Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Teemwu

Kilka domen w OVH - problem z WLA

Polecane posty

Witam.

 

Od kilku dni mam zarejestrowanych kilka domen w OVH (com, net, info), chciałem je połączyć z usługą Windows Live Admin aby móc korzystać z poczty hotmail we własnej domenie.

 

Prawidłowo ustawiam rekordy MX, a wszystkie domeny ciągle wiszą na:

Status: Pending changes

It may take a few minutes to complete the changes to your service. Please check back later.

 

Trwa to już kilka dni, co nie jest chyba normalne. Domeny, które mam zarejestrowane i utrzymywane w Unixstorm (tylko domeny pl) przechodzą proces aktywacji bez problemu w ciągu kilkudziesięciu sekund.

 

Czy ktoś miał podobny problem z OVH? Support odpytał serwer i stwierdził, że rekord jest ustawiony prawidłowo. Może w przypadku OVH jest jakiś haczyk, który trzeba odczepić? :)

 

Próbowałem nawet przekierować domeny z OVH na dns'y Unixstorm i potem zmienić rekord MX po stronie Unixstorm, ale nie przyniosło to rezultatu.

Edytowano przez Teemwu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej będzie jak zapytasz bezpośrednio w ovh, to ich system ich komunikat.

Przy okazji przetestujesz support:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System jest Micrososftu - to komunikat systemu Windows Live Admin. Supportu OVH pytałem -

Support odpytał serwer i stwierdził, że rekord jest ustawiony prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rekord txt/spf ustawiłeś?

 

Tak. Po pewnym czasie sądziłem, że to pomoże, ale nic nie dałem - poza tym te domeny z Unixstorm, które aktywowałem ustawiałem bez txt/spf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×