Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!

Zakupiłem przed chwilą serwer budgetvps na hitme.net.pl i mam problem, otóż jak przejść do zarządzania serwerem?

Piszę, ponieważ patrzę w każdą zakładkę i nic(przypadkowo kupiłem 2 serwery i anulowałem, ale ten niezapłacony);/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na email powinieneś dostać dane do panelu zarządzania VPS'em. Albo jak zalogujesz się na hitme.net.pl to masz na stronie głównej wszystkie usługi i powinieneś mieć

BudgetVPS.pl (1)

Lista usług (1)

i stamtąd również możesz zarządzać serwerem (reinstall, start, stop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow jakoś tamten serwer się anulował, chociaż na e-mailu potwierdzenie płatności dostałem...

Teraz mam Credit: 14,16 zł

Czyli mogę kupić od nowa serwer czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przyszło mi upomnienie do zapłaty za ten anulowany(na ss'ie podany) serwer, może za niego zapłacić tymi środkami, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof97, na prawdę nie lepiej skontaktować się z supportem? Załatwisz wszystko od ręki i nie będziesz się zastanawiał czy na pewno zrobiłeś wszystko by nie naliczono Ci dodatkowych opłat za usługi z których nie korzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dobra napiszę do supportu, bo jak teraz patrzę strona jest po angielsku, ale support jest Polski.

Dzięki wszystkim za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam jeszcze jedno pytanie, jak się połączyć gdy już mam serwer?

Wpisuję IP podane w control panelu(IP Adress), podanego użytkownika i mi wyskakuje, że nie jest włączony serwer, a mam ciągle online serwer(klikałem reboot, boot i nie pomogło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo się nie podłączysz. Ściągnij putty i nim się podłącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś VPS nie znając się KOMPLETNIE na linuxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tak:D

Edit: Jakby co to mam system debian 6.0(zmienić na ubuntu? bo już nie wiem) i wchodzę w to poprzez tmp(WinSCP), bo inaczej nie umiem xD(zdalny pulpit tak jak już pisałem nie działa;])

Edytowano przez Krzysztof97 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to, aby używać programu charlesproxy:D

Ale dodam to co zedytowałem przed sekundą(Mogłeś nie zdążyć przeczytać):

Jakby co to mam system debian 6.0(zmienić na ubuntu? bo już nie wiem) i wchodzę w to poprzez tmp(WinSCP), bo inaczej nie umiem xD(zdalny pulpit tak jak już pisałem nie działa;])

Bo "normalnie" powinienem ogarnąć system, ale tam tylko coś typu transfer plików tam jest, chyba że kupiłem vps nie do tego, to prosiłbym o wytłumaczenie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz pozostać na debianie, poszukaj na np. howtoforge.com jak zainstalować środowisko graficzne na serwerze wink.png Wgraj coś lekkiego, np. LXDE lub XFCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×