Skocz do zawartości

Polecane posty

support obecnie to dramat, rozwalili mi cala poczte, admin zablokowal mozliwosc odbioru/wysylania maili i zablokowal moje ip- dostep do moich stron :) ciezki szok, od tego czasu przestal sie odzywac a paleczke przejal drugi magik ktory 2 dni nie potrafi zlozyc poczty, efektem jest brak dkim, brak revdns, bledne wpisy w dns, 6/10 na mail-tester.com, bany na niemieckich serwerach. gosc nie potrafi rozroznic dwoch domen rozniacych sie literką i uparcie stosuje je zamiennie mimo wyraznych tlumaczen. teraz twierdzi ze wszystko zweryfikowal i wszystko jest jak nalezy. jesli ktos ogarniety tego nie naprawi to bede musial uciec zbey mi biznesu nie uwalili (sklepy internetowe)

jak p. Bajerski odpowiadal za support to bylo swietnie, teraz - koszmar, cyrkowcy praktykanci jako administratorzy serwerow

Nie podpisał się Pan, jednak udało mi się szybko Pana sprawę namierzyć.

Z Pana serwera była prowadzona wysyłka spamu, co miało dalsze konsekwencje. Nasz support od samego początku wspierał Pana w rozwiązaniu problemu.

Support nie obsługuje zgłoszeń, które zawierają wyzwiska i obraźliwe słowa.
Proszę kontynuować wątek z supportem, a nie poruszać na forum.

MB.

chcialbym cofnac zarzuty z poprzedniego wpisu, troche mnie ponioslo poniewaz moja strona byla w trakcie "nerwowej sytuacji" w zwiazku wiec ze wzburzeniem napisalem pare slow za duzo. generalnie pomoc zostala udzielona i problem zniknal wiec nie mam zadnych zarzutow wobec hitme.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się