Skocz do zawartości
Matii

Hosting www

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje jakiegoś hostingu www pod małe forum które dopiero będę zakładał, forum raczej nie będzie zbyt duże może za jakiś czas, po prostu chcę prowadzić coś małego, takie małe hobby wirtualne.

 

Zależy mi na stabilności jak i na szybkości hostingu, chciałbym także żeby dany hosting miał support nie tylko do godziny np. 18, dużo pracuje więc fajnie byłoby jakby firma odpowiadała na maile nawet w pozniejszych godzinach.

 

Jeśli chodzi o cenę, to nie ma to dla mnie dużego znaczenia, bo i tak wystarczy mi zapewne jeden z niższych pakietów danej firmy.

 

Także szukam firmy która oferuje usługi na wysokim poziomie, z początku zastanawiałem się np. nad home, jednakże stwierdziłem że lepiej wybrać mniejszą firmę która jest w stanie zadbać na prawdę dobrze o klienta.

 

Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Edytowano przez Matii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To ja jeszcze dodam tak od siebie jedną rzecz. Staraj się unikać wielkich masówek typu nazwa.pl czy home.pl. Lepiej wziąć w mniejszej firmie, która ma bardzo dobrą reputację niż w takiej masówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Do tej pory nie interesowały mnie takie rzeczy i po prostu jak to zazwyczaj bywa o ciekawej ofercie home dowiedziałem się z reklam. Trafiłem tutaj i wiem, że lepiej jest wybrać tą mniejszą firmę.

 

Zainteresowała mnie oferta Kel.pl, jednakże martwi mnie że nie mają w ofercie hostingow www pod malutkie fora.

Edytowano przez Matii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

 

Wstępnie proponuję pakiet EasyPack. Proponuję najtańszy pakiet tylko dlatego, że nie podałeś żadnych parametrów. Możesz wybrać pakiet droższy albo zmienić w trakcie trwania umowy.

 

W cenie 43,05 zł z VAT za rok oferujemy 2GB powierzchni dyskowej oraz 8GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności miesięczne, kwartalne oraz półroczne.

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

 

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

 

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

 

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,
  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

 

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

 

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 4 lata na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.

Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

 

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta jednakże chciałbym poznać propozycje użytkowników, bo to one są najbardziej pomocne w tym przypadku.

 

Zainteresowały mnie dwie oferty:

 

Kel.pl

progreso.pl

 

Niestety obie firmy nie mają oferty pod małe forum, co prawda mógłbym wykupić te większe, ale znów po co płacić za coś czego się nie będzie używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso ma support 24h (telefoniczny + helpdesk), pracujemy w niedzielę i święta - 24h na dobę jest obsadzenie techniczne, jedynie księgowość pracuje od 8 do 16. Tak, robimy konta na miarę, ale widzimy, że już do nas napisałeś. Oferta pójdzie na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progreso ma support 24h (telefoniczny + helpdesk), pracujemy w niedzielę i święta - 24h na dobę jest obsadzenie techniczne, jedynie księgowość pracuje od 8 do 16. Tak, robimy konta na miarę, ale widzimy, że już do nas napisałeś. Oferta pójdzie na PW.

 

Super, jednakże ja do Was nie pisałem, ale mógłbym skorzystać z Waszej oferty na pewno się skontaktuje, bo na PW od Was żadnej wiadomości nie mam.

 

Parę osób napisało do mnie z ofertą, jednakże Panowie zapewne nie posiadacie firmy, a ja napisałem że zależy mi na stabilności, a u osoby która nie posiada firmy tylko dorabia sobie na lewo takowej stabilności i pewności nie mam i nie będę miał.

Edytowano przez Matii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Super, jednakże ja do Was nie pisałem, ale mógłbym skorzystać z Waszej oferty na pewno się skontaktuje, bo na PW od Was żadnej wiadomości nie mam.

 

 

Faux pas. Napisał ktoś inny w dokładnie tej samej sprawie. Zadzwoń do nas - ofertę dostaniesz w formie pisemnej tak czy inaczej, ale będziemy mogli lepiej zaprojektować pakiet dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SteamPlay.pl

Proponuje usługi firmy Chmurka.pl, bądź Progreso.pl :)

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na uti.pl. Ceny hostingów zaczynają się u nas od 39 zł/rok +VAT.

 

Wiesz już jakie forum chcesz postawić? W uti mamy phpBB, uruchamiane szybko kilkoma kliknięciami na specjalnie przystosowanym hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okoł 5zł za miesiąc (przelicznik z funta) 10GB/50Gb transferu więcej info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Progreso.pl, jutro będę się z nimi kontaktował.

 

Dziękuje za pomoc.

Na pewno żałować nie będziesz, to bardzo konkretna firma, ze świetnym podejściem do Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×