Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość departament

Nagminne usuwanie opini na temat firm hostingowych

Polecane posty

Gość departament

Witam

 

Dzis dodałem 2 opinie z na temat firm neteasy oraz Kylos bo przednie opinie zniknęły, a przed chwilą po 15 minutach mowe opinie również zniknęły.

 

W opisach Nie było w nich żadnych interpersonalnych wycieczek czy słow obraźliwych, byla natomiast rzeczowa i merytoryczna krytyka.

 

Proszę o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzis dodałem 2 opinie z na temat firm neteasy oraz Kylos bo przednie opinie zniknęły, a przed chwilą po 15 minutach mowe opinie również zniknęły.

 

W opisach Nie było w nich żadnych interpersonalnych wycieczek czy słow obraźliwych, byla natomiast rzeczowa i merytoryczna krytyka.

 

Proszę o wyjaśnienie.

Tą kylosa to właśnie widziałem jak znikała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak napisales je z taka dbalością jak tego posta to się nie dziwie, że poszły w cholere.. :P. zresztą ta o neteasy wisi jako druga tutaj http://www.webhostin...176-neteasy-pl/ i ma podana domene kierujaca na kylos.. wiec pewnie tez pojdzie w cholere ;).

 

 

edit: a i twoj post o kylosie jest na forum, skoro napisales posta to po co osobna opinia, albo to albo to, byla o tym dyskusja...

Edytowano przez MikeJones (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość departament

Zauważyłem iż wht odchodzi od otwartych dyskusji na temat firm i zastępuje je tym panelem z opiniami i moim zdaniem zacny kierunek.

 

Nie jestm dziennikarzem i merytorycznym oratorem używającym wysublimowanego słownictwa w stylu Pana Bralczyka. Chce wyrazić opinie swoim prostym jezykiem bez ogordek ale pozbawionym e-mocji.

 

Nie chodzi też o to by otwarcie krytykować czyjś styl pisania pani interlokutorze kochany tylko aczkolwiek iż oraz bo, kazdy z nas komunikuje sie w odmienny indywidualny sposób, chodzi o to my miec szanse obiektywnie wyrażać swoje zdanie i tylko o to mi chodzi.

 

Nie podawanie powodu i kasowanie takich opinii zakrawa ( w tym kontekscie) w mojej skromnej opinii, na cenzurę i nieuczciwą praktykę ,

 

Jesli natomiast ma to cos wspolnego z moim indywidualnym stylem pisania, który może wydawać się może nie zgodny z obecnie panującym na regulaminem to mea culpa zawijam żagle kiece i lece.

 

Tylko nich to jeno mi pokażą palcem gdzie zgrzeszyłem zali wżdy nie wiem jeno gdzie, waści adminowie.

 

Pozdrawljaju

B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Opinia ma być w czasie teraźniejszym, czyli odnośnie firmy, z której obecnie korzystasz.

2. Musi być podany adres www, może być jako widoczny tylko dla administracji, z dnsami kierującymi na serwery opiniowanej firmy.

3. Opinie dodawane z vpn, proxy wędrują od razu do kolejki.

 

Samo się bez przyczyny nie usuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość departament

Dla mnie osobiście absurdalnie jest dodawać opinie jak jest teraz, a nie z jakiej przyczyny rezygnuje sie z skandalicznie niskich poziomów zamówionej usługi.

 

Ja naj sam pierw oglądam film, a pożnij go oceniam. Widać każdy ma inaczej.

Z neteasy skorzystałem z tej opcji bo był zamknięty temat.(sic!)

Tomek Dzieki za info dotyczące polityki ocen, nie będę natomiast z niego korzystać. gdyż forma pisania opinii na forum jest znacząco bardzo wartościowa w takim wypadku.

Nic to.

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie największa wada tego systemu - jeżeli korzystam z jakiejś firmy hostingowej i np. nagle dzieje się coś niedobrego - awaria, poważne zaniedbanie, wyrzucenie bez przyczyny, itp. to pierwsze co się wtedy robi, to przeniesienie strony na inny hosting, a później dopiero wyraża opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×