Skocz do zawartości

Teemwu

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Teemwu

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Chciałbym opisać tutaj moje doświadczenia z supportem SiXwishlist. Mam u nich kilka usług. Z dwóch z nich nie korzystałem, więc świadomie zdecydowałem, że je anuluję, bo nie lubie mieć śmietnika z nieużywanymi usługami w panelu. I tak też zrobiłem. Wielkie było moje zdziwienie, gdy tego samego dnia otrzymałem wiadomość napisaną przez człowieka (tj. nie była to wiadomość automatyczna), iż zauważono skasowanie usługi i chcianoby wiedzieć jaka była przyczyna mojej decyzji. Odpisałem więc wyjaśniając sytuację jak powyżej. Przy okazji zadałem 3 pytania na temat innych usług oraz poprosiłem o sprawdzenie czy dobrze ustawiłem rekordy DNS. Wyczerpującą odpowiedź otrzymałem po 6 minutach. Odpisałem dziękując za pomoc. Po kolejnych 3 minutach przyszła wiadomość, że wprawdzie jest już po terminie w trakcie, którego oferowany jest zwrot kwoty za usługi, ale Pan Tomasz czuje się bardzo niezręcznie i pyta czy mógłby mi to wynagrodzić w inny sposób. Odpisałem, że z usług zrezygnowałem świadomie, więc nie oczekuje żadnego zwrotu, a jedynym "wynagrodzeniem" o jakie mogę prosić jest rozwijanie oferty i kontynuacja świadczenia usług na co najmniej tak wysokim poziomie jak dotychczas. Wymieniliśmy jeszcze kilka wiadomości. Odpowiedzi otrzymywałem w ekspresowym tempie. Krótko mówiąc, polecam z czystym sumieniem, bo nie zdarzyło mi się jeszcze, by Support (człowiek, a nie skrypt) pisał do mnie pytając o przyczyny usunięcia usług. Dodam, że usługi te nie były usługami "biznesowymi". Polecam i pozdrawiam.
 2. Płatne konto e-mail.

  Powinienem pobierać po 5 zł za każde 'podczepienie'
 3. Płatne konto e-mail.

  Trudno mi się nie zgodzić. Nie przepadam za Google ze względów prywatności (wiem, że tego nie będę miał nigdzie ) i ich interfejsu, który jest w tej chwili moim zdaniem mniej czytelny niż ten Outlookowy.
 4. Płatne konto e-mail.

  Cześć. Nie jestem pewien czy to właściwy dział, ale chyba nie ma takiego, który byłby właściwy. Ostatnio coraz częściej używam poczty elektronicznej do załatwienia spraw... "ważnych". Czysto technicznie możliwe byłoby wykupienie domeny np. nazwisko.pl/com/eu/inna końcówka i podpięcie jej po usługi MS ale: 1. Mam długie nazwisko - domena staje się średnio atrakcyjna, łatwo popełnić błąd i wysłać maila w próżnię 2. Sporo wiadomości wysyłam i odbieram od ludzi posługujących się tylko i wyłącznie językiem angielskim - tutaj znowu kłania się polskie nazwisko, które jest trudne do napisania dla osób nie znających języka polskiego... Oczywiście, mamy książki adresowe... Teoretyczne plusy płatnego konta e-mail to w miarę prosty adres e-mail, kopie bezpieczeństwa, support. Czy ktoś miał podobny problem i mógłbym powiedzieć na co się zdecydował? Czy warto zapłacić za płatne konto e-mail, jeśli tak to gdzie? Jeśli nie, to jakie inne rozwiązanie polecacie.
 5. Hosting pod zdjęcia

  Witam. Poszukuję bezpiecznego hostingu do przechowywania zdjęć. Myślałem o usługach typu dropbox, jednak one służą do synchronizacji przez co pliki muszą znajdować się także na dysku lokalnym, a ja nie bardzo mam miejsce, żeby przechowywać je dodatkowo na komputerze. Rozmiar - początkowo wystarczy mi nawet 1GB, z możliwością upgradu do wyższego pakietu. Reasumując serwer ma pełnić funkcję serwera FTP.
 6. Koniec Google Apps (darmowego)

  Z usługą MS jest niestety trochę problemów - oprócz tego, że czasami maile wysyłane na hotmail'a przepadają. Dochodzi do tego jeszcze problematyczność aktywacji usługi. Opisywałem już raz ten przypadek - wszystko prawidłowo skonfigurowane, a mimo to domeny zarejestrowane w OVH nie przechodzą. Kilka dni temu odezwała się do mnie osoba z podobnym problemem z domeną w hekko.
 7. Gdzie kupić domenę/domeny?

  Proste pytanie - chciałbym kupić domenę/domeny w firmie, która jest w stanie zagwarantować mi, że wszelkie operacje związane z domeną np. transfer, zmianę właściciela itp. będę mógł wykonać online bez wysyłania zbędnych papierów tradycyjną pocztą. Co ważne, chciałbym, żeby była możliwość zaawansowanej edycji rekordów DNS (MX etc.) bez konieczności posiadania hostingu w tej firmie.
 8. Rejestracja domen - gdzie?

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert firm.
 9. Rejestracja domen - gdzie?

  Nie widzę możliwości edycji pierwszego posta.
 10. Rejestracja domen - gdzie?

  Ktoś zna jakieś inne firmy oferujące taką usługę?
 11. Rejestracja domen - gdzie?

  Gdzie rejestrować domenę tak, aby bez konieczności wykupienia serwera miało się dostęp do zaawansowanej edycji rekordów? Jakieś inne firmy oprócz OVH?
 12. Hosting PL/Europa Zachodnia

  To, że coś jest dobre, nie znaczy, że nie może być lepsze. Nic mnie nie trzyma w unixstorm, tzn. ewentualne przenosiny nie będą dla mnie żadnym problemem, ponieważ nie trzymam tam żadnego ogromnego projektu itd. Dlaczego więc nie spróbować czegoś innego, albo chociaż zorientować się co w trawie piszczy.
 13. Hosting PL/Europa Zachodnia

  Poszukuję hostingu o min. następujących parametrach pojemność: 5 GB Limit transferu: 60 GB / m-c Bazy MySQL: bez limitu Konta E-mail: bez limitu Cena za rok: 98.40 PLN codzienne kopie bezpieczeństwa nielimitowana ilość domen Obecnie posiadam konto Biznes-1 w Unixstorm, jestem zadowolony ze świadczonych przez nich usług, zastanawiam się nad czymś nowym, ale obawiam się, że może sprawdzić się powiedzenie 'lepsze jest wrogiem dobrego'. PODSTAWA DLA MNIE, żeby w ogóle o czymś rozmawiać to DOBRY SUPPORT - najlepiej gdyby był dostępny także live chat. Zainteresowała mnie oferta Hexcom, ale na forum nie można znaleźć o nich zbyt wielu opinii.
 14. Hosting w Wielkiej Brytanii

  Dziękuję wszystkim za opinię. Gdyby ktoś miał jeszcze coś do dodania, chętnie przeczytam. A do m-zone poszło PM.
 15. Hosting w Wielkiej Brytanii

  Poszukuję dobrego hostingu w Wielkiej Brytanii. Celowo nie podaję żadnych konkretnych danych, bo chwilowo serwer miałby być wykorzystywany głównie jako serwer poczty, a w przyszłości jego przeznaczenie może być różne i w razie czego po prostu zmienię na ofertę z lepszą specyfikacją, zależy mi na stabilności serwerów, dobrym supporcie i stosunku ceny do jakości. Krótko mówiąc chciałbym poznać Wasze opinię o firmach hostingowych w Wielkiej Brytanii, z którymi mieliście styczność.
×