Skocz do zawartości
Redzik

hosting pod 2 strony firmowe

Polecane posty

Witam.

 

potrzebuje hostingu www na dwie strony firmowe zrobione we flashu. Waga po 3MB na jedną stronę. Jedna strona z posadzkami a druga to salon fryzjerski. Jak myślicie ile takie strony mogą zeżreć trensferu ? bo pojemność 1 GB chyba wystarczy jeżeli waga stron jest taka mała. Ale zapas w razie czego zawsze sie przyda.

Miałem kiedys taka sytuację że na hostingu który maiałem wykupiony nie dizałał formularz kontaktowy. Wykupiłem na proserwer hosting na miesiąc aby sprawdzic czy tam działa i działał. Co za to odpowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedys taka sytuację że na hostingu który maiałem wykupiony nie dizałał formularz kontaktowy. Wykupiłem na proserwer hosting na miesiąc aby sprawdzic czy tam działa i działał. Co za to odpowiada ?

Można tylko zgadywać jakich funkcji/ścieżek używa Twój skrypt, zapytaj programisty/sprawdź a się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje hostingu www na dwie strony firmowe zrobione we flashu. Waga po 3MB na jedną stronę. Jedna strona z posadzkami a druga to salon fryzjerski. Jak myślicie ile takie strony mogą zeżreć trensferu ? bo pojemność 1 GB chyba wystarczy jeżeli waga stron jest taka mała. Ale zapas w razie czego zawsze sie przyda.

 

1GB powierzchni spokojnie wystarczy. Zostanie Ci jeszcze duży zapas, który możesz inaczej wykorzystać.

Zużycie transferu w zależności od odwiedzalności stron firmowych, ale nie powinno przekroczyć 10-20GB/mc.

 

Proszę sprawdzić naszą ofertę na Serwer Start. Pakiet obecnie jest w promocji (taniej na pierwszy rok) + domena .pl gratis. Strony spokojnie się zmieszczą na tym pakiecie. Zapas transferu/powierzchni jeszcze zostanie.

 

Bezpłatnie przenosimy strony od poprzedniego usługodawcy. Wystarczy się z nami skontaktować po złożeniu zamówienia na pakiet.

 

Miałem kiedys taka sytuację że na hostingu który maiałem wykupiony nie dizałał formularz kontaktowy. Wykupiłem na proserwer hosting na miesiąc aby sprawdzic czy tam działa i działał. Co za to odpowiada ?

 

Odnośnie formularza, najlepiej gdy kontaktujesz się z BOK firmy u której masz usługi. U nas otrzymał byś odpowiedni wycinek log wskazujący na źródło problemu z wysyłką. Dzięki temu, poprawkę w skrypcie lub konfiguracji szybko można wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Biznes-Host.pl. Zapraszam do kupna usługi z linku w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×