Skocz do zawartości

bezsciemy

Użytkownicy
 • Zawartość

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O bezsciemy

 • Ranga
  Stały użytkownik
 1. Postfix + funkcja mail w php = problem

  W pliku main.cf wpisać: mydomain = ipsip.pl http://www.postfix.org/postconf.5.html#mydomain
 2. [whm] problem z domenami

  To niech się dziwi, ale domenę może przecież z kilku plików usunąc.
 3. [whm] problem z domenami

  Zgłoś się do admina serwera.
 4. Opinia Nask

  Ale domeny narodowe (z małymi wyjątkami) juz takie tanie nie są. I zazwyczaj w każym kraju jest jeden operator, a więc "monopolista"
 5. Opinia Nask

  Co innego podwyżka cen, a co innego zmiana rabatów lub warunków promocji. Tak jak napisał @gb, cena domeny .pl to nadal 200 zl a nizsze ceny u partnerów wynikaja z udzielonych rabatów i promocji
 6. POMOCY JESTEM POCZĄTKUJĄCYM:(:(

  A przede wszystkim zajmnij się domenami. Rejestracja nazwy w *.bee.pl *.az.pl nigdy nie bedzie domeną. To tylko subdomena, którą dzisiaj możesz mieć a jutro już jej nie ma.
 7. Pomoce!! nie moge zarejestrowac domeny

  Hm, a po co Ci domena?
 8. Postfix + funkcja mail w php = problem

  Najprościej to zamiast mydomain = ns1.ipsip.pl.local wpisać to co masz wpisane w rekordzie MX domeny, a więc mydomain = mail.ipsip.pl Następnie restart Może i xle skonfigurowane, ale o ile mniej wirusów i spamu Przepraszam, mój bład powinno być mydomain = ipsip.pl
 9. Problem z DNS i domeną BE

  Rejestracja nameserwerów w bazach operatorów domen, dotyczy tylko domen .com .net .org .info .biz Nie dotyczy to domen .be U niektórych rejestratorów, wpisanie po raz pierwszy nowego nameserwera powoduje jego rejestrację.
 10. A nie powinno być qmailq qmail
 11. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Ale jak Ci tak bardzo na tej pracy zależy to jej pilnuj i szanuj, a nie rób bokami
 12. Myślisz czy wiesz na pewno. Zobacz w logu co sie dzieje z przychodzącymi mailami
 13. Postfix + funkcja mail w php = problem

  Czy to to? http://www.postfix.org/postconf.5.html#mydomain
 14. Wchodzę sobie na forum i w dziale widzę początek posta "[KUPIE] dochod.firmy, se..." myślę sobie, zobaczę jaką domene chce gość kupić. A tu post "[KUPIE] dochod.firmy, serwisy hostingowe i rejestracji domen" Wiem, że userzy wpisują posty tam gdzie im wygodniej. Ale jeżeli moderator odpowiada na post, bez przeniesienia posta w odpowiednie miejsce. WHT upada, staje się piaskownicą dla dzieci.
 15. problem z DNS i domena BE

  A czy ns1.dupa.be to są DNSy Twojego serwera? Możesz sobie wpisać dowolną nazwe nameserwera, byle by to była własciwa nazwa serwera DNS.
×