Skocz do zawartości
Gutaj

Stabilny hosting w przyzwoitej cenie.

Polecane posty

Witam, od kilku dni rozglądam się za kupnem hostu pod stronę www, ważne jest dla mnie aby firma miała stabilne i dobre serwery na polskim łączu z bardzo szybkim i profesjonalnym supportem.

 

Potrzebne mi do szczęścia jest

 

- płatność sms

- SVN

- Direct / Cpanel to obojętne

- nielimitowana ilość kont pocztowych

- nielimitowana ilość kont FTP

- SQLite, MySQL 5, PHP 5, mod_rewrite

- minimum 10 baz MySQL

- Możliwość kupienia w panelu admina domen (dość tanie odnawianie domen)

- Cena w okolicy 100 zł/ rok

 

Na hoscie bede trzymał na początku samo forum oparte na mybb, co z początku nie będzie wymagać dużych zasobów, jednak dobrze aby potem firma miała w ofercie możliwość przerzucenia u niej wszystko na vps'a, gdyż z czasem ruszą jeszcze 2-3 serwisy i wszystko może sie rozhulać to już trochę będzie ciągnąć.

Pozdrawiam :>

Edytowano przez Gutaj (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem tu o ograniczeniu się tylko do płatności sms, bo przelewy mi nie przeszkadzają, tylko byłby to przydatny dla mnie dodatek ;]

 

 

Edit

Co takiego się stało, bo wlaśnie zastanawiałem się nad tą frimą.

Edytowano przez Gutaj (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GHT moznabylo o tym poczytac, ejdnak teraz to forum przechodzi "reforme" i nie dziala.

Koles mial dedyka/vps z ktorego korzystal on i jakis tam koles. Ten koles zrobil ataki ddos. Firma przyslal temu pierwszemu fakture na 5 000 PLN za wykorzystanie lacza i calkowicie skasowala wszystkie dane z serwera i go zablokowala. Pomijajac to, ze koles pozostal bez swojej strony, to ta "szanowana" firma wystawila astronomiczna kwote.

Nie pamietam juz jak to bylo na 100%, ale za jakis czas GHT bedzie dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci kylos.pl mam tak kilka stron i forum i bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpracowałem kiedyś z firmą Logout ( aktualny Biznes-Host) I chyba wrócę na stare smieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu płatności sms z czego co można obliczyć z płatności sms wychodzi drożej niż normalnie to ja nie wiem czy to taki dobry dodatek. Żeby większości prowizji nie zabierały sieci to by było całkiem nieźle ale jak do 70% zależy jeszcze od firmy waha się prowizja to nie wiem czy się opłaca taki hosting, chodź nie powiem była by to wygodna opcja żeby była tania, ale puki co to się nie zmieni i raczej wątpie by zmieniło się to w najbliższych czasach.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam biznes-host - stabilne serwety, niska cena, wysyłasz sms na doładowanie skarbonki i z niej opłacasz serwer, mają też skrypt doładowań który możesz dodać na swoją stronę.

 

Tąpnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu płatności sms z czego co można obliczyć z płatności sms wychodzi drożej niż normalnie to ja nie wiem czy to taki dobry dodatek.

Bo wynika to niejako z lenistwa. Łatwiej wysłać 100 zł smsami, niż wyjść na spacerek do banku i zanieść 50 zł. Czysta ekonomia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, niekoniecznie. Jak poparłbym Cię w każdym innym temacie w którym dzieciaki szukają płatności sms - bo tata z mamą doładowują konto na 30zł, kolegów i tak ma on-line, a pójść i powiedzieć "mamo jestem odpowiedzialny za forum, potrzebuje zrobić przelew" to nie bardzo, bo będą chcieli zobaczyć a przecież niepoważnie się tam wydurniają jeden z drugim. Zwróć uwagę na:

Nie mówiłem tu o ograniczeniu się tylko do płatności sms, bo przelewy mi nie przeszkadzają, tylko byłby to przydatny dla mnie dodatek ;]

Jeśli ma się forum, to takie narzędzie znacznie ułatwia zbiórki na jego utrzymanie.. i chyba w tym kontekście trzeba spojrzeć na sprawę.

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wynika to niejako z lenistwa. Łatwiej wysłać 100 zł smsami, niż wyjść na spacerek do banku i zanieść 50 zł. Czysta ekonomia wink.png

 

Teraz konto w banku mogą mieć nawet 13 latki, a przelew elektroniczny chyba każdy młody człowiek umiał by zrobić, w sumie dla sportu i na pocztę można się przejść bo robi się to raz w roku jeżeli chodzi o opłatę hostingu jeżeli kupujemy go na rok.

 

Co do serwerów w BH jeżeli chodzi o zwykłe serwery www to mogę polecić, miałem tam najdroższą opcję z której korzystałem rok czasu i nie było większych problemów jest tanio a nie będziesz miał przynajmniej obawy że ci coś zablokują z np przekroczeniem limitów np na mysql bo tych limitów po prostu tam nie ma, czasem zdarzają się usterki ale są szybko naprawiane ale to w sumie jak wszędzie. Konta www mogę z czysta odpowiedzialnością polecić.

 

P.S

W sumie mogę tez polecić Linuxpl.com ale tam masz niemiecką lokalizację, mam tez u nich hosting www jest trochę drożej i mniejsze parametry dostaniesz niż w BH ale też serwer działa stabilnie i bez większych awarii chodź nie powiem zdarzyły mi się chyba z dwie awarie, mam u nich serwer ponad 1,5 roku i tez jestem zadowolony z kont www.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GHT moznabylo o tym poczytac, ejdnak teraz to forum przechodzi "reforme" i nie dziala.

Koles mial dedyka/vps z ktorego korzystal on i jakis tam koles. Ten koles zrobil ataki ddos. Firma przyslal temu pierwszemu fakture na 5 000 PLN za wykorzystanie lacza i calkowicie skasowala wszystkie dane z serwera i go zablokowala. Pomijajac to, ze koles pozostal bez swojej strony, to ta "szanowana" firma wystawila astronomiczna kwote.

Nie pamietam juz jak to bylo na 100%, ale za jakis czas GHT bedzie dzialalo.

 

Cała sprawa została wyjaśniona na tym forum, w innym temacie.

Tamten użytkownik złamał poważnie nasz regulamin, ale swoje dane otrzymał w całości w postaci kopii konta, niczego mu nie usunęliśmy i niczego nie musiał opłacać.

Nie wypowiadaj się proszę w tematach, o których nie masz pojęcia i nie wprowadzaj niepotrzebnie innych w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę dość bardzo rozwinął się temat, szkoda tylko że nie jest oparty o moją prośbę, a zrobiliście niepotrzebną burzę z tymi sms'ami, nie jestem ani dzieckiem, ani osobą leniwą i jak już wcześniej napisałem nie ma problemu dla mnie wykonanie przelewu czy też założenia konta na dotpay, jestem osobą pełnoletnią i posiadam wszystkie potrzebne mi rzeczy do zakupowania takich "internetowych produktów". Płatność sms uznałem za czysty dodatek który mi się przyda, jak już wspomniała osoba wyżej będzie to ułatwiało zbiórki na utrzymanie, nie przewiduje tego co prawda, ale zawsze jest lepiej mieć jakiegoś asa w rękawie, niż później płakać, prawda? Dzięki za pomoc i wezmę pod uwagę 3 oferty

Linuxpl.com

Unixstorm.org

Biznes-host.pl

Dziękuje wam za pomoc :-) I temat można zamknąć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×