokół Was. Niestety tu Ciebie rozczaruje, nawet nie myślałem o istnieniu Twojej firmy, chociaż Ci się tak wydawało.

 

Warto by było, abyś Ty i Twoja firma bardziej obiektywnie spoglądała na świat, bo w tej chwili to przypomina bardziej subiektywne spojrzenie.

 

A co do samego liczenia procentów to gdzieś widziałem firmę, która miała tak rozpisaną program że więcej przy tym pracy niż zysku ;)

To są prywatne sprawy danej firmy, Tobie nic do tego. Oczekujesz tego od innych, więc oczekuj od siebie. Być może firma taki ma plan rozwojowy i w taki sposób działa. Równie dobrze możesz napisać, że jakaś firma rozdaje kody rabatowe, może Ci się to nie podobać, ale uszanuj ich decyzję.

 

Dla mnie dyskusja zakończona, jak chcesz jeszcze porozmawiać zapraszam na PW. Na przyszłość nie życzę sobie takich insynuacji z Waszej strony w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, ja bym uważał na Twoim miejscu, bo podadzą Cię do sądu za działanie na szkodę spółki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, ja bym uważał na Twoim miejscu, bo podadzą Cię do sądu za działanie na szkodę spółki ;)

Tu chyba by było akurat odwrotnie, w razie czego jestem do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie kłótnie w kieszeń i lepiej zajmijcie się ofertą, bo o klientów trzeba walczyć... a nie wdawać się w głupie waśnie... to tylko świadczy o tym jak umiecie rozwiązywać problemy więc myślę że już starczy :( ... źle się kojarzą takie posty... : :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaerius

Szkoda tylko że to nie dedyk. Poszukiwania trwają ... są jeszcze jakieś oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaerius

Nie zależy mi na wypłacaniu środków także może być - a jakieś szczegóły ? Bo na stronie nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×