Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

1g.pl

Polecane posty

Ehh, Temat idelany do piaskownicy, co sądzicie o www.1g.pl - trafiłem tam przez przypadek i co widze?

 

Dopiero co powstająca firma 1G.PL podbija polski rynek usług teleinformatycznych. Najniższe ceny w polsce i pełen profesionalizm skazały ją na sukces. Wielką rolę odegrał tu do tej pory mało znany, skromy i za***isty webmaster satek15, dzięki któreu cała wirtyna działa jak natura chciała.

 

Firma nasza znajduje się w Holandi i gwarantuje profesionalizm świadczonych przez nas usług.
fiu fiu...

 

1G.pl nie siedzi z założonymi rękoma i juz planuje podbić rynek holenderski. Niezawodność ich serwerów grawantuje , pełen profesionalism oraz 100% uptime gwarantuje pewne podbicie Holadni i zdeptanie konkurencji.

 

<head>

<meta http-equiv="Content-Type"

content="text/html; charset=windows-1250">

<meta name="generator" content="WebSite PRO 4.2">

<title>Strona bez nazwy</title>

 

A co Wy sądzicie o tych "cudnych usługach" ? Zastanawiam się jak tępić takie incydenty bo dość często na nie trafiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Not Found

The requested URL /hosting/zadarmo.php was not found on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/1.3.34 Server at www.wpk.cxc.pl Port 80"

 

to tyle..

szkoda w ogole forum na tego rodzaju rozprawki.. to powinno byc forum o faktycznych problemach ludzi prowadzacych dzialalnsoc hostingowa.. a widze, ze tu jednak lameriada.. pare razy przewinie sie temat np. progresso.. i firma jest znana :) i wszyscy polecaja.. rzecz w tym, ze ta firma jest znana tylko na tym forum.. pytalem ostatnio kolegi, ktory studiowal ifnforme i jest freakiem internetowym.. progresso, co to jest?

oczywiscie to przyklad - chodzi o to, ze te tematy maja niewiele wspolnego z prawdziwa rzeczywistoscia hostingowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć że to jest dział piaskownica na właśnei tego typu tematy, w tym także informujące o KRZAKACH. Zatem jeśli odczułeś że ten temat miał kogoś przekonać do usług takiego 1g.pl to źle odebrałeś przesłanie - to zwyczajna informacja o kolejnym krzaku na polskim rynku hostingowym.. Poza tym ja np. widze na WHT rozmowy dot. wielu hostingow, dziwne ze Ty widzisz tylko tematy o progresso. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Ciekawie sie zapowiadajacy krzak... Moze sync.pl pobije :) Chyba wiecej by zarobili jakby sprzedali domemke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze uzycie na stronie tej "firmy" slow typu "za***istego" nie przyciagnie w ich progi mlodziezy poszukujacej hostingu hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... Ciekawie sie zapowiadajacy krzak... Moze sync.pl pobije ;) Chyba wiecej by zarobili jakby sprzedali domemke :)

 

Brakuje mi tam jakiegoś 1990-2006 i "to właśnie u nas narodził się hosting" ;) Poza tym sync.pl przynajmniej opowiadał, że ma 30+ lat, a tutaj od razu jakieś ksywka15... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie "firma" usera @lafik (byl tu kiedys taki jeden co chcial wlasna serwerownie otwierac)? :)

 

@Mac:

1. imho na tym forum, uzytkownikow, ktorzy maja cos sensownego do powiedzenia, mozna policzyc na palcach jednej reki drwala po wypadku (no moze przesadzam, jest ich ciutke wiecej - z kilkunastu). W wiekszosci sa tutaj (bron Boze prosze sie nie obrazac) klienci firm hostingowych lub tez wlasciciele jednego dedyka (rowniez nie lubie tego slowa, ale ono fajnie oddaje klimat tego rynku-bagienka), ktorzy wiedza informatyczna zbytnio nie grzesza. Stad na forum brak ciekawych, merytorycznych, technicznych dyskusji.

 

2. Jak Twoj znajomy nie znal konta.pl to zmien znajomego :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub tez wlasciciele jednego dedyka (rowniez nie lubie tego slowa, ale ono fajnie oddaje klimat tego rynku-bagienka), ktorzy wiedza informatyczna zbytnio nie grzesza

 

@ertcap - poczulem delikatny powiew podtekstu w moim kierunku :) Postaram sie juz nie obnizac poziomu merytorycznego forum, moimi linuxowymi problemami :) lecz wg. mnie nie mam najgorszego rozpoznania w komputerach ale moze sie myle :) co do nazwy "dedyk" to np. ja jej uzywam tylko dlatego ze szybiej mozna ja napisac - ale zapamietam: od dzisiaj pisac "serer dedykowany" ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ertcap - poczulem delikatny powiew podtekstu w moim kierunku :)

A to szkoda, bo to nie bylo do Ciebie. To bylo do tych, ktorzy maja wiedze duzo mniejsza od Ciebie a swiadcza uslugi hostingowe.

Ciebie szanuje chocby z racji tego, ze potrafiles w ciagu miesiaca (?) wygenerowac taki ruch, ze na serwerze wisialo ciagle ponad 100 childow apache'a obslugujacych Twoja strone :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)

 

To się nazwa profesionalizm.

"http://www.wpk.cxc.pl/hosting/" - nawet domena, nie podpięta :)

Aż szkoda się wypowiadać.

satek15.be - ten "za***isty" webmaster :)

(...) To bylo do tych, ktorzy maja wiedze duzo mniejsza od Ciebie a swiadcza uslugi hostingowe.

Zgadzam się w 100%. Pełno jest wszelakich "firm" hostingowych, których administratorowie posiadają wiedze... jak włączyć komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wienc jestem wlasicielem 1g.pl.

I gdybscie spojzeli to wlasnie stronka jesze nie jest na moim serverze to oznacza ze jesze nawed nie jest gotowa. To tesz oznacza ze zadnych usług. Wienc jaki problem?

Zgadza sie chcialem otwierac serverownie ale to nie byl pomysł zbyt realny. A ksywa 15 to mojego webmastera i słowo "zaj..." to przyznaje trzeba wyżucić. Naradzie jesze nie startujem w Polse ale już powoli stronke robie, bo własnie najpierw chcialbym dać dział za darmo.

Naprzykład moją stronke www.torrent.net.pl najwiekszą w Polse stronke z torrentami. I jesze otwieram kilka inych żeczy. www.radioerape.com ale stronka tesz sie robi. www.radiomega.org stronka tesz sie robi. I jesze kilka inych tajnych projektów.

 

Pozdrawiam lafik z Holandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj z wami można sie pośmiać.

Ja chcialem tylko powiedzieć że nic nie mam spulnego z tamą stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wienc
x2
nawed
tesz
x3
wyżucić
żeczy

 

rozumiem, że polski nie jest Twoim ojczystym językiem, ale czy to powód, żeby go aż tak kaleczyć ? Czy naprawde tak trudno przed wysłaniem wrzucić post do worda ?

Czy zamierzasz działać na polskim rynku (bo tak z tego wnioskuję) robiąc takie błędy ? Juz nawet sync pisał lepiej...

 

Wienc jestem wlasicielem 1g.pl.
Ja chcialem tylko powiedzieć że nic nie mam spulnego z tamą stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wienc jestem wlasicielem 1g.pl.

I gdybscie spojzeli to wlasnie stronka jesze nie jest na moim serverze to oznacza ze jesze nawed nie jest gotowa. To tesz oznacza ze zadnych usług. Wienc jaki problem?

Zgadza sie chcialem otwierac serverownie ale to nie byl pomysł zbyt realny. A ksywa 15 to mojego webmastera i słowo "zaj..." to przyznaje trzeba wyżucić. Naradzie jesze nie startujem w Polse ale już powoli stronke robie, bo własnie najpierw chcialbym dać dział za darmo.  

Naprzykład moją stronke www.torrent.net.pl najwiekszą w Polse stronke z torrentami. I jesze otwieram kilka inych żeczy. www.radioerape.com ale stronka tesz sie robi. www.radiomega.org stronka tesz sie robi. I jesze kilka inych tajnych projektów.  

 

Pozdrawiam lafik z Holandi.

 

Z reguły nie wypowiadam się w takich tematach,

bo mnie tego typu utarczki nie interesują, ale tego postu nie mogę pominąć.

Na codzień mam doczynienia głównie z językami obcymi(angielski, niemiecki) i choć to może wydać się komuś dziwne,

to z tekstem pisanym w ojczystym języku mam najmniej kontaktu.

Zdarza się, że jakby "czasem zapominam" jak się nim posługiwać,

mieszam szyki zdań, robię błędy rodem z 3 klasy podstawówki.

To niestety tak jest, że główka się przestawia.

Mam o to do siebie żal i strasznie pluję sobie w brodę za to,

że nie umiem tak gospodarować czasem aby jakoś temu zaradzić.

Nie mniej jednak jak czytam takie wypowiedzi, to sam mam ochotę

autora takowej wysłać pod pręgierz. To jest straszne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tobom tesz siem morzna nieżle pośmiać:) I ja tesz bym bardzo chciał Ci pomagać i mieć cos spulnego z tym projektem czy to mozliwe? prosze...

 

A tak serio:

Napisz ile masz lat - NIP, REGON Dane firmy, i daj konto na test :)

 

Ja chcialem tylko powiedzieć że nic nie mam spulnego z tamą stronka

Dziwne jesteś jej właścicielem :/ To tak Ci "zaje****" webmaster urządza hosting na serwerze na boku ? :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi się wydaje, że jakiś moderator sobie tylko jaja robi.. to NIE MOŻE BYĆ PRAWDA!!! :)

 

nie no ...to jest chyba megaszczyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Lafik niewiadomo ile mieszka juz w Holandii, w Polsce moze ostatni raz byl kiedy mial 5 lat, a wy tutaj szopki odstawiacie i bezsensu odbiegacie od tematu.

Ciekawe jakbyscie sami pisali po 5, 10, 20 latach pobytu poza krajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

p - to po co on się pcha na nasz rynek?

 

ale tak serio to:

 

- w sumie te graficzki z satek15.be nie są najgorsze.. (niektóre, mało, ale się liczy :)

 

- ciekawe jak on ma zamiar tutaj robić interesy jako firma.. heh

 

- mi się wydaje, że to jakiś małolat w programie partnerskim w cxc.pl.... hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nawet jesli nie przyczepiac by sie do bledow ort, bo to wiadomo, to golym okiem widac co tu sie szykuje - sam styl tekstu, itp, nei zapowiada powaznej "firmy". Ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... Lafik niewiadomo ile mieszka juz w Holandii, w Polsce moze ostatni raz byl kiedy mial 5 lat, a wy tutaj szopki odstawiacie i bezsensu odbiegacie od tematu.

Ciekawe jakbyscie sami pisali po 5, 10, 20 latach pobytu poza krajem?

Pomijam tu niedociągnięcia formalne i techniczne, ale...

Jeśli chciałbym rozpocząć świadczenie usług hostingowych i ich reklamę poprzez wht.pl,

to z pewnością wpierw zorietnowałbym się w zwyczajach/atmosferze tutaj panującej to po pierwsze.

Po drugie, chcąc takowe świadczyć wypada tym bardziej poprawnie pisać ze względu na budowę wizerunku firmy.

Na koniec dwie kwestie, spawa indywidualna - czyli to jak chcemy być postrzegani

oraz możliwość skomentowania tego przez innych, których taki sposób pisania drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że to jakiś małolat w programie partnerskim w cxc.pl.... hę?

 

Niestety nie , strona jedynie znajduje sie na naszym serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ma, resellera w cxc.pl? Gościu na 99% nie jest pełnoletni i żeby było śmieszniej to mieszka w Holandii nie zna polskiego ani... niemieckiego ciekawe, w jakim języku porozumiewa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×