Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] masternet.pl

Polecane posty

Gość nrm

na odpowiedz przez email można czekać nawet dobę.

"Nawet dobę"... Normalnie skandal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dzwoniłem ok. 6 -7 razy czekając do końca, aż centralka nie rozłączy połączenia. To jest istna parodia i nie rozumiem jak taka firma wciąż może mieć tylu klientów, już pomijając fakt, że "powierzamy" jej swoje domeny i dane, a brak możliwości kontaktu w pilnych sprawach może mieć katastrofalne skutki jeśli chodzi o straty w prowadzonej przez wielu z nas działalności gospodarczej.

 

Wcale się nie zdziwię, jeśli ktoś w końcu nie skieruje sprawy na drogę prawną (być może nawet nasza firma jeśli wkrótce poniesiemy straty), a najlepszym wyjściem byłoby rozwiązanie umowy ze strony HRD za niekompetencje względem klientów, wtedy "Pan Właściciel" nauczy się szanować swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, już pomijając fakt, że "powierzamy" jej swoje domeny i dane, a brak możliwości kontaktu w pilnych sprawach może mieć katastrofalne skutki jeśli chodzi o straty w prowadzonej przez wielu z nas działalności gospodarczej.

 

 

Nie rozumiem, chcesz z jednej strony mieć najtańsze przedłużenia domen, z drugiej obsługę jak w home - tak się nie da. Firma, której dajesz zarobić 5 pln za odnowienie domeny nie zatrudni dla Ciebie konsultanta, który będzie siedział w gotowości przed telefonem 24h.

 

Idź do home, do nazwa itp, gdzie ich marża pozwala na taką obsługę.

 

 

Ludzie, pora w końcu zrozumieć - różnice w cenach usług muszą się na czymś odbijać...

 

Kolejny milioner, który ponosi olbrzymie straty a któremu szkoda parę złotych więcej za odnowienie domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie ma to jak prowadzić wielki biznes, płacić grosze i na koniec stękać że się traci miljony rubli :)

 

Chcesz mieć wypas obsługę ? To płać ! Ma być płacone ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te narzekania to tylko modlę się, aby Bóg nie skarał nas takimi klientami.

 

Chcecie taniej, to jednak czas zrozumieć, coś za coś. Chcesz mieć full serwis zapłać, zależy Ci na oszczędności kilkunastu złotych na rok, to czekaj na odpowiedz aż tą dostaniesz.

 

Odpowiedź 24 godziny od otwartego zgłoszenia przecież nie jest jakimś wybrykiem natury. Otworzysz ticket do supportu cPanel, Directadmin czy gdziekolwiek w większej firmie, czekasz czasami kilka dni i nikt nie robi wrzasku.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy to jest 5 zł różnicy czy 50. Skoro ktoś zdecydował się na taką działalność, to powinien umożliwić kontakt zwłaszcza w pilnych sprawach, a nie traktować klienta jak tylko źródełko z pieniędzmi. Hasło "wysoka jakość za rozsądną cenę" ma się nijak do rzeczywistości, bo na wysoką jakość składa się również poziom obsługi klienta. Należę do wrednych oraz konsekwentnych osób i nie popuszczę tej firmie jeśli poniesiemy jakiekolwiek straty.

 

Jak czytam te narzekania to tylko modlę się, aby Bóg nie skarał nas takimi klientami.

Takimi tzn. jakimi, wymagającymi kompletnego minimum szacunku? Jaki ma sens podawanie telefonu, którego nikt nie odbiera, że by ładniej wyglądało i dodało prestiżu firmie? Proszę się nie ośmieszać i nie robić sobie antyreklamy takimi nieprzemyślanymi odpowiedziami.

Edytowano przez xfm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należę do wrednych oraz konsekwentnych osób i nie popuszczę tej firmie jeśli poniesiemy jakiekolwiek straty.

 

To idź do kfc i poproś metalowe sztućce i obrus i kieliszek wina, przecież reklamują się jako "restauracja", a Ty płacisz i wymagasz i nie popuścisz aż ktoś Ci nie da tego czego chcesz...

 

Po raz kolejny potwierdza się, że ludzka głupota jest nieskończona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia czy to jest 5 zł różnicy czy 50. Skoro ktoś zdecydował się na taką działalność, to powinien umożliwić kontakt zwłaszcza w pilnych sprawach, a nie traktować klienta jak tylko źródełko z pieniędzmi.

Być może dla Ciebie nie ma znaczenia, jednak ta działa cały światowy biznes. Im więcej płacisz, tym bardziej wartościowy jesteś, czy to w kościele, w urzędzie, czy tez u kolegi na imieninach. Zasada stara jak świat, jakim cie widzą, takim Ciebie traktują.

 

Należę do wrednych oraz konsekwentnych osób i nie popuszczę tej firmie jeśli poniesiemy jakiekolwiek straty.

Nie jestem rzecznikiem tej firmy i nie będę się wypowiadał, ale podaruj sobie takie teksty, limit uśmiechu mam już wyczerpany na dzisiaj ;)

 

Takimi tzn. jakimi, wymagającymi kompletnego minimum szacunku? Jaki ma sens podawanie telefonu, którego nikt nie odbiera, że by ładniej wyglądało i dodało prestiżu firmie? Proszę się nie ośmieszać i nie robić sobie antyreklamy takimi nieprzemyślanymi odpowiedziami.

Dlaczego telefonu nikt nie odbiera to już musisz się zapytać danej firmy, ale pomyśl, może ktoś akurat naprawiał serwer, reagował na zgłoszenie. Ja też czasami dzwonię do serwerowni i dopiero za drugim czy trzecim razem ktoś odbierze, ale przecież to nie jest powód aby robić z tego halo. Mogę krzyczeć na mojego administratora, że nie zareagował na zgłoszenie, ale nie na panią która wykonuje swoje obowiązki i nie podnosi telefonu bo jej nie płacę.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie KFC porównywaniem do Masternetu jest nie na miejscu, a Wasze wypowiedzi świadczą jedynie o tym jakie macie zdanie na temat traktowania klientów. Mój limit uśmiechu już dawno się wyczerpał, za to wciąż rośnie poziom wredoty.

 

MZone: próbuję się dodzwonić od wczoraj.

Edytowano przez xfm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź 24 godziny od otwartego zgłoszenia przecież nie jest jakimś wybrykiem natury. Otworzysz ticket do supportu cPanel, Directadmin czy gdziekolwiek w większej firmie, czekasz czasami kilka dni i nikt nie robi wrzasku.

+1

 

Ale tam klientami nie są ludzie, którzy chcą oszczędzić 5 zł, a jak wiadomo małe pieski zawsze najgłośniej szczekają, duży szczeknie dwa razy i już. Z klientami jest podobnie. Heh.

 

Nie ma znaczenia czy to jest 5 zł różnicy czy 50. Skoro ktoś zdecydował się na taką działalność, to powinien umożliwić kontakt zwłaszcza w pilnych sprawach, a nie traktować klienta jak tylko źródełko z pieniędzmi. Hasło "wysoka jakość za rozsądną cenę" ma się nijak do rzeczywistości, bo na wysoką jakość składa się również poziom obsługi klienta. Należę do wrednych oraz konsekwentnych osób i nie popuszczę tej firmie jeśli poniesiemy jakiekolwiek straty.

Ktoś tu nie rozumie jak działa biznes. Ty naprawdę wierzysz w bajeczki, że jakakolwiek firma będzie Cię traktowała jak klienta VIP, albo chociaż porównywalnie do takiego co płaci 5000 zł? Tak się nie da, to za to nie płacisz. Płacisz za usługę, która została wykonana. Chcesz superduper supportu? To musisz za niego niestety zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie KFC porównywaniem do Masternetu jest nie na miejscu, a Wasze wypowiedzi świadczą jedynie o tym jakie macie zdanie na temat traktowania klientów. Mój limit uśmiechu już dawno się wyczerpał, za to wciąż rośnie poziom wredoty.

 

MZone: próbuję się dodzwonić od wczoraj.

 

 

wydaje mi się że marnujesz strasznie dużo czasu na jakies flejmy na forum, nie lepiej po prostu dać sobie spokój, przenieść interes do innej firmy?

 

nie to żebym rozliczał Cię z Twojego czasu - ja po prostu staram się tak robić, spokojnie drogą eliminacji wybrać usługodawcę który mi najbardziej odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wyluzuj bo kipniesz na pikawkę :)

 

Sorry ale płacąc grosze rocznie nie możesz oczekiwać tego że ktoś będzie obskakiwał wokół twojej orbity. Tak jak Irek pisze, ile płacisz tyle jesteś warty. Płacisz grosze, jesteś grosze warty, płacisz kilka stów miesięcznie to już jesteś inaczej traktowany. Tak było, tak jest i tak budiet wsiegda :)

 

Co do szacunku okazywanego przez firmę... Brakiem szacunku by było dla klienta jakby ten dzwonił do firmy a w telefonie na dzień dobry by słyszał ,,To znowu ty, ku..a ?"... albo jakby właściciel czy inny pracownik rzucał mięchem bez powodu. To jest brak szacunku. Mylisz pojęcia, bo jeżeli płacisz za grochówkę na plastikach (talerzyk, sztućce) a wymagasz mielonego z surówką na szklanym talerzu to nie jest to brak szacunku tylko ile płacisz tyle masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze wypowiedzi świadczą jedynie o tym jakie macie zdanie na temat traktowania klientów.

 

Może inną łopatą nałożę ;)

 

W relacjach między ludzkich czy to w normalnym życiu czy biznesie liczy się uczciwość i partnerskie podejście. Jeżeli ktoś daje Ci dużo (odnowienia domen praktycznie po kosztach), a partner (klient) uważa, że mu się jeszcze należy obsługa na poziomie VIP, to wydaje mi się, że coś ktoś się jeszcze nie obudził, albo nie dojrzał - na wszystko jednak przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lepiej po prostu dać sobie spokój, przenieść interes do innej firmy

 

Właśnie już zacząłem to czynić. Żałuję tylko, że zbagatelizowałem ostrzeżenia forumowiczów przed tą firmą jak przenosiłem do nich kilkanaście domen. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od pewnego czasu domeny mam w OVH i w Forpsi w podobnych cenach i tam jakoś chociaż odpowiedzi na maila nie przychodzą po 5 dniach, a telefony są odbierane.

Wiem, że rozmiar firmy może inny w przypadku tej pierwszej, ale czy w przypadku tej drugiej też...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flejm na półtora strony dzięki użytkownikowi który łamie regulamin usługodawcy i nie ważne czy w małym stopniu czy większym, opłaca usługę w sposób który uniemożliwia poprawne odczytanie o jaką dokładnie chodzi, tu przelew powinien zostać zwrócony i na pewno w między czasie domenka by wygasła lecz mimo to została zaksięgowana mając nadzieję, że zgadło się o jaką domenę zleceniodawcy chodziło, wiele innych wpłat po terminach.

Użytkownik który łamie regulamin obsługiwany jest na samym końcu tak dla jasności, w dodatku nie ma jak napisał kilkunatu domen, tylko mniej i nie czekał na przywrócenie konta 5 dni jak to kolejny znawca napisał.

Kocham takich użytkowników, sama przejemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szklana kula przepowiada który klient dzwoni i od niego się telefonu nie odbiera, bo łamie regulamin?

Czy są może jakieś inne metody losowania szczęśliwców, którym uda się połączyć z mistycznym Biurem Obsługi Klienta Masternet.pl?

 

Co jak co, ale trzeba przyznać, że umiesz odwrócić kota ogonem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym złamanym regulaminem, bo konto w Masternet mam już około roku, opłacałem wiele razy domeny, aż tu nagle pojawił się dziwny problem niepełnych danych tuż po przelewie za kolejną domenę na tego samego abonenta czyli mnie. Czyżby jakieś chochliki grasowały podkradając część danych? Przynajmniej wypadałoby wysłać mail z prośbą o wyjaśnienie lub uzupełnienie danych, a nie blokować konto tuż przed wygaśnięciem jednej z domen.

 

Nie mam obowiązku pamiętania o ilości domen i faktycznie jest ich mniej, bo aż tylko 8 i dziewiąta w trakcie rejestracji, a więc do "naście" wiele nie brakuje. Wpłata była wykonana prawidłowo, tak jak i poprawnie zatytułowana, być może kobieta ją przyjmująca zatytułowała dla własnej wygody inaczej.

 

Co do "telefonu widmo" szkoda się wypowiadać, zapewne czuwają nad nim jakieś miłe duszki, które już mają wywalone na odbieranie połączeń od niewygodnych klientów z racji zbliżającej się wielkiej halloweenowej balangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MasterNETpl: mam kilka hostingow, hekko, neteasy, ultimahost, hostinghouse.. jeszcze nie spotkałem się tam z kimś kto byłby tak zadufany w sobie i pewien swojej nieomylności, musisz jeszcze sporo ogłady nabrać w obsługiwaniu klientów zanim spojrzę na twoją usługę (i tak, to ty powinneines dostosować się do klienta, a nie on do ciebie, konkurencja na rynku jest duuuża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poprawność działania monitoringu udostępnianego przez usługodawcę bardzo prosto sprawdzić, nie działa Ci np tylko strona www, a poczta działa, logujesz się do panelu, wchodzisz w monitoring i masz czarno na białym.

Jestem przekonany, że to zrozumieć potrafi nawet gimazjalista, a jeżeli nadal taka osoba będzie widziała śmiedzące teorię to już nic nie da się tu zrobić, są ludzie co po prostu tak mają.

http://www.webhostin...z_opinie/20519/ :-)

 

Nie, to nie moja opinia.

 

Czekam na flejm z Twojej strony Adrianie, bo pewnie znowu mi wmówisz nowe ciekawe teorie, albo że klient to debil i nie umie odczytywać Twoich magicznych statystyk.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitoring w panelu działa na zasadzie prostej jak budowa cepa, gdy usługa nasłuchuje na porcie (polecenie systemowe) - zielona kontrolka, gdy usługi brak na porcie - czerwona kontrolka, wyświetlane są one w pełni w czasie rzeczywistym po wejściu na stronę monitoringu, nie wyświetli czerwonego statusu gdy dostęp do usługi będzie w wydłużonym czasie np 7s, lub występować będzie indywidualny błąd, automatyczna blokada IP dla danej usługi mogący mieć przyczynę w bardzo wielu powodach.

Powyższy użytkownik był w wielu wiadomościach informowany jak działa monitoring w panelu.

Bardzo ciesze się, iż napisał iż na początku wszystko było ok, chociaż tak dokładniej to powinno być "naście" miesięcy, a od ostatniego czasu to zaledwie 2 może 3 dni gdy na serwerze występowały problemy sprzętowe oraz z dyskami, w związku z czym podjęta została decyzja o migracji wszystkiego na nowy serwer o znacznie lepszych zasobach sprzętowych, w tym czasie działanie usług musiało być dodatkowo spowolnione przez choćby przenoszenie danych z serwera który i tak ledo dyszał.

Po migracji, dostępność usług serwera s4 jest praktycznie 100%, no może z wykluczeniem ok 5 minutowej przerwy w godzinach nocnych, gdzie nie było widocznych w sieci spora ilość serwerów w hetznerze.

Tradycyjnie, użytkownik w ciągu tych zaledwie paru najgorszych dni znalazł czas aby zarejestrować się na forum i napisać swoją opinię, ale przez wiele wiele wcześniejszych miesięcy jak i obecnym czasie bardzo długo po migracji gdy wszystko jest ok czasu tego już nie ma :)

Tak Łukasz dobry jest w zaczepkach zwłaszcza gdy jesteś stroną trzecią, znając życie uznasz to za flejm czy jak to tak sobie nazywasz, masz z góry wyrobioną opinię której z pewnością nigdy nie zmienisz dlatego też nie widzę żadnego sesnu aby z Tobą wdawać się w dowolne dyskusje lub ustosunkowywać się do Twoich słów "że klient to debil", sam nigdy tak nie pisałem, swoja drogą moderator nie powinien zając zdania w przypadku takiego słownictwa na forum publicznym, chociaż świadczy to tylko o jego autorze.

Tak więc Łukasz szkoda Twojego czasu, bowiem nie będę tracił swojego czasu na Twoje poleminiki i z góry wydane opinie będąc stroną trzecią.

 

Przy okazji, spokojnych świąt i więcej w tym czasie odpoczynku od komputera :P

Edytowano przez MasterNETpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, informuję o nowej promocji na domeny:

 

Rejestruj domeny 50% taniej !

W okresie od 24 grudnia 2012 do 31 grudnia 2012 rejestracja domen regionalnych 50% taniej, bez limitów ilościowych.

Tradycyjnie jako jedna z nielicznych firm, nie wiążemy Klientów wieloletnimi umowami lojalnościowymi, kod authinfo dostępny w pierwszym roku abonamentowym.

Decyduje czas złożenia zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro monitoring działa tak jak piszesz to jest trochę słabo współmierny do realnego działania usługi, bo z wielu powodów porty mogą być zajęte, ale usługa może nie działać poprawnie lub może nawet wcale nie działać.

Taki pingdom czy monitoring jednego z forumowych kolegów działa trochę inaczej i pewnie dlatego Ci to przeszkadzało, zwłaszcza na s2, który jak pokazuje pingdom nie ma nawet 99% uptime, ani w tym ani w ubiegłym miesiącu. Ciekawe, czy Twój monitoring też ma takie zdanie na ten temat.

 

PS. Nie mam problemu z czasem spędzonym przy komputerze, natomiast widzę, że Ty nadal masz pewne problemy z przyjmowaniem krytyki, ale do tego chyba już wszyscy przywykli, zwłaszcza moi rozmówcy. A cytat o debilu to niejako odniesienie do Twoich opinii na temat własnych userów - począwszy od "klient nie umie pisać", "klient nie umie czytać", po słynne już "nie potrzebujemy takich klientów", nawet nie chce mi się tego wyciągać za bardzo, a stety lub nie jest to widoczne w każdym chyba temacie gdzie mowa o Twojej firmie ;-) I jak to poskładasz do kupy to można śmiało złożyć Twoją całościową opinię na temat userów piszących tutaj opinie na temat Twojej firmy, zwłaszcza jeśli są to opinie niepochlebne. No ale wiadomo, każdy oceni swoją miarą. Ja jednak widzę kombinatorstwo jeśli chodzi o Ciebie i Twoją firmę, stąd mam opinię taką jaką mam i nie zapowiada się na to, by miała się zmienić, zwłaszcza, że jest potwierdzana z każdym Twoim postem na temat Twojej firmy (choć ten dzisiejszy był wyjątkowo łagodny) .

 

PS2. Spokojnych świąt i więcej dystansu wraz z nowym rokiem ;-)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety po kilku latach w MasterNet muszę to napisać. Zadałem sobie nawet ten trud, żeby wygrzebać stare konto na WebhostinTalk.

 

Obsługa klienta w tej firmie w przypadku sytuacji chociaż o 1mm wystającej poza ramy systemowe to dno i kilo mułu. Absolutne ZERO wyjścia naprzeciw klienta. Przykład? 3 krotne zapytanie o wysłanie kopii elektronicznej faktury wystawionej dla osoby fizycznej. Co z tego, że system (akurat w tym przypadku błędnie) mówi, że każdą fakturę można pobrać w PDF. Czy to jest naprawdę tak WIELKI problem, aby jednorazowo wysłać kopię mailem i jednocześnie zaznaczyć, że jest to sytuacja wyjątkowa?

 

O reszcie rzeczy nie wspominam, przyznam się, że wszystkich tych starszych sprzed miesięcy nie pamiętam. Ale pamiętam, że zgrzyty były tylko zawsze machałem ręką, aż do ostatniego razu. Coś jest chyba nie tak, skoro chociaż raz klient nie doświadczył symbolicznego pójścia mu na rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×