Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czarnik_pl

Pomoce!! nie moge zarejestrowac domeny

Polecane posty

Witam,

 

chce zarejestrowac domene na www.bee.pl ale tam musze podac NS1 i NS2 a ze jestem poczatkujacym to nei wie skad to moge wziac:(:) pomocy!!

 

pozdrawiam i z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ISP - Internet Service Provider, lub tez poprostu firma, u której masz wykupiony hosting. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nio tak, ale dlaczego np. ja bym nie mogl miec DOBREJ domeny. przeciez nie wszytkie sa juz zarejestrowane. nie mowie ze akurat z www.bee.pl tylko jakis oplaconej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na dziesiątki naiwniaków piszących tu z wyceną domen... większość nie jest warta opłaty rejestracyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Znów logiczne myślenie wkracza do akcji: skoro ktoś mógłby ci powiedzieć co zarejestrować, to logiczne, że sam zrobi to wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj mylisz sie, czemu np ja na tym zarabiam? ostatnio sprzedalem domenki : loga-dzwonki.pl dzwonkigsm.com dzwonkigsm.pl youbet.pl i kilka innych za przyzwita kwote, kilka krotnie wieksza niz oplata reejstracyjna, wiec czemu psizesz ze na tym zarobic nie mozna? wymienilbym CI kilkanascie domen na ktorych mozna jeszcze zarobic, trzymam je dla siebie poniewaz aktualnie kaski na ich zakup brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby zarobic na swiezo zarejestrowanej domenie to glownie potrzebny pomysl - pomysl na nazwe, ktora zainteresuje sie potencjalnych kupcow. kupowanie domen typu "polityka.az.pl" z nadzieja ze zarobi sie na nich krocie (przyklad z Twojego jednego zapytania w wycenach domen), to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, no ja nie mowie ze o polityka.az.pl chodzi

wlasnie pomysl potrzebny, pomysl na anzwe ktora komus sie moze przydac, ktorej brakuje na rynku, albo nazwa domeny ktora gdzies tam sie uchowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×